L-Carnitin

denisssss2

Zdravím,
dlhodobo behávam cca 4 x do týždna. A do posilky sa snažím zájsť minimálne raz do týždňa.Akosi sa mi nedarí schudnúť podľa predstáv.Svaly mám oveľa pevnejšie ale skôr naberám na svalovej hmote na stehnách. Ako asi každej žene nepáči sa mi to. Tučné nohy.. :/ Keďže užívam i lieky na zníženie kortizolu neviem, či je dobrý nápad začať užívať L karnitín ? Vopred ďakujem za reakciu :D

peto2345765

zdravim chcem sa spytat ci tu niekto ma skusenosti s touto kombinaciou - Carnitine Carni Max L 110 000 + HCA 80 cps

creoonZA

L-carnitin je len cast toho co ti pomoze zhodiť prebytočné kila. Ale pokial ucinne kombinujes pohyb-strava-odpocinok-suplementacia výsledky budu rychlo badateľné. Co sa tyka produktov pomer carnitinu je dôležitý. Pozeraj na velke množstva ucinnej latky na jednu davku.
Tiež odporúčam tekutu formu koli rychlemu vstrebavaniu pred treningom. Kukni tu.

- Odkaz odstránený -

cat2718

Ja osobne pouzivam L-Carnitine z DMky a musim povedat ze ked som sa po par dnoch pri pravidelnom treningu postavila na vahu, ostala som milo prekvapena. Schudla som cca 5 kg. No ked som ho hoci jeden den vynechala vaha sa vratila na povodnu. Takze ja by som ho neodporucala. Moj nazor ;) Neviem aky maju nanho ini ludia nazor ale pridu mi to zbytocne vyhodene peniaze :)

Cica mica

Ja som užívala dva mesiace Lipo6 do toho cvičila...schudla som 10 kg.
Lipo mi ubralo chuť do jedla, dalo mi viac energie, čiže potom som viac zo seba vydala.... Ale treba fakt aj makať.. Ako sa hovorí bez práce nie sú koláče... Všetky tieto "spalovače" sú len takou malo pomôckou k lepšej postave.. ae bez pravidelného cvičenia, behanie, úpravy stravy sa výsledok nedostavý....

carey

ja mam teraz L-carnitin + zelený čaj, užívam 2tabl. 1,5hod pred cvičením a musím povedať že mám potom energiu na celý deň, je to fain. Tie 2tabl = 1000mg

potkanica

Ahojte, ja by som sa chcela spytat, ci mam jest L karnitin kazdy den, aj ked v ten den nebudem sportovat. t.j. chodim behat cca 5x do tyzdna...vtedy si dam karnitin rano a 30min pred sportom. ked pridu dni, ked nesportujem, mam si ho zobrat alebo nie? dakujem

aysia

ja mam teraz od scitecu carni X, jeden z naj, stoji okolo 15 eur 60 tbl, v den treningu si davam aj 1000mg:)Skusit mozes aj ten z lekarne, pozri ci je v zlozeni carnitin tantrat, ten je lepsie vstrebatelny. Ja som si kupila ako prvy za 6 eur v dmku, obsah len 125mg, davkovanie 1tbl denne, neprekracovat davku,..haha, totalna blbost:))

aysia

Ja si objednavam z netu, z "fitness" serverov, kde sa aj vyznaju. Taky karnitin z lekarne za 5 eur ma nizke davky. Menej ako 500mg karnitinu nema ziaden efekt, cize sleduj hlavne zlozenie