Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit

Príspevok v téme: Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit
Pesimista

Prestava ma bavit zivot. Mam coraz viac sa chut spachat nejaky druh samovrazdy. Otravit sa, bodnut sa nozom do srdca... ale nemam ani gule nato aby som to urobil. Rodicia ma od mala viedli k viere coho sucastou bolo aj to ze samovrazda je do pekla volajuci hriech. Pravdupovediac velmi na boha neverim ale to peklo ma skrie lebo co ak predsa nieco po smrti existuje a nebude uz cesty spat. Tak velmi tuzim umriet. Prosim boha v ktoreho velmi ani neverim aby ma zabil, aby som zomrel v spanku a nikdy sa uz nezobudil. Ani sam neviem v co vlastne verim. Moja tuzba po smrti tkvie v tom ze niesom stastny. Nikdy o mna baby nejavili zaujem. Som pre nich skaredy. Meriam len 164 cm a som strasne chudy niezeby som nejedol ale nemozem pribrat. Vsecko je v poriadku po zdrav. stranke len vraj geny zato mozu lekarka povedala. Moj otec je chudy a ja som sa na neho podal. Bracho vyzera dobre, on je po matke. Je aj vyssi. Len ja som take debilne geny zdedil. O brachu sa aj baby bili kym sa neozenil. On ma rodinu, decka a ja nic. Som odsudeny len na neuspech. Som skaredy, pracu nemam, ani priatelov. Zivot sa mi uplne znudil. Nic ma nebavi. Mam aj xchict o nicom. Velky nos a debilne vlasy. Co robim aj tak nic nepomaha. Na skole sa mi vsetci smiali ze som krpaty. Aj niektori ucitelia mali hlupe poznamky na moj vzhlad. Nesie sa to celym mojim doterajsim zivotom. Ziadnu babu nikdy mat nebudem. Ziaden sex, bozky, milovanie, objatia, dotyky, spolocne dovolenky, dete... nic. Poviete si ze chod do bordelu. Nie po stetkach netuzim a ani prachy na stetky nemam. Ledva sam vyzijem. Este ze byvam s rodicmi. Mam 29 rokov a zivot na p**u. Nechcem dalej zit. Naco? Naco zit taky posraty zivot bez lasky? Preco je zivot taka svina ze niekomu dopraje vsetko krasu, prachy, baby a niekomu nic. Aj to zdravie sa mi uz zacalo kazit. Tak strasne tuzim umriet. Keby ma niekto chcel zastrelit. Rana sa zobudzam s pocitom ze zase dalsi den musim prezit. A vecer zaspavam s nadejou ze mozno sa uz nezobudim. Najhorsie su pre mna tie obdobia ako silvester, vianoce, valentin, mesiac maj-mesiac lasky, leto-obdobie dovoleniek.. Preco musim zit aj ked svoju buducnost vidim v ciernociernych farbach. Snazil som sa baby zaujat. Zacal som sa modernejsie obliekat,zacal chodit do posilky, zmenil trosku uces, dalsi zuby do poriadku, dbal na vonu tela, spraval som sa lezerne a vtipkoval som ale nic z toho nezabralo. Baby sa len usmievali ale sli za inymi. Niektore mi aj davali akoze nadeje ale o par dni som ich videl v objati ineho. Zivot je svina nespravodliva. Rozmyslal som ze pojdem do klastora aby som viac nestretaval stastne zalubene pariky ale niesom stavany na zivot v klastore. Chcem sa bavit a nie stale len modlit a rozjimat. Tak strasne by som nejaku zenu miloval a svoju lasku jej dal ale ziadna ma nechce. Vsetke chcu len svalnatych sportovych a vysokych muzov s uhrancivymi ocami. Proste nech robim co robim nic nepomaha. Aj pokec som skusal ale ked som sa stretol s nejakou tak sa uz viac neozvala. Bud bola ona vysoka alebo aj nizka ale nejavila zaujem viac. Mal som radsej zomriet pri porode ako zit takyto zivot. Preco musia byt a zit na svete aj jedinci ktori nebudu mat nikdy stastie v laske, v praci a v spolocnosti ludi? Preco sme odkazani len cely zivot slepo verit a dufat? Pre mna je zivot trnista cesta. Uz len dufam ze coskoro zomriem. Snad bude osud milostivy...

Pesimista

g4df54g4 odist ale kam. Viem len zaklady nemciny. A aj keby som odisiel tak myslis ze najaku zbalim so svojim vzhladom? A co mam ist robit do cudziny. Ak budem napr. zavrety v kuchyni nejakej restiky ci hotela tak koho tam zbalim medzi kucharmi? Do baru mam chodit, tych co odisli robit do zahranicia mi pise ze robia od vidim do nevidim a maju minimum volneho casu. Alebo tie co robia opatrovatelky myslis ze maju cas chodit po diskach ci do baru ked sa cely den staraju o dochodcov. V cudzine tak najdem babu ako doma. Ti co robia v cudzine sa nadru a su radi ze maju aspon tri hodiny volna a mozu oddychovat. Kde v cudzine najdem babu? Kde si mna nejaka najde? A ktory stat mas na mysli, lebo co viem tak napr. v severskych statoch su dost vysoke zeny ci dansko, irsko, norsko, finsko. Nemky tiez vyssie, ci ako? Kde mam ist na cechy? Cesky su vraj dost narocne a vychcane. Kde mam ist hladat? Do ameriky? Kde? Myslis ze ked si doma nemozem ziadnu nabalit , tak mi pomoze zahranicie?
Ano som hnup posraty, ale to uz je z toho ze som stratil vsetku nadej a uz nedbam nanic a nic ma nebavi. Snaha bola ale vysla nazmar. A teraz sa uz nesnazim lebo som to vzdal a nemam sil bojovat dalej ked vidim ake su zenske mrchy.

Mirandab

Necitam lebo pridlhe len nadpis tak si hladaj k sebe menej atraktivnu.osobne poznam nemalo nepeknych zien s vysokym sebavedomim jedze kazdy sa vnima aj svoj obal cez svoju psychiku schopnosti.asi by si mal zapracovat na svojej povahe alebo ak sa vnimas negativne najdi si podobnu k sebe pesimistku.

sewie

pesimista , ano, ziadna nechce tvoj email a ziadna odtialto nechce ist s tebou na rande ale predstav si ze to nema nic s tvojim vyzorom ale s tvojim nesmierne pesimistickym pohladom na svet! ktora zena by chcela takehoto ufnukanca?! myslis si ze nejaku zenu by bavilo ta tahat z neustalych depiek? ty sa musis dat dokopy clovece a potom hladaj zensku!ziadna si na krk neda mlynsky kamen!

chcela som pisat rozumne a citlivo ale s tebou sa tak komunikovat neoplati...stale si budes hovorit len svoje! tak na co si sem vobec pisal?! aby sme ta lutovali?! ludia ti dali dobre rady a pravdive a ty len fnukas obvinujes vsetkych ze su nechapavi, oh ty ubohe skarede kacatko! -to chces pocut?! ludia sa snazili, stravili cas pisanim realnych rad aby ta nakopli a ty namiesto toho aby si podakoval nas obvinujes z nechapavosti! ale dobre ak ti ide len o to-oh ty chudtko, mas to cele strasne zle, skaredy clovek nikdy nebude stastny, oh joj, co s tebou bude, mrzi ma to, juuuj...-nieco som vynechala?!?!?

g4df56g4

Budem k tebe uprimny. Ano zenam ide o vzhlad a peniaze vo vacsine pripadov, nic ine myslia len na seba. Mlade sproste sa "zalaskuju" lepsie povedane im hormony plieskaju mozog, takze sa zahadzuju s kadejakymi troskami, potom ked dospeju, peniaze a vyzor, ale ked mas vela penazi vyzor zanedbaju. Samozrejme, ze su aj take co naozaj ta budu mat radi a nezalezi im na tom ci si bohaty atd. Ale zasa nejaky financny zaklad musis mat, musis sa vediet o seba a svojich bliznych postarat, potom musis sa o seba starat, krasa je relativny pojem, co sa paci jednemu sa nemusi pacit druhemu, napr. niekto ma fetish na tucne zeny atd. nejdem tu dalej rozpisovat, len som dal priklad. Staci sa o seba starat, tim myslim cvicit, drzat sa vo forme, dbat o plet, holit sa, zaklady hygieny atd.

S takym postojom, ze ostanem sam...aj ostanes. Musis sa zmenit, hlavne co mas v hlave, musis premoct tie negativne myslienky.Ano zeny su svine, ale aj muzi su svine, skor 80% ludi su hajzli a zasluzili by si byt 2 metre pod zemou. Proste kopes na zlom mieste, chod inde, chod prec, vypadni zo Slovenska, pozri svet, nemozes sa sustredit len na jedno miesto a hovorit, ze vsetko je na pi**, to je ako by si bol v pekarni a ochutnal nejaky pokazeny 1 kolac a povedal, vsetky kolace su hrozne. Mozno mas zit niekde inde, preto sa ti tu nedari, mozno zaujmes nejake zeny z inej krajiny, iny kraj iny mrav, ina mentalita. Proste musis vypadnut, vschopit sa a nieco spravit. Niekedy to najjednoduchsie rozhodnutie je spravne, staci odist inde.

Pesimista

Vobec ma nechcete a nedokazete pochopit, to nieje o vyzarovani, to je vo vzhlade. Dievcata tak schvalne chce tu niektora odomna email? Ak mi tu tak hrdo tvrdite ze aj nizky a chudi si moze najst babu.Chcete niektora so mnou chodit? Dame rande?
Vasa odpoved bude nie. Lebo kazda chce aspon 175cm chlapa s urcitym muznym skeletom a peknym fejcikom vsak? Ani jedna z vas by so mnou nato rande nesla. Ani jedna vy hrdinky! Idete tu mudrosti davat a same by ste o mna ani nezakopli herecky!

priemer

tojejedno hej mozno sa to robi v usa ale robi sa to urcite len u dospievajucich u ktorych niesu este zrastene tie klbne ci jaketo strbiny a nie u dospeloho cloveka. A urcite to stoji pekny majland. A ak by sa to aj dalo vykonavat u dospelych tak taky zakrok by urcite uz davno podstupil dustin hofman, dany de vito ci tom cruis a to maju kopu prachov. Alebo take nizke herecky ci spevacky by to tiez uz davno podstupili. Takze to bude nejaky bullshit.

Tojejedno

Zeny daj zatial bokom. Oklep sa, najdi si pracu a zacni sporit, aby si sa mohol dat pridvihnut, ehm :)).

O com vravim? O estetickom predlzovani kosti. Daj si do guglu "limb lenghtening", cekuj zalozku obrazky, a mas tam kopec prikladov. Metod je zopar, nechce sa mi ti ich sem vysvetlovat, studuj wiki a pod. Primarne boli vynajdene pre korekciu hendikepovanych, ale kto si zaplati, zrobkaju aj za ucelom estetiky - prisvyhnutia. V usa sa to robi bezne, u nas najblizie tusim Karlovy Vary? Neviem uz, hladaj, vzdelavaj sa, zarabaj, a raz budes vyssi.

Lapry 8898

Jednemu co nechapem je to, ze sa modlis za smrt, preco sa radsej nemodlis za zmenu ??
Staci sa modlit a verit v to ! lebo Boh nekona podla potreby, ale viery !

Nina.

Ono to väčšinou je, že tí nepríťažlivý by si aj mohli niekoho nájsť, ale často to býva tak, že zrovna oni majú prehnane vysoké nároky na partnerku. A tak potom ak nejaká aj prejaví záujem, tak ju odpíšu ešte skôr ako ju stihnú spoznať. Im často nejde o vzťah, ale skôr o to mať pri sebe ženu, ktorá akoby určitým spôsobom vykompenzuje ich nedostatky...