Opakované mykózy

Príspevok v téme: Opakované mykózy
mackani

Ahojte, mám 17 rokov a mávam opakované mykózy, doktor mi už dávnejšie predpísal Macmiror masť, pomohol raz a teraz ked si ho dám už vôbec. Veľmi ma svrbí a bolí pošva a mám tvarohovitý výtok bez zápachu. Mám znovu navštíviť gynekologa alebo pomôžu nejaké mastičky z lekárne?
A ešte mám otázku, nechcem aby to vyznelo nejak vulgárne,len potrebujem poradiť. Ked si vložím celý prst do pošvy, tak ako sa ten vchod zahýba doľava, tak cítim nejakú prekážku, ako nejaký výrastok, chcem sa opýtať či to tam aj vy máte. Aby som sa zbytočne nelakala. Dakujem.

mackani

Uff to budem sa snažiť obmedzovať aspoň polovicu, viem , že to všetko nezvládnem. Ale tak kvoli týmto mykozam urobím hocičo, to je jak peklo. A nejaké sedavé kúpele a odvary, nepoznáš niečo? Taká prírodná cesta

ebi77

ja netuším nezvykla som si tam šmátrať :D to nehcám na iného :D a teraz mám pre istotu krámy, preto si nejdem momentálne svoje vnútornosti prešmátrať :D

mackani

fíha to som nepočula že probiotiká zajedať jablkom. A to viem že sa to nesmie s tým džúsom a tak. Ja to vždy zapijem čistou vodou a koniec.
A vedela by si odpovedať ešte na tú otázku že či je možné, že by som si nahmatala maternicu, teda krčok maternice? Či ono to je uložené vyššie a nedá sa to nahmatať?

ebi777

no ale probiotiká zajedáš aspoň jablkom??? lebo ak nie tak sú naprd, lebo bez vlákniny nemajú žiadny efekt,,,,, a v tom čase ako si zoberieš probiotiká taktiež nesmieš žiaden pomarančový džús ani horúci čaj,,, inak tie probiotiká sú naprd

mackani

no probiotiká práveže mám, furt ich užívam a sa čudujem, že prečo aj tak stále mávam tie mykozy...aj hocijaké lieky na imunitu a tak

ebi777

nebolo by na škodu, ak by si si zaobstarala aj nejaké probiotiká (prospešné baktérie) z lekárne na podporu liečby

mackani

Ach jaj :/ To mám načisto vylúčiť sladké?
A chcem sa ešte opýtať, že či je možné, že by som si nahmatala maternicu, teda krčok maternice? Či ono to je uložené vyššie a nedá sa to nahmatať?

ebi777

no jasné,, mykózu, teda kvasinky živia práve tieto potraviny, prečítaj si niečo na nete o protikvasinkovej diéte...
darmo sa budeš natierať masťami, ak v vnútri v tvojom organizme ich budeš živiť cukrami
mykózu treba poraziť zvnútra! žiadne maste ti nemusia pomôcť