Opakované mykózy

Príspevok v téme: Opakované mykózy
mackani

Ahojte, mám 17 rokov a mávam opakované mykózy, doktor mi už dávnejšie predpísal Macmiror masť, pomohol raz a teraz ked si ho dám už vôbec. Veľmi ma svrbí a bolí pošva a mám tvarohovitý výtok bez zápachu. Mám znovu navštíviť gynekologa alebo pomôžu nejaké mastičky z lekárne?
A ešte mám otázku, nechcem aby to vyznelo nejak vulgárne,len potrebujem poradiť. Ked si vložím celý prst do pošvy, tak ako sa ten vchod zahýba doľava, tak cítim nejakú prekážku, ako nejaký výrastok, chcem sa opýtať či to tam aj vy máte. Aby som sa zbytočne nelakala. Dakujem.

citruska

ano moze to suvisiet spolu a velmi casto aj suvisi. ja mam osobnu skusenost s wobenzymom proti mykoze spolu s anitmikotickými preparatmi som to zvladla a mykozu som uz nemala

tekvicka60

skusala som domace recepty no nepomahalo gynekolog mi ide urobit výtery aby sa zistilo preco sa to vracia ale pýtal sa ma aj na imunitu ako som na tom moze to s tým suvisiet?

Romankackj

Ahoj, na takové věci si dávej pozor, pokud ti nepomůže doktor a hned neřeší problém, změň doktora. Najdi si takového, který ti rad od všech problému pomůže. A nečekej než tě to přejde. Mykoza není sranda, obzvlášť když se ti vrací jak říkáš. ne každy gynekolog to děla pro to, aby ti pomohl.

citruska

no ja by som to riesila s gynekologom nech ti spravi stery a podla toho uvidis preco sa ti mykoza vracia a najdete riesenie

tekvicka60

Ahojte skusila som jedny vitaminy na proti mykoze ale nezabrali mi po 2 mesiacovh sa mi mykoza vratila poradte co s tym

Oto96

ja som bral wobenzym kvoli opakovaným problemom s mocovými cestami a neskor celkovo na imunitu a mne velmi pomohol

22simicek22

a ešte som zabudla ...pri pohlavnom styku používam lubrikant značky Ty a ja...s výťažkami tea three olej (má protizápalový efekt)