Mam chut zrusit svadbu!

Príspevok v téme: Mam chut zrusit svadbu!
Daniellita1

Mame mat v lete s priatelom svadbu ja si prajem malu sukromnu lebo nemam rodinu, mam len sestru a par blizkych, predstavovala som si ze pojdu jeho rodicia a brat so zenou (aj ked on mava blbe reci) to by som este prezila. Lenze sa to dozvedel zvysok rodiny a uz sa to pomaly rozsiruje jeden ujo druhy ujo, jeho zena, syn obaja dost piju, ten jeden je este ok ale ten druhy ma tiez nevkusne dedinske reci, naposledy typu ze to ani poriadna svadba nebude, mala som chut povedat kto nechce nemusi chodit! Dalsi z rodiny sa tvaria urazene, otras! Mam chut zrusit celu milu svadbu! Najhorsie je ze priatel vobec nerespektuje, ze ja tam chcem mat max jeho rodicov a brata a zaciname sa kvoli tomu hadat! Uplne naj by bolo o dvoch svedkoch a hotovo=// Nemienim sa pozerat na opitych ludi a pocuvat hlupe reci na svojej svadbe. Sama budem mat 4 ludi. Co s tym? Zacina mi dost vadit aj ako zijeme, mam pocit, ze si nemozem na vikend nieco naplanovat lebo stale niekto z rodiny nieco robit, naposledy v nedelu o 7 rano. Zacinam mat naozaj vsetkeho plne zuby, mam 30 rokov a ziaden samostatny zivot ale ta svadba je posledna kvapka..:( Mala som si asi najst niekoho samostatnejsieho s podobnym osudom, pretoze toto rodinkovanie nechapem a nikdy nepochopim.:(

slnecnica

Ja to neviem posudiť z vlastnej skúsenosti, lebo nemám rodičov. Ale myslím si, že dosť záleží akých má rodičov, niektorí otravujú ako keby naschvál, do všetkého sa chcú montovať, všetko mať pod kontrolou, nedovolia deťom dýchať. Je na tvojom priateľovi, do akej miery si nechá zasahovať do života. Je fayn, že všetko robí pre pokoj v rodine, ale musí si uvedomiť, že s tebou vytvorí novú rodinu a pokoj by mal byť hlavne v nej

slnecnica

Ja to neviem posudiť z vlastnej skúsenosti, lebo nemám rodičov. Ale myslím si, že dosť záleží akých má rodičov, niektorí otravujú ako keby naschvál, do všetkého sa chcú montovať, všetko mať pod kontrolou, nedovolia deťom dýchať. Je na tvojom priateľovi, do akej miery si nechá zasahovať do života. Je fayn, že všetko robí pre pokoj v rodine, ale musí si uvedomiť, že s tebou vytvorí novú rodinu a pokoj by mal byť hlavne v nej

Daniellita1

Viete co mi vadi... Ze raz za rok ideme na dovolenku na tyzden a min 3 krat mu tam volaju. Ok je to fajn, ako sa mame a podobne ale sorry? Volat 30rocnemu na dovolenku s partnerkou?

Inak... Baby prosim vas povedzte mi co je normalne. Lebo ja neviem... Ako je normalne byt samostatny od rodiny, vidate svojich rodicov kazdy vikend?

Ja som mu povedala, ze tu nechcem zit a takto si svoj zivot nepredstavujem a on povedal, ze bohuzial iny mi ponuknut nevie. Nevie, alebo nechce?

slnecnica

Daj priatelovi na výber, buď chce teba alebo dá prednosť rodine. Je to ťažké, ale aspoň budeš vedieť na čom si a buď budete spolu alebo sa pohneš ďalej.
Reálne to čaká aj mna, niekedy jednoducho láska nestačí

Maoam

tak tu svadbu pekne oddial, ak mas tu moznost

ale ked chce stavat dom vedla rodiny, vies co ta caka, nie? teda dufam, ze si si toho vedoma...

Daniellita1

Da a vazne nad tym uvazujem, ze to urobim, pretoze oznamenia este nemame. Chce praveze tuna blizko =///// A co sa tyka tych hosti mne by to ani nevadilo keby to neboli take typy ze ozerme sa a majme sproste reci, mam strach a budem cely cas ako na ihlach ze mi niekto pokazi svadobny den, takto by to byt nemalo si myslim:((((

Maoam

pamätam si na to, osobne si myslim, ze ta svadba typu ty budes mat 4 ludi, on pol dediny je ten najmensi problem, co bude PO svadbe, to je ten hlavny problem, lebo ty uz teraz mas masivne problemy s vela vecami spojenymi s jeho zivotnym stylom, prioritami a sama pises, co vsetko ti uz dlho chyba, vy ste uplne odlisne typy

neda sa ta svadba oddialit? ten dom chce stavat kde, par metrov od rodiny, alebo vo vzdialenej oblasti, tak, ze by ste mali sukromie a rodinu videli iba obcas? to je velmi dolezite, inak sa zblaznis

Daniellita1

Maoam ty vies ake sme mali hrozne zaciatky.. On mi ublizoval lebo nemal ziadne skusenosti zo vztahu a zil ako zil, ja som jemu ublizovala z pomsty... Konecne sme sa po dlhom case dopasovali, ked sme sami, vsetko je krasne, citim, ze by to mohlo byt to prave LEN bojim sa jeho nazoru typu: urobim to pre pokoj v rodine. Radsej pozve na svadbu neviem koho aby mu to nevycitali a ja tam budem so 4 ludmi ako kol v plote... Zda sa mi to nefer a bezohladne, z druhej strany neviem ako sa na to pozerat objektivne, mozno som sebec ja? Naozaj uz netusim. Chce staviat dom, v buducnosti, ale dovtedy budeme musiet zit ako zijeme a ja neviem ci to zvladnem.. Chyba mi sloboda, samostatnost, pokoj od vsetkych, neprisposobovanie sa...

Maoam

najväcsia chyba - mysliet si a dufat ci verit v to, ze sa ON zmeni alebo zmeni svoje spravanie PO svadbe - NIE, nezmeni, bude to len horsie

osobne by som do toho nesla