Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit

Príspevok v téme: Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit
Pesimista

Prestava ma bavit zivot. Mam coraz viac sa chut spachat nejaky druh samovrazdy. Otravit sa, bodnut sa nozom do srdca... ale nemam ani gule nato aby som to urobil. Rodicia ma od mala viedli k viere coho sucastou bolo aj to ze samovrazda je do pekla volajuci hriech. Pravdupovediac velmi na boha neverim ale to peklo ma skrie lebo co ak predsa nieco po smrti existuje a nebude uz cesty spat. Tak velmi tuzim umriet. Prosim boha v ktoreho velmi ani neverim aby ma zabil, aby som zomrel v spanku a nikdy sa uz nezobudil. Ani sam neviem v co vlastne verim. Moja tuzba po smrti tkvie v tom ze niesom stastny. Nikdy o mna baby nejavili zaujem. Som pre nich skaredy. Meriam len 164 cm a som strasne chudy niezeby som nejedol ale nemozem pribrat. Vsecko je v poriadku po zdrav. stranke len vraj geny zato mozu lekarka povedala. Moj otec je chudy a ja som sa na neho podal. Bracho vyzera dobre, on je po matke. Je aj vyssi. Len ja som take debilne geny zdedil. O brachu sa aj baby bili kym sa neozenil. On ma rodinu, decka a ja nic. Som odsudeny len na neuspech. Som skaredy, pracu nemam, ani priatelov. Zivot sa mi uplne znudil. Nic ma nebavi. Mam aj xchict o nicom. Velky nos a debilne vlasy. Co robim aj tak nic nepomaha. Na skole sa mi vsetci smiali ze som krpaty. Aj niektori ucitelia mali hlupe poznamky na moj vzhlad. Nesie sa to celym mojim doterajsim zivotom. Ziadnu babu nikdy mat nebudem. Ziaden sex, bozky, milovanie, objatia, dotyky, spolocne dovolenky, dete... nic. Poviete si ze chod do bordelu. Nie po stetkach netuzim a ani prachy na stetky nemam. Ledva sam vyzijem. Este ze byvam s rodicmi. Mam 29 rokov a zivot na p**u. Nechcem dalej zit. Naco? Naco zit taky posraty zivot bez lasky? Preco je zivot taka svina ze niekomu dopraje vsetko krasu, prachy, baby a niekomu nic. Aj to zdravie sa mi uz zacalo kazit. Tak strasne tuzim umriet. Keby ma niekto chcel zastrelit. Rana sa zobudzam s pocitom ze zase dalsi den musim prezit. A vecer zaspavam s nadejou ze mozno sa uz nezobudim. Najhorsie su pre mna tie obdobia ako silvester, vianoce, valentin, mesiac maj-mesiac lasky, leto-obdobie dovoleniek.. Preco musim zit aj ked svoju buducnost vidim v ciernociernych farbach. Snazil som sa baby zaujat. Zacal som sa modernejsie obliekat,zacal chodit do posilky, zmenil trosku uces, dalsi zuby do poriadku, dbal na vonu tela, spraval som sa lezerne a vtipkoval som ale nic z toho nezabralo. Baby sa len usmievali ale sli za inymi. Niektore mi aj davali akoze nadeje ale o par dni som ich videl v objati ineho. Zivot je svina nespravodliva. Rozmyslal som ze pojdem do klastora aby som viac nestretaval stastne zalubene pariky ale niesom stavany na zivot v klastore. Chcem sa bavit a nie stale len modlit a rozjimat. Tak strasne by som nejaku zenu miloval a svoju lasku jej dal ale ziadna ma nechce. Vsetke chcu len svalnatych sportovych a vysokych muzov s uhrancivymi ocami. Proste nech robim co robim nic nepomaha. Aj pokec som skusal ale ked som sa stretol s nejakou tak sa uz viac neozvala. Bud bola ona vysoka alebo aj nizka ale nejavila zaujem viac. Mal som radsej zomriet pri porode ako zit takyto zivot. Preco musia byt a zit na svete aj jedinci ktori nebudu mat nikdy stastie v laske, v praci a v spolocnosti ludi? Preco sme odkazani len cely zivot slepo verit a dufat? Pre mna je zivot trnista cesta. Uz len dufam ze coskoro zomriem. Snad bude osud milostivy...

optimista

Praveze pesimista ma pravdu cele je to vyzore ja ked som bol mladsi zeny mali o mna zajem aj ked som bol debil hovado arogantny a tak podobne odkedy mi vsak vypadaju vlasy a cely som akosi osumel zostarol a vyzeram proste nahovno tak mozem byt aj gantleman galantny vtipny snazim sa byt napomocny a kadeco insie aj tak ma uz maju na haku iba su obcas mile ale nezaujmam ich akurat prejavuju zajem kadejake stiriciatnicky ale ja sa citim mlady aj ked uz nie som.

Agnes998

Vobec to nie je o vzhlade! Aj velmi skaredi ludia si vedia najst partnerov. Mam kamosku, co si zobrala chlapa, co vyzera ako Quasimodo, maly, hrbaty, skaredy. A ten jej Quasimodo ju cele roky podvadza, hlada si milenky (a uspesne). Ja nechapem naco je s nim, ale to je jej vec. A v Anglicku som mala spolubyvajuceho Cecha, tiez taky typ, maly, hrbaty, nepekny v tvari a prejavila o neho zaujem krasna blondava Anglicanka. A on ju sprvoti nechcel, vraj je tlsta. Pritom ta baba mala konfekcnu velkost asi tak 38! Cize normalna zdravo stihla, nie anorekticka baba. Ci aj ty nebudes nieco podobne. Neexistuje, aby si nemal babu kvoli vzhladu a vyske, v tom bude nieco ine, mozno mas neznesitelnu povahu. Pomohol by ti to rozlustit psycholog.

kapor

A co ta na tych zenach vobec laka? Co ty na nich vidis je len vrch ladovca. Naopak, to co nevidis je, ze sa zena pol dna gebzi a sprejuje nejakym chemickym sajrajtom a dopasovava si saty, aby jej nebolo vidiet huspeninu. Potom sa pol hodiny prejde po meste a caka , ze sa budu vsetci za nou obzerat. A ked sa neobzeraju, tak sa dusi hnevom zbytok dna, aky je svet nespravodlivy. To chces?

Larrra

ano zivot je nespravodlivy, ale mal by si sa prestat lutovat, je mnoho ludi, ktori su na tom horsie ako ty, tvoj problem nie je tvoj vyzor, je to v tvojej hlave, no a co, ze nesplnas predstavy o krase tejto spolocnosti, to je ich chyba, nie tvoja, vsak a preco by mali vyzerat vsetci rovnako perfektne, podla mna si originalny a jedinecny presne taky aky si, teraz by si sa mal zamerat na to aby si nasiel pracu, nove zaujmi, to ta vytrhne z tovjho sveta a prides aj na ine myslienky, najdi si nieco co ta bude bavit a naplnat, su ludia, ktori nie su ktovieako krasny ale su vynimocny tym aky su, preto co robia, aj ty taky mozes byt, ked budes na see pracovat

MarekX

Pozri sa, ja som na tom s babami rovnako ako ty. Akurát mám narozdiel od teba skoro dva metre, široké plecia a športovú postavu. Väčšina báb mi hovorí že som sexy, ale aj tak ma žiadna v skutočnosti nechce. Tvoj problém isto nebude len v tom ako vyzeráš. Jednoducho je to zakódované že niekoho baby chcú a niekoho nie. Nezáleží to len od vzhľadu. Môžeš to trochu ovplyvniť tým, ako sa budeš stavať k životu a ako sa budeš snažiť, ale v základe to nikdy nezmeníš. Musíš sa s tým naučiť žiť a brať to tak ako to je. Veď život vie ponúknuť ovela viac ako len ženy a sex. Ale na to potrebuješ ešte pár rokov dozrieť.

Optimista

Pesimista, ako tu už bolo spomenuté, musíš mať sebavedomie. Musíš začať od seba...až potom budú baby. Sebavedomie nadobudne človek napríklad niečim, čo ho baví. Je spustu príkladov, napr. šport, hrať na hudobný nástroj, kreslenie...aj takéto maličkosti dokážu ľuďom spestriť život. Hlavne si treba veriť, treba mať pozitívne myšlienky. Treba spoznávať samého seba. Určiť si nedostatky a opačne...trebárs si napíš čo by si chcel na sebe zmeniť, v čom by si chcel vynikať...každý sme si strojcom vlastného šťastia. Treba ti motiváciu a nie sa podceňovať, že toto nedokážem...Podceňovanie je požieranie samého seba.Ale pokiaľ budeš spokojný sám zo sebou, budú aj ľudia s tebou spokojní...musíš sa mať rád (mať sebaúctu k sebe samému) a aj druhí ťa budú mať radi...pokiaľ máš nejaké hobby alebo koníčky tak si hľadaj takých kamarátov, s ktorými by si si v tom rozumel. No nikto iný ťa v živote nezmení a ani nemôže, pokiaľ to nechceš ty sám. Možno to nebude zo začiatku ľahké, ale mal by si do toho ísť. Hlavu hore...

sewie

a ne a ne a ne...vsetko je len o vyzore, neda sa, nepojde to-skvely postoj! len si ho drz! tym dosiahnes vela! asi by sme ti sem mali zasielat vsetci fotky "skaredych" ludi co si nasli partnera partnerku , aby si raz a navzdy skoncil s tou svojou pesnickou! pozrel si si to video o tom muzovi co sa narodil bez noh a ruk?a teraz je zenaty a ma syna!a jeho zena je dokonca krasna. ani si v zivote neuvedomujeme kolko veci kazime svojim zlym negativnym pristupom. lenze ako vidim, tu ti moze kto chce co chce radit, logicky argumentovat ale ty si proste slepy voci vsetkemu. klapky na ociach , na usiach a ides si tu svoju sebalutostnu pesnicku! ak skutocne chces byt stastny, naklusaj za psychologom, aby ta dostal z depresie lebo bez toho zjavne nie si schopny vidiet PRAVDU!

mrawec

Pesimista: Existujú aj také baby ako ty, malé a zakoplexované. Môžu mať pekné deti a sú dobré v posteli. Skúšal si posilovať? Cieľom posilovania nie je zosilnieť, ale udržať si tonus svalov, rýchle reflexy. Tiež to zvyšuje sebavedomie a zlepšuje zdravie.