Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

RNG

Zmes mineralov na kosti obsahuje vsetky mozne potrebne, spolu s vitaminami na zabudovanie.
Ak mas slabu absorbciu, existuje aj zmes Bone Essential, navrhnuta pre ludi so znizenou absorbciou.
Najlepsie je ich brat s niecim zelenym, napr Spirulinou. Na ine problemy(spanok, depresia, nervozita) spojene casto s tetaniou som spomenul St Johns Wort, 5-HTP, SAM-e, silnu vitaminovu zmes Stress-B a podobne.

tizentie

zdravím, mne tetaniu diagnostikovali pred pol rokom, ale nepredpísali mi žiadne lieky o ktorých tu píšete, užívam len horčík, vitamíny rozpustné vo vode v ohromných množstvách+ vitamíny skupiny D a K, v podstate mi to prešlo môžem v poho spať, sústrediť sa atď, príde to na mňa raz za šťvrť roka na pár dní a to mi vtedy nič nechutí jesť- ako pri chrípke, s týmito minerálmi a vitamínmi je to oveľa lepšie a navyše nemajú vedľajšie účinky, ale neodporúčam kupovať obchodné komplexy lebo sú neúčinné/reklamný ťah/ a poprosil by som ak niekto vie niečo o tých čajoch z akých rastlín a akumpunktúre aby napísal. Ďakujem

[zruseny12]

pekny podvecer prajem-ja som dnes rozmyslala nad tym,ze Tetania kto ju mas uz urcenu by sa mala normalne hlasit ako cukrovka atd.lebo ja ked chodim do prace a dostanem tetanicky zachvat tak kto bude vediet,co mi je?a budu len skumat a tak keby vedeli,ze mam tetaniu /z nedostatku vapnika/tak by uz vedeli, co maju so mnou robit...sak nie len so mnou tetanikou je velmi vela...len niekto este ani o tom nevie...

monika2008

RNG!!!
prosim ta ake tabletky alebo doplnky by si mi doporucil na tu tetaniu.dneska som obla u lekarky a predpisala mi tabletky ale ked som si precitala neziaduce ucinky ved toho sa chcem zbavit co by mi vyvolali.pomoz

jaja

nie nedá sa mi spať, tak sa snažím ukludniť, alebo si dám ľubovník, ked to príde...
a kukni si príspevky od RNG napr. ten radí konkrétne potravinové doplnky ...