Vytlcte mi z hlavy ze nemam lymfom

Príspevok v téme: Vytlcte mi z hlavy ze nemam lymfom
Zetju85

Ahoj uz som tu pisala,ze mam uzlinu na lavej strane krku cca 1cm a svrbi ma uz tyzden cele telo.Samozrejme ze som patrala po internetet a vyskocil mi lymfom vsade.

Tu uzlinu tam mam uz dva roky na sone mi povedali,ze je to typicka uzlina reaktivna,takisto mam rok uzlinu asi 5mm nad klucnou kostou zvacsi sa ked som chora.

To svrbenie som mavala obcas pocas tehotenstva to preslo,som 6 mesiac po porode je to tu zas uz tyzden to trva.Hlavne hlava,krk,obcas na rebrach.

Aj som schudla,ale zacala som cvicit 5x do tyzdna kardio cvicenia intenzivne cvicenie 30 min,jem 3x denne nejem sladke a nejem po 6 hodine takze to sa snazim pripisat tomu.Schudla som za 2 mesiace 3kg

Stale sa ale bojim ze mam lymfom uz som na nervy len placem a stresujem sa aj babatko:(

Prosim vytlcte mi z hlavy ze mi nic nie je

kablica

nie, urcite by som sa pri svrbeni nebala lymfomu :-D
ty aj tak skoncis na psychiatrii, len skoda, ze na to doplati tvoje decko

Agnes998

Ty si typicky hypochonder, vygoogli si pre zmenu nieco o hypochondrii. Bola si aj vysetrena lekarom s negativnym nalezom a stale si vsugeruvas nejake hrozne choroby najdene na internete. Ak by to lymfon, tak by sa to za dva roky uz nejak prejavilo.

zbludiladusa

ja mám zase uzlinu zvacsenu medzi pyskom a pochvou....už asi dva mesice. a lekár nic na to nerekl.je hmatatelna ,tvrdá,nekdy me i bolí ,nerekl nic

llek

Jedna mala otazka, ako sa mozes starat o 6 mes dieta, ked si stale na internete? Ja som mala deti, ale namala som cas ani zdvihnut telefon. Proste vypni internet, venuj sa malej, ale tak naozaj, aj mentalne a uz prestan riesit svoju uzlinu a svrbenie,,lebo skoncis v Pezinku a uplne zbytocne.

Zetju85

Mam skusim si dat

A skusim si nechztat tu uzlinu

JA nechapem co sa deje ja ju tam mam uz dlho velmi par rokov preco ma teraz vystrasila.Je troska vacsia ako byvala asi preto

kabel

najlepsie to mizne tak, ze sa tak zamestnas, ze nemyslis na zdravotne problemy, lenze ty si uz taka rozbehnuta, ze to asi nie je prilis mozne
nemas doma nejaky Zodac, alebo iny liek proti alergii? mal by pomoct