Kolko by malo vazit 11 rocne dieva

Brigita232

dievcata, na nete u takzvane BMI kalkulacky aj pre deti
prevodyonline.eu
Dcera autorky ma obezitu, nato som si nepotrebovala davat ani kalkulacku, stacilo precitat prispevok...Ak prestane rast a bude tolko jest a nehybat sa, tak uz to bude ozaj problem...

Emmulienocka

To nemyslite vazne :D obezita ?? Ja ked som mala 11 merala som sice 163cm ale mala som 60kg :D a aj ked pozriem fotky tak ani zdaleka nemam pocit,ze som bola obezna. Dokonca bolo obdobie kedy som mala aj 63kg. A mala som spoluziacky,ktore boli este viac pri sebe. Myslim,ze prave to je to take obdobie,ten 5.,6.,7. Rocnik zs kedy vyzerame vsetci zle, tucno a neviem ako. Ale to prejde, vaha mozno ostane ale telo sa zmeni,dospeje a bude mat uplne inu postavu a krivky. Chudnutie v takom veku zbytocne znici vyvin dietata a taktiez aj metabolizmus. Zbytocne si navodite zdravotne komplikacie.

Bnb

Miska- ja by som povedala, že je to ok ale to záleží aj koľko máš svalov a tuku. No teraz sa zaobľuješ a aj vysoká si na svoj vek. Ten tanec ne super, venuj sa tomu a budeš vyšportovaná kočka ;)

Miska 12345

Ja mám tiež 11 rokov, meriam 160cm a mám 54 kg. Je to normálne ? Každý deň cvičím a moje hobby je shuffle dance ktorý každý deň tiež tancujem.

pomocnica

Chantal111-Je to dobre, takže jedz na čo máš chuť, ale nepreháňaj s nezdravým. Choď na čerstvý vzduch, lebo aj keď si chudá, tak by si sa nemala prestať hýbať. A na tvoju výšku je to super váha. :)
Pekný dník. :-)

Chantal111

Ja mám 11. Mám 31 kg (neviem či váha váži dobre) 130 cm. Je to správne? Tiež neviem tak prosím povedzte mi. Ďakujem