Ako naštartovať imunitu

martinka090

Marianina ked su zdravotne problemy, tak treba riesit uz aj tie, napriklad ked sa zapal objavi alebo co, tak aj antibiotika je treba. Ale tie v kombinacii s Wobenzymom dokazu divy, tiez som si to zazila a teda enzymy vedia pomoct. Aj ked je fakt, ze najlepsie by bolo keby sme sa k problemom vobec nedostali, keby imunitu sme mali v poriadku.

petra_peta

Tomáš tak toto čo píšeš by mal byť základ, ale tak to v prípade, že je všetko v poriadku. Že sme zdraví, inak nám tieto vitamíny dajako nič nepomôžu. To keď už máme problémy, tak je nutné lieky na liečbu imunity nasadiť a to sa mne wobenzym osvedčil.

tomas==

Ahoj, určite sa to týka aj všetkého čo aj ty píšeš. Prvoradé je samozrejme mentálne nastavenie, ale nepodcenil by som určite aj nejaké tie doplnky stravy, vitamíny, minerály a aminokyseliny. Ja ich objednávam odtiaľto: www.kodino.com Majú tam celkom veľký výber za rozumné ceny. Ja sa snažím pravidelne užívať vitamín D, C a vždy večer ešte aj horčík. :)

alzbetiena

*9titinka5* cena by nemala byť ten faktor, ktorým by sme sa mali riadiť. Keď ide o zdravie tak dozaista toto nie je tá správna cesta. Musíme pozerať zloženie, na to, čo má aký účinok a nie na cenu.

petra_peta

Marianina podľa mňa na imunitu sú dobré enzýmy, s tými mám ja skúsenosť a mne pomohli postaviť sa na nohy. Vďaka tomu som si dala imunitu do poriadku.

9titinka5

ja som si asi pred mesiacom kupila od sunday natural kompletku balik imunita, je tam vsetko potrebne a vide to lacnejsie ako kazde zvlast kupit

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.