Pozitíva a negatíva marihuany (vlastné skúsenosti)

0vecka

2 ME ja som to fajcil tak rok skoro denne... ftedy som mohol aj na 2 dni vysadit a nebolo to ok stale sa mi zle sustredovalo...ale asi po mesiaci som bol uplne ok a teraz dam tak raz za rok...

karolinka122

a rovnako ako marihuana, drogy, alebo aj vseliake tie metody "zasvacovania" ako Reiki, Silvova metoda, hypnozy a pod. zasahuju neprirodzene do vedomia cloveka a mozog je velmi citlivy a nemusi to spracovat pozitivne, ale skor naopak, je to ako pandorina skrinka, neviete, co na vas odtial vylezie, preto to netreba riskovat, osobnu skusenost nemam, ale clovek uz toho pocital..

karolinka122

radsej pracuj na sebe na svojom dusevnom zdravi, duchovnom raste a spokojnosti v zivote prirodzenym sposobom, vlastnym usilim, ako "hadzat sa do pohody" marihuanou, ta si na 100% raz vypyta svoju dat, ako uz tu mnohi uvadzaju, nepoznam jedineho cloveka, co fajci pravidelne, aby sa to neodrazilo na jeho psychike, viac ci menej, u niekoho mozu byt nasledky uz dozivotne, kazda latka vyvolavajuca umelo ine stavy vedomia je telu neprirodzena, ci uz lieky, drogy, alkohol a ludia to potom nezvladaju...

grank0

no ja poznam osobne par pripadov co skoncili kvoli tejto rastlinke na psychiatrii s diagnozou ako schizofrenia, alebo maniodepresia (aktualne su niektori na ID)... proste ked ma niekto trochu nachylnost na dusevne choroby (co ma dnes dost vela ludi:D), tak marihuanou ich vyvoj krasne urychli aj ked by inak mohli zit normalne

nehulič

doubledog a v com to stoji zato popis v com?
pri dlhodobom uzivani degraduje myslenie a zdravy rozum aspon co som cital

Sejla

Nie som proti tomu, aby to ľudia príležitostne užívali, keď ich to baví, ale preboha len nech nikto netvrdí, že to robí kvôli zdraviu:D ... Pokial nemáš rakovinu, či epilepsiu, tak pozitívne účinky nemá žiadne. Naopak dlhodobo to dosť mení osobnosť človeka, jeho schopnosť pozornosti, spomaľuje reakcie. Niekomu viac a niekomu menej.