Ako naštartovať imunitu

RP

Prebiotika Biopron 9. To kolostrum mozno skusim..aj ked mozno trochu s obavou. Som dost velky alergik..a mnohe lieky.vyzivove doplnky..maju v sebe latky..ktore mi robia zle.
A ziadne farebne vody.limonady...to mi skodi..takze ja len cistu vodu/pripadne caje. A sladkosti obcas si doprajem..ked uz nemozem cokoladu.oriesky..atd. Napr. acidof.mlieko na imunitu obcas tiez..ale na druhej strane by som nemala..lebo obsahuje kobalt..naco mam alergiu. Dtrukoviny, celozr.pecivo. slnec.jadra atd..tiez nieebo je tam skrizena alergia nikel/kobalt. Vlastne odkial mam brat energju...potom??To si mozem takto dat rovno slucku na krk!

MultiLevel

Napisem len to, co pomaha mne :)
Jedlo - menej masa bravcoveho, viac cerstvej zeleniny, ovocia. Ziadna biela muka, ziaden cukor, ziadne sladene vody/kofola. Ak dzus, jedine taky, co si sama doma odstavim, neznasam tie blbosti co predavaju v obchodoch. Nejem chlieb, biele pecivo, ale ak nahodou mame na nieco take chut, upeciem taketo pecivo doma...To, ze nejem cipsy, keksiky, napolitanky a podobne veci, ani pisat nemusim :) Radsej jem orechy, raw sladkosti, ovocie...
Doplnky vyzivy - kazdy den uzivam probiotika, no nielen tie z lekarne, ale aj v strave (bryndza, tvaroh, kysla kapusta, acidko nesladene, kefir). Uzivam hroznove zrna extrakt, cesnakovy olej v tabletach, extrakt olivovych listov, rakytnikovy olej, vitamin C. S imunitou dlhodobo nemam problem :)

odpovedam

Ake mas probiotika? Aby vobec ucinikovali, kupuj entricky uzavrete a tepluvzdorne, pretoze ak len tak stali na policke v lekarni a nie chladnicke, tak umreli. Takisto umru v tvojom tele, pokial ich nezivis prebiotikami - mikrovlakninou.

Velmi vyrazne posilnuje imunitu kolostrum. uzivaj ho preventivne. Pocas choroby zvys davku, velmi urychli priebeh choroby. Mne to bolo odporucane po 12-tyzdnovej liecbe antibiotikami a neskutocne mi to zvysilo imunitu. Pridaj este tzv, dobre tuky - omegy 3-6-9. Kupis vo forme toboliek v lekarni. Maju viac antioxidantov ako vitaminy, najlepsi je vraj lanovy olej.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.