Mám syfilis - ako s tým žiť?

Príspevok v téme: Mám syfilis - ako s tým žiť?
syfilis

Asi pred 5 mesiacmi mi zistili ze mam syfilis. Kde kedy a ako som ho dostal sa uz asi nikdy nedozviem pretoze mi povedali ze som ho mal uz v tretom stadiu. Nastupil som do nemocnice kde som mal byt 21 dni ale hned na uvode mi zistili tretie stadium tak som tam bol mesiac a bral som krystalicky penicilin 4 krat denne do zili. Teraz som asi 3 tyzden doma z nemocnice. Za tri mesiace mam ist na kontrolu v akom stave to stoji. Ak ma niekto skusenosti s touto chorobou tak poradte. budem rad kazdemu prispevku. Ak sa chce niekto na nieco spytat taktiey poradim.

miticka

ahojte,

ako tak citam vyzera to ze kazda nemocnica ma ine zvyky co sa tyka kontrolnych odberov..

Syfilis, ty si to mal ako s kontrolnymi odbermi? ja som bola az teraz prvy raz 3 mesiace po prelieceni, cakam na vysledky a potom zasa az o 3 mesiace pojdem na odber, teda ak tieto vysledky nebudu dake zle. Sestricka mi spomenula ze som mala hodnoty 1560 ked mi to zistili, je to vela ci? lebo ona povedala AZ 1560..
diki za info!

willo

Ahoj Almost, penicilinom ti zabili bakteriu treponemu ktora toto ochorenie prenasa a sposobuje, v krvi ti zostavaju prostilatky ktore si toto telo vytvorilo v boji s touto chorobou.Ak si bol na lieceni nie je coho sa obavat.Deti mozes mat budu zdrave, lebo uz ani ty v sebe nenosis tuto bakteriu.Ci ta bude chciet nejaka zena asi je najlepsie nevesat to hned kazdej na nos lebo co ludia nepoznaju toho sa boja.Mne lekar povedal ze toto ochorenie je presne take ako chripka, len ludia dookola z toho robia velke hallo.Samozrejme je to neprijemna vec ak sa to stane,ale zivot ide dalej.

desko

tototo- ti si zabil ale mas pravdu proste nejabat kurvy skurvene a hotovka aj ja s vami sucitim ale ked mate neposlusne kokoty co s vama?Mami vas neucili ze do hnoja sa vidle nepichaju?a ked uz hej aspon si obalte vtakov do 5 frcgum x milin krat som chcel ist na privat ale potom som si to vzdy rozmyslel aby som tu nemusel svami takto plakat

1xy1

Tak som tu z nemocnice.Liečba taká ako u vacsiny aj ked chýbal iba kusok do krystalu. Ale horsie je to, ze sa s tym stale neviem zmierit...... O mesiac mam ist na krv. Čo ma dalej čaká vie mi niekto povedat? Akurát viem ,ze na krv pojdem 3x po mesiaci,najblizsie. Ďakujem majte sa.

¨tehooasyf

Ahojte mamicky,
mozete mi tu niektora napisat ako to bolo ked ste boli po prelieceny a planovali ste babetko viem ze v 3 a 8 mesiaci musim ist znova do nemocnice, ale zaujima ma kto vsetko musi vediet ze som prekonala tuto chorobu, pretoze moja gynekologicka to nevie, len obvodna lekarka.Zaujimalo by ma tiez ci mi budu robit nejake specialne testy alebo pridem len cisto na preliecenie t.j injekcie penicilinu.Viem ze sa zene robia automaticky testy na tieto a ine choroby ale chcela by som aby co najmenej ludi vedelo ze som to mala.Dakujem vopred!

akoty

krasna basnicka, tak by som ti priala aby si bol 10 rokov vydaty trtkal s kondomov a ked chces dieta tak asi s kondomom to nepojde ze? A potom ta vlastny muz nakazi.
TREBA si uvedomit jedno.
Aj keby tuto nakazu mali LEN prostitutky su to prave SPINAVY NENAZRANY NADRZANY chlapi ktorim nestaci to co maju doma a TRTKAJU VSETKO NAOKOLO!!!! A potom sa najde taky mudrlant ktory sem pise hoc vie o tom hovno a ide poucat!

tototo

Hovorí sa tomu aj choroba špinavého sexu!
Plaťí:Radšej pichnuť do riti ihlu,
ako trtkať bez kondomu k..vu!
Keď ju pichnuť budeš musieť,radšej zhasni a zavolaj tíško....suséééd!
Potme pribehne určite dneď,

a má na pipiku istý on,nie Ty vred!

Súcitim s Vami priateľu!!!!

Rayenko

aha diki moc za info povec mi prosimta kde najdem tvoj mail abi som ti mol napisat ale najviac ma ajtak zaujima ze co pocas toho robis ked uz nieco take mas mozes mat pohlavny stik alebo nie a ak nie ako si to vynahradzas
totis moj problem je ten ze mam moc rat zeny a bojim sa strasne moc pohlavnych chorvob viem ako sa prenasaju ale neviem ze ako to vizera a tak a ked tu najdem raz zacas takuto temu tak moc rat sa donej zapojim a volaco nove sa otom dozviem
ked chces napis mi na mail
drinka.martin@centrum.sk
dakujem

syfilis

disability- ja som pocas choroby pred preliecenim mal na penise male trhlinky v strede krvave, taketo trhlinky sa mi robili aj na chodidlach.

rayenko- tak nebud lemravy a precitaj si aspon co piseme tu, alebo napis mi mail co chces vediet a ja ti odpisem.

prco- slinami sa to dostat neda. da sa to dostat pohlavnym stykom a potom krvnou formou. cize ak sa bozkavas a niekym kto syfilis ma a obaja mate nejaku ranku na zube alebo v ustach a dojde tam k vymene krvi tak taktiez sa to takto da dostat.