HPV - genitalne bradavice, genital warts, human papillomavirus

Príspevok v téme: HPV - genitalne bradavice, genital warts, human papillomavirus
HPVgoAWAY

Viem, že o tomto probléme tu bolo popísane už veľa, ale rada by som sa podelila o moje skúsenosti. Pred pár týždňami som si našla pri vchode do pošvy pár hrbolov, pozrela som si na nete čo by to tak mohlo byť a išla som k mojej gyn. Tá sa na mňa len zbežne pozrela, nespravila mi žiaden test a povedala, že pravdepodobne to bude HPV a predpísala mi masť Veregen. Predpísala mi samozrejme len jednu tubu a vedela, že za pár dní odchádzam späť do zahraničia na niekoľko mesiacov. Samozrejme, masť sa mi za pár dní minula a bradavice nie len, že nezmizli, ale sa niekoľko-násobne zväčšili a rozmnožili. Na internete som si našla recept na domácu masť - bambucké maslo zmiešať s tea tree (kúpila som si normálne tabletky a prášok z nich vysypala a zamiešala) to som si dávala pár dní a bradavice stvrdli a sčerneli a ešte sa aj zväčšili, svine. Tak som si na internete prečítala, že niektorí ľudia sa ich zbavili prostým odrezaním. Tak som zobrala manikúrové nožničky a opatrne začala odstrihávať tú stvrdnutú časť (samozrejme, že som poriadne dezinfikovala, aj pokožku aj nožnice) Zase som si to potom natrela tou masťou a za pár hodín boli bradavice späť, také isté veľké ako predtým. Samozrejme beriem rôzne doplnky na imunitu podľa RNG, brala som Chaparral ale iba 3 týždne lebo mi z neho strašne začali vypadávať vlasy. Beriem Ester C 3g denne, zinok, selén, vitamin E, vitamin D-3, probiotiká, prebiotiká, pijem aloe vera, teraz som mala pár dní prestávku po Chaparrale ale už mám nachystané Berberine a Oregano oil (všetko dávkovanie podľa odporúčania RNG), objednala som si Echinaceu. Naozaj sa snažím ale nech mi niekto ešte raz povie že mám myslieť pozitívne a ono to prejde a asi sa neudržím. Bolesť je inak strašná, chodím s nohami od seba ako kovboj. A najhoršie je, že sa mi stále vyhadzujú nové a nové bradavičky, už ich mám aj úplne pri vchode do pošvy na sliznici a aj pri a. otvore. Neviem, či sú aj vnútri, neskúšala som. Podľa toho, čo som čítala na internete je VEĽMI ťažké sa ich zbaviť tak, aby sa nevrátili späť. Už som zúfalá a potrebovala by som nejakú nádej, že sa toho dá zbaviť a budem môcť žiť normálnym sexuálnym životom bez toho, aby som sa bála, že nakazím človeka, ktorého milujem. Má niekto podobné skúsenosti? Nejaké rady? Dá sa z toho vôbec dostať? Čo mám robiť ďalej? Mám pokračovať v tom, čo robím? Prosím o akékoľvek názory, pomohlo by mi aj porozprávať sa s niekým v podobnej situácii a dodať si vzájomne silu a podporu. Ďakujem!

MultiLevel

To je super! Takze konecne mas dovod mysliet pozitivne ;) Aj ked si pisala, ze mas skusky, tak mysli na to, ako sa tohto postupne zbavujes, ze to mizne a podobne...naozaj spravi dost aj psychika :) Drzim palce!

HPVgoAWAY

Myslim ze som na to prisla, niekde som citala ze pomaha obycajny detsky puder a NAOZAJ POMAHA!!! Za dva dni co som si to striedavo posypavala Framykoinom a detskym pudrom su VSETKY PREC, JEDNODUCHO ODPADLI!!!! tiez tomu nemozem uverit, je to uplne uzasne, neviem ani co mam na to povedat. Ak poznate niekoho s podobnym problemom tak mu skuste toto poradit, funguje to ako zazrak

HPVgoAWAY

Tak to sa cudujem ze neposlucha co sa doplnkov tyka, ale teraz ked vidi ze jej to naozaj pomohlo tak mozno zmeni nazor.

Bohuzial aj moje skusenosti su take, ze ak si clovek nepomoze sam, tak lekari mu tiez nepomozu. Aj mna moja gyn vobec nevysetrila len mi odporucila nejake tabletky na imunitu ktore by ma vysli na vyse 150e na 3 mesiace, urcite boli plne svinstva a vsimla som si, ze mala na sebe koselu s tou istou znackou ako tie tabletky tak mi doslo, ze asi to nebude celkom cista hra. Ja uz zdravotnickemu systemu nedôverujem a len dufam, ze sa mi nevyskytnu ziadne vaznejsie zdravotne potiaze aby som sa musela na nich spolahnut.

Aj tu v Anglicku je to tak, ze ak clovek vyslovene nezomiera tak sa k doktorovi nedostane, preto je tu strasne vela ludi chronicky chorych a aj pohlavne choroby tu medzi mladymi ludmi kvitnu jedna radost. Tu na vsetko davaju len painkillers a ibuprofen a kvoli tomu sa naozaj neoplati absolvovat tie niekolko tyzdnove tahanice s objednanim sa

RNG

Cim viac antiviralnych tym lepsie. Inac povedz tu chvalu mojej zene, lebo ta sa da nahovorit odomna na doplnky az ked nema ziadne ine vychodisko.
Aj tentokrat chcela ist k lekarovi, ale najblizsi termin jej dali o 5 dni a na to aby isla na pohotovost nebola dost chora, tj ani horucky, ani prilisne bolesti ani nic, takze by ju z pohotovosti vyhodili. A aj ked konecne dosla k lekarke, ta si to "odborne " pozrela z 3 metrov a povedala jej , vraj velmi milo, ze sa jedna o potravinovu alergiu. Nuz pokial ja viem, mohlo sa to zacat cimkolvek, aj potravinovou alergiou,mikrobom, co jej oslabil telo, ale alergia vrcholi za den dva a potom sa len casom zoslabuje, tj ziadne nove vyrazky sa nevyhadzuju.A jej sa vyhadzovali 8 dni!!!
A kedze jej nezobrala vzorku,(swab),ktoru by poslala do labaku na test, kde STD test je velmi spolahlivy a vysledky su za 1 az 2 dni, pozri napr na
www.stdcheck.com
Problem je, ze tie labaky ta zoberu spravidla az na odporucenie lekarov( prekliaty lekarsky mafiansky monopol) takze si nemozes len jednoducho dat test urobit a zaplatit zan. Nuz co, mozno zena pochybuje, ci to bol VZV virus, ale poslucha ma zo strachu, ze by som mohol mat aj pravda, za par dni to bude uz len vec minulosti aj tak.

HPVgoAWAY

Chuderka, moze byt vdacna vsetkym Bohom ze ma doma niekoho, kto vie ako v tom chodit.

Idem si teda objednat este caj z chagy a toho Esteru C skusim brat viac ako tie 3g denne. Ak mi to neprejde tak si skusim doobjednat aj tie ostatne veci co spominas.

Takze ten oregano oil vysadim a miesto neho zacnem ten extrakt z olivovych a mam si nasadit aj Berberine? Mam ten zo Swansonu ale este som ho nepouzila

RNG

Este som zabudol zenu som ostriekaval niekolkokrat denne koloidnym striebrom aby som jej zmieril strasne svrbenie a bolest, lebo keby sa zacala skrabat nedajboe, tak ma jazvy na tvari na cely zivot. Takto si en obcas trosku pritlacila cisty papierovy obrusok na tvar, jednorazove a potom ho okamzite vyhodila, aby si neprenasala nakazu z jedneho miesta na druhe. A natierala sa aspon 2 krqt denne mojim namiesanym kremom, recept pozri cez Google pod mojim nickom a slovom prirodna kozmetika.
Ten obsahuje okrem kokosoveho oleja aj hromadu vitaminu C, zinok, selen, vitamin E, jod , MSM , pravy citricidal a rozne antioxidanty, a to vsetko vie po troche prenikat kozou a zivit a ochranovat podkozne vazivo

RNG

Aha, takze to moze byt reakcia aj na alfalfu, alebo pripade postreky na nu, ale aj na juccu alebo zamorenie na nej.
Osobne pouzivam len cisty chaparal v kapsuliach, ti je istejsie.
Oregano nie je na virusy, to je na plesne, kvasne infekcie odhlienvanie a mozna aj na niektore bakterie.
Davkovanie extraktu z olivovyxch listov je podla ucinnej latky v nich , 3 x 300 mg oleuropeinu,.
Tie silne zo Swansonu obsahuju v kazdej kapsuli 750x 0.2= 150 mg oleuropeinu, takze beries 3 x 2
Neviodim pre co by si to menohla brat aj naraz, ja to casto neriem plus ine, pre mna potrebne.
Napr moja zena presd 10 dnami sa zacala vyhadzovat, zdalo sa mi to ako pasovy herpes(virus VZV, co v detstve sposobuje ovcie kiahne) okamzite som nasadil 10 gramov esteru C do jej vody na pitie, 2 x 3 tie silne extrakty z olivovych listov zo Swansonu, chaga caj z polievkovej lyzice praskovej chagy do ktoreho sam zamieasal 2 x denne 15 gramov collostra, 2 x 1 gram berberinu, 2 x 1 gram chaparalu(cisteho), 2 x 30 mg zinku, 600 mikrogramov selenu a 2 x 500 mg astragalusu.
8 dni sa jej stale vyhadzuvali nove pupaky, dnes je desiaty den a uz sa jej to cele rapidne zaceluje
Mala to cele na tvari, ale na stastie sme to potlacili, takze sa jej to nedostalo na mozog ani do oci. Tento virus u dospelych obvykle trva potlacit normalne 4 az 6 tyzdnov a u mnohych sposbuje zhorsenie zraku az slepotu a rozne bolesti aj vyse 1/2 roka.
Agresivnym utokom na virusy sa moja zena vyhla utoku na nervy a zda sa , ze nebude mat po tom na tvari ani stopu. V maxime pred 5 dnami mala vyse 100 vyrazok/erupcii, z voho velka vacsina bola na tvari. Samozrejme pokracujem v davkovani tych antiviralnych dalej, aby sme ten virus definitivne zatlacili a branim silne regeneracneho colostra urychlili kompletne zahojenie. Za tyzden mame totiz hromady navstev, oficialnych aj Slovensky den v Bridgewiew, co by sme neradi zameskali
Inac ja som bral skoro vsetko to iste, aby som nedajboze aj ja ten virus nedostal masove od zeny, hoci v tele ho mam iste skryty, ako velka vacsina ludi, co mali v detstve ovcie kiahne.

HPVgoAWAY

No praveze tie moje kapsule obsahovali:

Chaparral leaf 1000mg
alfalfa leaf 130mg
vitamin C 60mg
yucca root 20mg
zinc 15mg

tak to mohlo byt aj nieco ine ako priamo Chaparral

Nasla som ten extrakt z olivovych listov od Swansonu s 20% oleuropein, 750mg. Ake by som mala zvolit davkovanie? A dnes som si nasadila oregano oil 3x2kapsule, mozem si to davat vsetko dokopy aj s ostatnymi vitaminmy? (Vit C, zinok, selen, vit E, D-3, jod)

RNG

Cloek nemoze nikdy na 100% vediet, ako na co koho telo reaguje, je to velmi individualne. Ale ak si mala taku reakciu a bolo to zo chaparalu tak to pocujem prvy krat.
Tie kapsule neobsahuju nic ine, leda ze by tam bolo nahodne zamorenie, co sa nikdy neda vylucit.