Orál - ako sa uvolniť?-sex

Príspevok v téme: Orál - ako sa uvolniť?-sex
olivia91

Mám priateľa už vyše 4 mesiace, spávame spolu, je to úžasné ale mám problém s orálom. Aj v predchádzajúcich vzťahoch som to tak mala, nedokážem sa uvolniť a urobiť mu to ústami. S exom som to skúšala pár krát aj sme vždy dosiahli vrchol, ale necítim sa pritom prirodzene a tak sa tomu vyhýbam. Priateľ ma do ničoho nenúti ale vidím na ňom, že mu to chýba. Už som mu aj navrhla, nech ma trošku "opije" a dodá mi to odvahu, ale on to takým spôsobom nechce riešiť. Sem tam mám aj chuť mu to spraviť ústami, ale proste neviem vypnúť a nemyslieť na to čo budem robiť a ako budem pri tom vyzerať. A bojím sa tiež že uz ani neviem ako sa to robí. Viete mi prosím poradiť? ako sa uvolniť? dakujem pekne

pompiKolacik

whisky .. to mas pravdu a som na to hrda :)
Ludia, co sa tu tak nechutne urazate ? Ved asi kazdy vie, ze dejiny pisu mocnari a takym isto neslo o nejake duchovne prebudenie. Kazdy clovek je v jadre dobry a kazdy tuzi byt stastny, tak preco sa nedokazete tolerovat ? Niekto nefajci a neprehlta a niekto fajci a vychutnava co je na tom? Ake fuj ! Pre mna by bol zabijakom vasne negativny vztah k vlastnemu telu, predovsetkym k intimnym zonam, tak precoby som nemasturbovala a nebralo HO do úst ..... ved by bola skoda, keby som pri TOM nezapajala cele telo . Ja to tak citim a ja to tak chcem, tak aka stetka, preboha ludia ?

Žužuzova... ak niekto napise, ze mi partner smrdi a skor, ako ho "ochutnam" pozadujem od neho, aby sa kompletne v sprche vydrhol, je divne ! Som a milujem sa s clovekom, preto, ze mi vonia, kedykolvek .Zaskocilo ma, ze dievcina tu moralizuje a pritom postrada o com je vlastne vztah, laska. Preto som zareagovala .

Prezyvka55

Žužova -> nic pokial ten clovek nesedi vo verejnej sprave alebo nezije z mojich dani :D no a kedze cirkev nie je odlucena od statu ale kradne od kazdeho tak sa mam pravo vyjadrovat

Žužova

Nechápem jednu vec, ked neodsudzujete napr. tu homosexualitu,teda vám nevadí čo robia a ako žiju prečo odsudzujete názor iných ,kt. napríklad nepreferuju oral ?? prečo sa do nich navážate ? hm moralisti,,prečo nežijete a nenechate žit ? alebo čo krestania ?, prečo sa navažate aj do nich ? qa čo ak niekto veri v boha,čo vás je po tom? preto vam toto divadielko neverím a iba si seriete v tejto teme do huby aby ste vyzerali doležito... :)

Sejla

niektoniekto: problematiku rómov tu rozoberať nebudem, nie je to dobré prirovnanie a ani s pedofilmi a zoofilmi - oni zneužívajú deti a zvieratá, nie je to rovnocenný a vzájomný vzťah, ubližujú tým niekomu. Zatialčo homosexuáli nikoho nezneužívajú a nikomu neubližujú. Preto si myslím - ži a nechaj žiť.

Žužova

A ešte k debate vačšina:niektoniekto. Ludia vy ste fakt vadní? chytáte za slovíčka,ihned si domýšlate a odsudzujete..ste ako take ovce .čo začne jeden hned pokračuju druhý....Zato že má rozdielnny názor ako vy tak je hned horší...

zdravie.sk bolo kedysi fajn no teraz sa mi hnusia tie vaše reči a správanie sa... samé OVCE a tažkí moralisti... pfuj,

niektoniekto

a špecialne pre sejlu:

Tvoj pohlad na kresťanov je maximálne zcestný, vidno že si sa do podrobna nikdy o to nezajímala, nič o tom nevieš, a vidíš len to čo sa tebe nepáči. To čo si napísala je výsadou hlúpej minulosti, alebo možno nejakých fanatických kresťanských sekt.

Ono s homosexualmi je to ako aj s romami. Ohradzuješ sa a argumentuješ tu diskrimináciou. Aj rómovia sa tak ohrádzali. Začal sa klásť strašný dôraz na antidiskrimináciu a antirasizmus, a teraz je to tak, že nám cigáni serú na hlavu. Ukradne ti niečo, ty ho prichytíš pri čine, bude ťa ohrozovať na živote a za to ho zbiješ, a si automaticky rasista. A do vezenia pôjdeš ty, a nie ten čo kradol.

Vieš, zachvílu aj pedofilovia a zoofilovia budú chcieť predatiť svoje zákony, pretože sa budú cítiť diskriminovaný. Je to len určitý pohlad na vec, ale nieje aj ten zoofil diskriminovaný? Veď on tú kozičku tiež miluje, a keď kozička nenamieta, prečo by s ňou nemohol slobodne robiť to čo bude chcieť? Ak povieš že taký človek je chorý, nediskriminuješ ho? nebude sa kôli tomu trápiť? Aj on bude chcieť mať právoplatné registrované partnerstvo, aby náhodou jeho kozička nebola urazená na cti...

www
lifenews
sk
/content
/nemeckí-zoofili-chcú-spoločenské-uznanie-ako-majú-homosexuali

inak mi ten link asi nezoberie a odstráni mi pol príspevku

Žužova

FUJ to čo tu čítam... Mam presne názor na vec ako Whisky..no udivuje ma kolko ludi to všetko uznáva a ešte tu dokaže otvorene písat u chlapov to pochopím, su perverzáci niektorí..ale baby?? Hnus je mi z vás zle...

A moj nazor na to ,teda tak ako vraví whisky.. a zakladatelke by som len odkázala že ak sa na to necítiš tak to nerob. Možno niekedy sa ti to zapáči a ked nie tak sa nič nedeje,neni to tvoja povinnost.