Neschopnost a nevedomost lekarov

Príspevok v téme: Neschopnost a nevedomost lekarov
matka22222

Nemate podobne skusenosti s lekarmi ? urobia vam kopec vyšetreni a nič nezistia. Na jednej strane chcu aby ludia aby chodili pravidelne na preventivne prehliadky na druhej strane nič nerobia.Najskor pride človek zavčasu a pomaly ho idu vysmiat ked sa na niečo stažuje,druhy pripad je kedy pride neskoro a už sa mu neda pomoct:( Ja mam problem kde si som si našla krv v moči,urobili mi Ct urografiu aj sono obličiek a mechura.Na CT radilog našiel nejaku hrčku na obličke 12mm ktoru nevedel ani riadne popisat.Ked nasledne pozeral urolog zaznam z CT tak tam nevidel nič:( robil mi zase sono a vraj tam nič nevidi tiež. čo si mam o tom mysliet?

rudo moric

ak to mas v strede toho vasho cyklu tak to mas nieco ako moja byvala ta ked mala ovulaciu tak krvacala a mala bolesti. Nemas bolesti? Liona ma mozno pravdu len u teba to ma suvis s tou ovulaciou co mate. Z vaginy ti tecie krv a ked mocis tak sa to nejak spaja a vyzerat to moze ako krvavy moc. Nemas mimo mocenia krvacanie ako moja byvalka? Podla jej lekarky zenskej to niektore zeny maju tak.

matka22222

Liona,praveže ide o moč ktory je červeny viditelne okom. Mam to len asi každy druhy mesiac v strede cyklu ale všetko je podla nich ok.

perinka1

Prosim vas nevie niekto ci je nejaka moznost v takomto pripade, kedy spickovy slovensky lekar nevie urcit ani spravnu diagnozu, ist na vysetrenie do zahranicia, napriklad CR, alebo Rakuska? Da sa to napriklad s europskym preukazom poistenia, alebo ako to funguje ak chcem aby moja poistovna preplatila naklady s tym spojene minimalne do vysky aka by zodpovedala danemu vykonu na slovensku?

Liona

necitala som co ti tu ludia radia ale ziaden lekar ti nespominal ze krv v moci sa u menstuujucich zien moze vyskytovat ako uplne neskodna vec? Ake mnozstvo krvi to je? Ide o mikroskopicke mnozstvo ci o viditelne volnym okom? Ak mikroskopicke a vyskytuje sa v moci len pred menzesom alebo po menseze tak to mas z toho. Tiez mi bolo zistene na preventivnej krv v moci a na kontrolonom odbere po tyzdni uz nic. To som bola kratko po menzese a lekar mi povedal ze to bude menzesom. Vraj u zien to tak moze byt. Zalezi ake mnozstvo tam mas a kedy sa vyskytuje.

matka22222

A čo by ste mi poradili? rozmyšlam ešte nad biorezonanciou .Viem že tomu ludia neveria ale nam vela krat pomohla a hlavne pri detoch sa nam osvedčila .Snad by prišli na pričinu tej mojej krvi v moči.

matka22222

tak a o nejakej empatii dnešnych lekarov ano nebudme hovorit,jeden den to nič neni ,na druhy den to može byt aj rakovina asi toto som zažila na vlastnej koži.Vyjadrovanie jedneho lekara som bola zhrozena ked som sa pytala čo je to cystoskopia a odpovedane mi bolo : "no to si vyskočite na kozu ,strčim vam tam taku hadicu a pozriem do mechura " akože som mala dost :(

miki24

fleur tak kvalita je všade odvodená od dostupných peňazí. napr. slovenské nemocnice sú zadlžené na pár generácii tak nemožno sa tomu čudovať, že všetko je to tu tak ako je. politici pozerajú len na vlastné záujmy, keby sa menej kradlo a viac by sa dávalo tam, kde je to treba tak by to vyzeralo v tomto štáte trchu ináč.

nihilista

problem bude v tom ze lekari nemaju zaujem pacienta vyliecit lebo im je ukradnuty. Liecia dokladne len tych ktori su s nimi rodina, kamarati a znami. Ostatne percento pacientov im je z vysoka ukradnute. Im je jedno ze ste chori alebo ze zomierate ved oni maju dost svojich starosti s partnerom, s detmi, s majetkom co nakradli, so sebou samymi. Ak ma lekar dost vlastnych trablov tak tym menej sa snazi pacientovi pomoct. Napr. poznam jedneho ktory ked sa rozvadzal tak uplne sa zlajdacil co sa tyka starostlivosti o pacientov. A navyse na medicinu ide vela ludi studovat kvoli postaveniu lekara a kvoli platom vysokym ktore dostavaju a moznosti dostavania uplatkov. Oni sa stazuju ake maju nizke platy ale vobec to tak nieje. Len si zoberte tie drahe znackove auta co parkuju pred nemocnicou rezervovanych pre personal. Tie ich domy vystavane a drahe dovolenky kdetade po svete. Su dost prachaty plus uplatky ktore im idu do vrecak v podobe hotovosti, alkoholu, drahych dezertov, a bohvie coho este. Maloktory lekar chce pacientom skutocne pomahat.