Operácia Hallux Valgus

allene

Čaute baby ja som síce obklady neskúšala, ale celkom dobre mi pomáhajú cviky s loptičkou a nočný korektor na halluxy. Korektor sa dá zohnať na internete celkom lacno, ja mám ten môj z thebestleadbit.com a som spokojna.

12Dem68ova

Dobry vecer!Na buduci tyzden idem na oparciu,s vybocenymi prstamy do kosice sacca ortopedia dr Totkovic.Bojim sa velmi,zoberu mi stiepok z panvy.uz vic rokov som absolvovala hallus vagus na pravej aj na lavej nohe velky prst,,v Piestanoch a V Michalovciach na ortopedii.toto je v priadku,ale zacali mi ostatne prsty zle rast,boli to velmi,mám problémy s topánkamy,bojim sa operacie,od po operacnej bolesti,ci nebudem mat dajake komplikacie,lebo mám autoimmunitne ochorenia reumatická artritida a morbuc chron,zapal tenkého creva,a beriem immunosupressiva prednison,ktore spomaluju zhojenie rán.Dakujem s pozdravom .alzbeta

zuzi74

Patrik123, ten silikonovy chranic absolutne nie je dobry. Odtlaca ostatne prsty od palca.
Tu si nieco o tom precitaj. Je tam aj korektor, ktory je vhodny na haluxy.

www.imzadi.cz

Patrik123

Ahojte, myslíte že mi bandáže na hallux alebo nejaké korektori s chráničom pomôžu? Našiel som nejaké čo sa mi celkom pozdávajú aj cena je celkom dobrá. Táto ncčná bandáž hesty.sk a aj tento korektor s chráničom sa mi pozdáva: hesty.sk
Čo myslíte? Poraďte prosím.

Nick858

@andrea94
Ja som bola 13.4. Na lokalnej s lavym haluxom..platila som 70€
Zatial spokojna,zajtra mam kontrolu,uvidim co povie lekar

NGasparikova

AHOJTE :)
mám 26 a čerstvo po operácii druhej nohy.
Rada vám s čímkoľvek poradím,
stačí kontaktovať na FB: Natália Gašparíková

TatianaT

dobrý den.Mne operovali haluxy,v Piešťanoch pred 2mi rokmi.Ja som mala v každom prste drôt.Ale čistá hrôza.Neobujem dámsku topánku žiadnu.Velmi mám bolesti pri chôdzi..Mala by som ísť na reoperáciu.Ale kam?Kto sa podujme niečo opravovať?