Začnem sa triasť a padať dole

Príspevok v téme: Začnem sa triasť a padať dole
Dianka2

Dobry deň RNG čitam, že mate velke skusenosti. „nevedeli by ste aj mne poradit?Moj problem je celoročny len ma rôzne fazy, najhoršie je to v zime , stava sa mi ti aj v lete, začnem sa trast a padat dole, akokeby mi odišli nervy. Váčšinou to mam po jedle. Dali mi na to ADčka, ale stava sa mi to aj tak. Aj v lete mi byva zima. Bolia ma križe tam kde je miecha. Rozmyšlala som, či sa mi tam neusidlili neake bakterie, alebo virusy. Mam diagnostikovane chlamydie, mykoplazmy a prekonanu toxoplazmozu, že by mi usidlili v mieche?Mam tiež problem s hormonmy, vyšši testosteron. Z čoho to môže byt, som z toho zufala. Je to nieči ako epilepticke zachvaty, slabost svalov a hrozna unava, ale som pri vedomy, vtedy si musim lahnut alebo sadnut, dam si xanax a pospim si.Mam tiež inzulinovu rezistenciu.Nemožem normalne žit.Čo by som si mala dat vyšetrit? Toto asi nikto nema.Ďakujem krasne

P. S. Mam to odkedy sim mala salmonelozu, uplne sa mi zapalili nervy. Môžem byt ešte nosič? Ako to zistim?

ni-ka

pecen rozhodne nevytvara inzulin...a ak mas inzulinu nedostatok, mozes si pecen cistit kolko chces a cim chces, dokial nebudes nastavena diabetologom na liecbu a deficit inzulinu nebude kompenzovany tak to bude akurat cim dalej tym horsie...pocula si uz o hypoglykemii?Kome?
a mimochodom,tie tvoje priznaky-tras,pocit na odpadnutie, potenie to su typicke priznaky hypoglykemie-obcas to mam, pomoze ti cokolvek sladke zjest alebo vypit, staci aj hroznovy cukor, ja bez neho nejdem z domu...

Dianka2

Ahoj IIek je to možne, diabetes zatial nemam, resp. nikto mi ho nevyšetril. Bola sim ken na irisdiagnostike a tam mi povedal, že mam inzulinovu rezistenciu, gastroneurozu a dedičnu dismenhoreu.Dlho mi travi a keď mi vytravi nevien sa dojest.Myslim, že je zla ta pečeň, ved ona vyraba inzulin a hormony a tiež z nej som nervozna a roztrasena. Kto trochu skumal činsku medicinu, vie že zapal pečene je hnev, obličky su strach a moč.mechur je uzkost. Takže tieto organy mam oslabene rôznymi vurusmi a treba ich posilnit. Človeka treba liečit ako celokči naša medicina nerobi.
Ivka 1 ako si tu pečeň posilnim?

Ivka 1

V zásade existujú dva dôvody, prečo sa ľudský organizmus nevie vyrovnať s nadmerným zamorením .
1. Ak je škodlivín veľa, takže pečeň,pľúca či obličky ich dokážu spracovať a vylúčiť len v určitom množstve. Škodliviny sa v tele ukladajú a spôsobujú rôzne zdravotné problémy.
2. Málo pijeme - voda je látka,pomocou ktorej sa škodliviny dostávajú z tela von. Ak málo pijeme, potom je očistenie tela nedostatočné.
Pečeň je v ľudskom organizme najväčšia čistiareň a ak nefunguje dostatočne , následkom toho môžu byť aj zdravotné ťažkosti aké má Dianka.
Samozrejme diabetes nevynímajúc.

llek

Dianka nic v zlom, ale mne sa zda ze tvojim hlavnym problemom bude diabetes. ved pises ze mas rezistenciu na inzulin. To stukovatenie pecene je skor dosledok tvojej poruchy metabolizmu cukru,teda ze nereagujes dobre na iunzulin. Tu sa velmi casto na totmto fore omiela slovo zamorenie, mna by zaujimalo ako si to ludia predstavuju. Ved oblicky, pecen, crevo, to su systemy, ktore su vyborne "skonstruovane" a vedia velmi dobre odstranovat z nasho tela to co maju. Takze tvoja pecen asi pracuje (keby nepracovala uz by si tu nebola). Pri diabete ak nie je dobre kompenzovany dochadza tiez k poskodzovaniu nervov, neuropatie a rozne neurologicke poruchy su castymi komplikaciami pri diabete. Takze asi by bolo treba sa viac zamerat na tvoju cukrovku a vobec laboratorne hodnoty, ktore hovoria o tom ako si nastavena a aky je tvoj cukrovy a sucasne tukovy metabolizmus, lebo tie su prepojene

Fleur-de-lis

mohla a mala by pomôcť aj zmena životosprávy. Obmedziť živočíšne produkty - mliečne výrobky, mäso(ovplyvňujú hormóny, prekysľujú a zaťažujú organizmus), ďalej obmedziť cukor a múku (zápaly v tele) a zvýšiť príjem zeleniny. Múku nahradiť amarantom, pohánkou - bezlepkové obilniny.

Ivka 1

Dianka u Vás by bolo treba jednoznačne podporiť ako detoxikáciu pečene , tak aj celého organizmu .Druhý krok je podpora imunitného systému a doplnenie chýbajúcich minerálnych látok a vitamínov. Užívate ešte antibiotiká na liečbu ťažkostí s chlamýdiami a mykoplazmami?

Dianka2

Možem sa spytat, kde to všetko kupuješ? Skušala som očistu pečene, rano na lačno lyžicu olivoveho oleja s citronom. Ma prehaňalo a trasla som sa ako osika. Mysliš, že by som ten extrakt z olivovych listov zvladla. Mam veľmi zlu pečeň, zatukovenu a v zime vôbec nepracuje( nečisti ). Cely rok som zamorena a keď pride zima, nezvladam bežne virusy. Ako ju udržat cely rok v činnosti? Ďakujem

RNG

Nuz ked mas pozityvne chlamidie, co znizuju celkove imunitu tela a naviac aj mykoplazmy tak sa nediv, ze mas rozne problemy. Oslabenie tela vyuziju aj nase vlastne virusy,ktorych ma dnes kazdy v tele plno, ktore napadaju nervy. Takze musis sa branit, odporucam extrakt z olivovych listov, davka 3 x 300 mg oleuropeinu, tiez 2 x 15 kvapiek z kazdeho ako coumanda, samento banderol,
tiez brat NAC(2 x 600 mg) a samento 3 x 120 000 IU.
Popritom odporucam brat aj rozne antiviralne, pozri sa vez Gpoogle pod mojim nickom a slovom herpes.
Nuz mas hromadu dlhodobych problemov, na ktore zialbohu bezne lieky nepracuju.
Na obnovu poskodenych nervovych izolacii musis brat 1 az 1.5 gramu DHA co najdes najma v calamarine oleji.