Vytlcte mi z hlavy ze nemam lymfom

Príspevok v téme: Vytlcte mi z hlavy ze nemam lymfom
Zetju85

Ahoj uz som tu pisala,ze mam uzlinu na lavej strane krku cca 1cm a svrbi ma uz tyzden cele telo.Samozrejme ze som patrala po internetet a vyskocil mi lymfom vsade.

Tu uzlinu tam mam uz dva roky na sone mi povedali,ze je to typicka uzlina reaktivna,takisto mam rok uzlinu asi 5mm nad klucnou kostou zvacsi sa ked som chora.

To svrbenie som mavala obcas pocas tehotenstva to preslo,som 6 mesiac po porode je to tu zas uz tyzden to trva.Hlavne hlava,krk,obcas na rebrach.

Aj som schudla,ale zacala som cvicit 5x do tyzdna kardio cvicenia intenzivne cvicenie 30 min,jem 3x denne nejem sladke a nejem po 6 hodine takze to sa snazim pripisat tomu.Schudla som za 2 mesiace 3kg

Stale sa ale bojim ze mam lymfom uz som na nervy len placem a stresujem sa aj babatko:(

Prosim vytlcte mi z hlavy ze mi nic nie je

Lucka_R

Existujú aj indolentné lymfómy, ktoré rastú veľmi pomaly a takmer nespôsobujú žiadne problémy, ale zase netvrdím, že je to Tvoj prípad.
Lymfómy zase nie sú aj také rozšírené ako si poniektorí myslia.
Podľa mňa môžeš byť naozaj kľudná a nezaoberaj sa hrčou. Svrbenie je pravdepodobne alergia alebo psychogénneho pôvodu.

Lulu2011

keby si mala lymfom, tak veselo necvicis, zrejme ti fakt nic nie je, ak si chces byt ista, pýtaj biopsiu uzoiny

zetju86

Kablica.Mala si pravdu.Ako som mala ist k lekarovi,preslo to.Bolo to asi naozaj psychogenne

Nebudem si tu uzlinu chytat.Sice ma boli vsetko mam nadchu stipu ma oci asi na mna nieco lezie a ta uzlina na to zreagovala a preto sa zvacisla

Zetju85

Vitavi vdaka,ale ja som upravila stravu a nejem sladke.Obcas,ale to len s obsahom minimalne 75% kakaa.Stravujem sa zdravo.

vitavi

Zetju, na svrbenie ti pomôže vylúčiť sladkosti, povzbudzujúce látky, chemicky upravené potraviny a ovocie.

Vylúč i všetky potraviny vyrobené z mlieka a mlieko samotné. Z toho môžeš byť i slabo anemická a oslabená.

Psychiku ti posilní dostatok obilovín, ktoré sobsahujú vlákninu - v celých zrnách. ryža natural, pšeno, jačmenné krúpy, ovos, kukurica a p./ Jedz ich asi 60-70 % denného príjmu jedla. Dodajú ti potrebné B vitamíny a pomalý prísun energie pre mozog, to ti vyrieši psychické problémy i imunitu.

keila

KEBY SI VIDELA MOJU UZLINU NA KRKU, URCITE BY TA STRACH PRESIEL. TIEZ MAM VELKU A DOKONCA VIAC. TAKZE NO STRESS AKO HOVORIA NA CABO VERDE A UZIVAJ SI ZIVOT!!!

kablica

a to bolo to posledne, co k tvojej teme mozem povedat, si jednoducho psychicky chora a ono to uz zacina prechadzat do bludu, takze sa preber, lebo bude tvoje decko vyrastat len s otcom, ty budes v klietke