Kolko by malo vazit 11 rocne dieva

Milacik,

Prepac ale odporucam ti pozerat menej amereickych filmov,serialov,kanal Disney chanel a podobne hluposti ktore robia z deti ...to co robia..je to smutne ze ako 11 rocna baba sa zaoberas niecim takymto..chod von radsej s kamaratmi si zabehat a nebudes mysliet na taketo blbosti.ale tak necudujem sa..male dievcatka drzia diety,sexuju v 13,piju a fajcia v 6.triede..vela stastia v modernom svete:)hlavne treba vypnut televiziu a mat svoju hlavu

sewie

klidek, znama ako prvacka mala cez 50 kg!!! 6 rocne dieta! a teraz je ok! treba sa hybat, nejest moc blbosti a vsetko bude ok! vela ludi co je v detstve stihli su neskor baculati a naopak. v detstve nikdy nevies..mne dokonca doktorka povedala ked som mala 11 ci ma neposle na vysetrenie ze ked budem mat 13 ci sa budem moct HYBAT!!! "mudra" to zena..skutocne...nebola som vobec obezna, len trosku buclata, v 15tich chudsia a v 16 som sa zrazu vytiahla-vaha ostala ta ista len vyska bola viac...a zrazu "cumela" aj pani doktorka...klud, pokial sa neprezieras, vsetko bude ok.

cccrazy

Prepac, ale som si ista ze toto nepise ziadna maminka ale ze to pises priamo ty, dievca zlate, nakolko si to uz pisala v inej teme.
A teraz k otazke (kedze sa to tu budes vypytovat kym ti niekto neodpovie).
Netrpis obezitou, si vo vyvoji. Prestan sa zamyslat nad hlupostami a uz vobec nech ta ani nenapadne chudnut!! Zastavi sa ti rast a neskor si budes buchat hlavu o stenu. Ver mi, viem o com hovorim. Netrap sa nad takymito vecami. Ak sa necitis vo svojom tele prilis dobre, tak nepapaj sladkosti, to tvoje telo nepotrebuje. Popripade trav vela casu vonku, ide leto, skus sa venovat nejakej aktivite... Maj radost zo zivota, netyraj telo hladom, ale ani sa neprepchavaj. Vsetko sa ti vzivote vrati. Vsetko. Mysli na to.