Mam chut zrusit svadbu!

Príspevok v téme: Mam chut zrusit svadbu!
Daniellita1

Mame mat v lete s priatelom svadbu ja si prajem malu sukromnu lebo nemam rodinu, mam len sestru a par blizkych, predstavovala som si ze pojdu jeho rodicia a brat so zenou (aj ked on mava blbe reci) to by som este prezila. Lenze sa to dozvedel zvysok rodiny a uz sa to pomaly rozsiruje jeden ujo druhy ujo, jeho zena, syn obaja dost piju, ten jeden je este ok ale ten druhy ma tiez nevkusne dedinske reci, naposledy typu ze to ani poriadna svadba nebude, mala som chut povedat kto nechce nemusi chodit! Dalsi z rodiny sa tvaria urazene, otras! Mam chut zrusit celu milu svadbu! Najhorsie je ze priatel vobec nerespektuje, ze ja tam chcem mat max jeho rodicov a brata a zaciname sa kvoli tomu hadat! Uplne naj by bolo o dvoch svedkoch a hotovo=// Nemienim sa pozerat na opitych ludi a pocuvat hlupe reci na svojej svadbe. Sama budem mat 4 ludi. Co s tym? Zacina mi dost vadit aj ako zijeme, mam pocit, ze si nemozem na vikend nieco naplanovat lebo stale niekto z rodiny nieco robit, naposledy v nedelu o 7 rano. Zacinam mat naozaj vsetkeho plne zuby, mam 30 rokov a ziaden samostatny zivot ale ta svadba je posledna kvapka..:( Mala som si asi najst niekoho samostatnejsieho s podobnym osudom, pretoze toto rodinkovanie nechapem a nikdy nepochopim.:(

Agnes998

Tak ak je pre neho jeho rodina dolezitejsia ako ty, ak nevie jeden vikend stravit len s tebou, bez rodiny, tak ako nehnevaj sa, co ocakavas do buducna. Bud ti to tak vyhovuje a vezmi si ho alebo chces zit inak. Preco by si si nemohla v 30-tke zacat hladat niekoho ineho. Aj tak ho raz budes musiet hladat, dajmetomu v 40-tke uz budes mat deti, budes este starsia, bude to vsetko este horsie. Naco si chces silou mocou vziat chlapa, ktory ti vobec nevyhovuje. Len aby si mohla povedat, ze si vydata? Stoji ti to za to?

Maoam

ked sa nevyda, budu reci, ked sa vyda, budu este horsie reci, lebo nebude pasovat...

ani do rodiny, ani do dediny a postupne ani muzovi, lebo ten je takej povahy podla opisu, ze da na rodinu a podvoli sa a to sa uz sotva zmeni, skor to bude uz len horsie

a ak este pride dieta, nebodaj aj viac deti, tak koniec

na psychine skonci skor ci neskor

Maoam

ale prosim vas, v 30-tke je to mlada zena, ziadny dovod nemat na chvilu pokoj a nemat casom lepsi vztah za uplne inych okolnosti...

slovenska klasika, v 30tke sa musi vydat, lebo sa to patri, aj ked je nestastna a este len bude po svadbe

doubledog to inak super zhrnul

slnecnica

Je ťažké začať zase budovať nový vzťah, človek už po (v) tých rokoch nemá na to silu ani chuť.
Skús si s priateľom sadnúť, v kľude a bez emócií to všetko ešte raz prebrať, povedz mu o svojich predstavách, nielen svadobných, ale aj životných
Ty asi bývaš s ním u jeho rodičov, že? Nemáš nejakých priateľov alebo rodinu, ku ktorým by si mohla na chvíľu vypadnúť?

doubledog

tak ako vela zien, spravis vsetko preto, len aby si bola v zivote nestastna.

ale zas, treba to brat z tej lepsej stranky
nestastne zeny su motorom ekonomiky, kedze si frustraciu kompenzuju nakupovanim, cim dvihaju spotrebu.

len preboha, v ziadnom pripade nepocuvaj svoje vnutro!
NIKDY!

Iveta Michael

Ešte dodatok:

Daniellita mám kamošku ktorá musela po dlhých rokoch opustiť rodinu ( decká boli už dospelé,okrem najmaldšieho ) lebo jej už hrozila psychiatria...

ona jednoducho ušla,jej manžel totiž mal vedla seba rodičov ktorí jej tak ničili súkromný život že to nevydržala.. jej manžel bol z tých chlapcov ktorí za žiadnych okolností nevedeli prestrihnúť pupočnú šnúru!

ľudia ju odsudzovali,ale.. bola na pokraji zúfalstva a jendého dňa sa zbalila a odišla bez rozlúčky,povedala že sa nikdy viac do toho domu nevráti .. dodržala to, dnes po 6 rokoch odluky sa jej decká ozývajú cez mobil ale ona sa nedokáže vrátiť,boli tam rôzne okolnosti ale to tu nemôžem rozoberať ja sa len spýtam teba:

chceš zažiť niečo podobné aj ty?

chápem,že ho miluješ ale rozum sa pýta či aj on teba..?

Biblia jasne hovorí: ..muž opustí svojho otca i matku a prilnie k svojej manželke ... pretože takto by to malo byť!

príbuzní si majú pomáhať ale nie na úkor vzťahov!

Daniellita1

Mne nevadia jeho rodicia a uplne ze najblizsi ale nejaky stryko a bratranec atd a neviem kto este? No sorry. Vacsina z nich sa netaji tym ze sa chcu prijst najest a ozrat je mi z toho fakt na grc... Uz teraz pocuvame muza jeho sesternice ze preco neni pozvany, no preco pre stare vreco... Lebo ked sa opije je agresivny a ma otrasne chovanie. Aby sa kupoval alkohol to uz vobec nie, lebo bude z doma samozrejme=/// Bez chlastu by sme sa nezaobisli(citaj sarkazmus) =///

Najhorsie ze sme sme 3 roky spolu a za tie tri roky sme okrem dovolenky nemali JEDINY vikend sami pre seba. Neprehanam...

A teraz. Nechat v 30 vsetko tak a zacat odznova niekde inde? Opustit inak fajn chlapa kvoli takymto veciam? Toto je to co mi vrta v hlave a to by veru par mesiacov pred svadbou nemalo:(((

lilyiankaa

ešte jedna taká vsuvka ..ja nenávidím veľké svadby, lebo tuším som nezažila ani jednu, kde by sa čosi neprihodilo .. na jednej sa nevestin švagor tak spil, že nevesta až plakala, ako sa tam strápňoval, a napr. naposledy čo som bola , tak tam sa prosím pekne pobili a museli volať fízlov ..
a ešte náhodou tie hlupe reči ľudí PO svadbe, že a hento mohlo byť inak a tamto mohlo byť lepšie a jedlo bolo také a onaké .. nie, nie ..malá svadba je podľa mňa super

lilyiankaa

fuuu, túto situáciu ti nezávidím ... ono ak partner neustúpi, čo asi nie, keďže radšej spraví všetko pre blaho rodiny ako pre tvoje a jeho blaho, niet o čom ..mám pocit, že je to ten taký typ, s ktorým sa dá pekne zametať a v jeho rodine to dobre vedia .. aj my sme riešili niečo také .... ja osm od zač. vzťahu hovorila, že som len za malú svadbu a on, že skôr veľkú, aby sa nikto neurazil .. a ja sebec, som povedala, že mne je jedno, kto sa urazí, neurazí, svadba bude malá, lebo tiež ideme stavať a peniaze potrebujeme dať inde... a proste pochopil, a je to tak, ako som povedala ja ... lenže tvoj chlap mi príde bez názoru, že sa rodičov možno akoby bojí, bojí sa, že urazí rodinu, ale je to JEHO, resp vaša svadba a do toho vám nemá kto čo hovoriť ..jediní vy dvaja sa máte zhodnúť čo a ako .. po tomto všetkom by som sa na tvojom mieste rozhodla tak, že kašlem na všetkých, zoberieš jeho, + 2 svedkov a zoberte sa na tajnáša a nech už sú urazení riadne, ak chcú by ť... aby mali riadny dôvod ......
a napr. ja som už tiež preč z domu, ale s mojimi rodičmi sa vídam každý vikend, a nevidím na tom nič zlé ..niekedy za nimi vybehnem aj počas týždňa po práci ..ale ešte nemáme deti, tak potom to bude určite iné

Iveta Michael

Daniellita

úprimne,ani ja to neznášam! a čo sa týka svadby nikdy by som nepristúpila na niečo čo by ma akokoľvek traumatizovalo!

no ale čo sa týka teba,ten váš vzťah nie je rovnocenný a preto by si mala veľmi dobre zvážiť či vôbec v takom chceš zotrvať,je to začiatok konca...

lepšie cúvnuť z kratšej cesty ako si zničiť celý život s niekým komu záleží viac na iných než na tebe..:(