Vytlcte mi z hlavy ze nemam lymfom

Príspevok v téme: Vytlcte mi z hlavy ze nemam lymfom
Zetju85

Ahoj uz som tu pisala,ze mam uzlinu na lavej strane krku cca 1cm a svrbi ma uz tyzden cele telo.Samozrejme ze som patrala po internetet a vyskocil mi lymfom vsade.

Tu uzlinu tam mam uz dva roky na sone mi povedali,ze je to typicka uzlina reaktivna,takisto mam rok uzlinu asi 5mm nad klucnou kostou zvacsi sa ked som chora.

To svrbenie som mavala obcas pocas tehotenstva to preslo,som 6 mesiac po porode je to tu zas uz tyzden to trva.Hlavne hlava,krk,obcas na rebrach.

Aj som schudla,ale zacala som cvicit 5x do tyzdna kardio cvicenia intenzivne cvicenie 30 min,jem 3x denne nejem sladke a nejem po 6 hodine takze to sa snazim pripisat tomu.Schudla som za 2 mesiace 3kg

Stale sa ale bojim ze mam lymfom uz som na nervy len placem a stresujem sa aj babatko:(

Prosim vytlcte mi z hlavy ze mi nic nie je

mj0000

Dominika57: a ako dlho si tie uzliny mala, aj z toho zuba, zmizli? mňa práve obvodná začína otáčať už keď vojdem, podľa nej mi nič nie je. takže ten výmenný neviem. chcem aspoň klasickú sedimentáciu krvi niekde urobiť nech mám istotu. budem rád za to číslo, tu je mail :) majo2358@azet.sk

Dominika57

Ahojte, ja som mala podobny problem pred 2 rokmi, ale chvalabohu to boli zrejme len reaktivne uzliny..tiez som pochodila vsetky možne vysetrenia a naozaj môžem odporučať hematologiu v MT..ja som začala chodiť do sukromnej ambulancie v martine, je to v centre mesta, nič sa tam neplati pokial mas vymenny listok, su tam dve lekarky, ktore pracuju aj priamo v nemocnici, a v tejto svojej ambulancii sa striedaju obden, jedna z nich je hematoonkologicka, k nej som chodila ja,,,super pristup, vidieť že ma skusenosti...pokial chces kontakt, tak mi daj email a poslem ti čislo..držim palce aby ti vsetko dobre dopadlo...a inač to podla mna kludne môže byť z toho zubu, ja som mala tiež zapaleny mrtvy zub, a streptokoka a z toho som mala kopu malych uzlin na krku a zvysenu teplotu...držim ti velmi velmi palce:-)

Judita_1

Ja som bola na Klinike hematológie a onkohematológie v Univerzitnej nemocnici v Martine.
Viem, že podobné centrá sú v BA, čo máš asi tiež dosť ďaleko, v Banskej Bystrici, Martine a v KE a neviem či aj v Nitre alebo v Trnave.

mj0000

ešte prosím ťa, kde presne v akom zariadení ti robili tie vyšetrenia? sa neviem dopátrať kde tu v trenčianskom kraji to robia. keby normálne tu v nemocnici tak by mi o tom obvodná snáď povedala, ešte sa tam pôjdem spýtať na to. radšej nech ma prezrú už teraz.

mj0000

Judita_1: Tak včera mi na druhý krát našiel zubár zápalený zub cez rengen ktorí vraj ale nie je mŕtvy, do ktorého mi zaťial len vložil dezinfekčnú vložku a bolí. budem dúfať že je to tým, aj tak sa mi ale to množstvo uzliniek od ucha až po kľúčne kosti nezdá. počkám teda ešte nejaký týždeň a budem chcieť hentie vyšetrenia :)

Judita_1

CRP je len na stanovenie infekcie či je vírusového, bakteriálneho alebo mykotického pôvodu. Potrebuješ kompletné vyšetrenie krvi. Viem, že ti spravia sedimentáciu, kompletný krvný obraz a neviem čo všetko. Ja som mala výsledky krvi ešte v ten deň v MT a doma zakaždým len za 2 - 3 dni, dokonca nejaké vyšetrenie až za týždeň.
Pokiaľ máš takéto problémy tak odporúčam odísť do nejakého vyššie špecializovaného centra.