Mam chut zrusit svadbu!

Príspevok v téme: Mam chut zrusit svadbu!
Daniellita1

Mame mat v lete s priatelom svadbu ja si prajem malu sukromnu lebo nemam rodinu, mam len sestru a par blizkych, predstavovala som si ze pojdu jeho rodicia a brat so zenou (aj ked on mava blbe reci) to by som este prezila. Lenze sa to dozvedel zvysok rodiny a uz sa to pomaly rozsiruje jeden ujo druhy ujo, jeho zena, syn obaja dost piju, ten jeden je este ok ale ten druhy ma tiez nevkusne dedinske reci, naposledy typu ze to ani poriadna svadba nebude, mala som chut povedat kto nechce nemusi chodit! Dalsi z rodiny sa tvaria urazene, otras! Mam chut zrusit celu milu svadbu! Najhorsie je ze priatel vobec nerespektuje, ze ja tam chcem mat max jeho rodicov a brata a zaciname sa kvoli tomu hadat! Uplne naj by bolo o dvoch svedkoch a hotovo=// Nemienim sa pozerat na opitych ludi a pocuvat hlupe reci na svojej svadbe. Sama budem mat 4 ludi. Co s tym? Zacina mi dost vadit aj ako zijeme, mam pocit, ze si nemozem na vikend nieco naplanovat lebo stale niekto z rodiny nieco robit, naposledy v nedelu o 7 rano. Zacinam mat naozaj vsetkeho plne zuby, mam 30 rokov a ziaden samostatny zivot ale ta svadba je posledna kvapka..:( Mala som si asi najst niekoho samostatnejsieho s podobnym osudom, pretoze toto rodinkovanie nechapem a nikdy nepochopim.:(

Lulu2011

velka svadba je kvoli rodine, nie kvoli neveste a zenichovi, to je jasne :D ja osm to prezila len kvoli tomu, ze osm nechcela pokazit radost mame a svokre, ale keby bolo na mne, mala by osm svadbu pri mori za tie peniaze a krasnu dovolenku, na svadobnej ceste sme ani neboli, nebolo za co

lakoko

Boze tie velke svadby to musi byt utrpenie pre nevesty aj zrnichov.ja by som pozvala len dvoch svedkov a koniec.po svadbe by som.urobila garden partu zoznamovanie sa dvocj rodin a papanie hudba tanec.

soffa

nie ja hovorim o svatbe,to tie vikendy ti nezavidim,mne by to tiez liezlo na nervy.asi by som to ani nezniesla.my mame svoj byt,zijeme sami,vikendy si robime sami,vzdy je to o kompromise.najprv my ako rodina (ja a on)a potom az nase rodiny.vidis tu ide o to ze u neho je v prvom rade rodina a az potom ty.je to smutne.hladaj si niekoho ineho.prajem vela stastia.

sampon

O jeho rodine nic neviem. Nebudem ohovarat niekoho, koho som nikdy nevidel. Ona ich tu tiez bez problemov ohovara.

Daniellita1

to je ziarlenie ked chcem travit vikendy spolu okrem dovoleniek alebo nechcem aby mi niekto znicil svadbu? to su divne nazory...

soffa

nechapes rodinkovanie lebo si nikdy rodinu nemala.neziarli a trosku sa pozri aj z jeho strany.ved svatba je aj jeho nielen tvoja.nemozes mu diktovat koho ma mat na svatbe a koho nie.ty si zavolaj svojich aj on svojich.moj manzel je tiez z mini rodiny dokopy su 6 a my sme mali na svatbe 40 ludi a v pohode.aj sa prisposobil s rodinkovanim.tu ide o to ci sa chces prisposobit alebo nie.ale v jednom mas pravdu ,veci treba riesit pred svatbou,jasne si vydiskutoval,lebo potom budete nestastni(myslim tym to rodinkovanie)

Maoam

no ak ti uz ponuka rozchod tesne pred svadbou, tak je na case otvorit okale a brat to fakt pragmaticky a vzdat sa iluzie, ze od neho dostanes to, co potrebujes...

daj vediet, ako si sa rozhodla

Daniellita1

sampon moji priatelia a sestra, slusne vychovani ludia a povacsine abstinenti bez hlupych reci a agresie su akoze zdrojom zavisti? ty musis byt chory clovek bez zdraveho usudku...

Maoam musim si to vsetko premysliet. Dnes mi zopakoval, ze on mi viac ponuknut nemoze a ak to nedokazem akceptovat tak bude lepsie ked sa rozideme, aby som svoje stastie nasla niekde inde. Mam pocit, ze toto nie je laska, keby ma naozaj miloval, tak by to nepovedal, to nie je ziadne samaritanstvo=//

sampon

karolinka,

tym, ze odmietne na svadbe pribuznych a znamych svojho priatela sa stane stredobodom pozornosti a reci ovela viac. Tu skor ide o obycajnu zavist a neprajnost.