Orál - ako sa uvolniť?-sex

Príspevok v téme: Orál - ako sa uvolniť?-sex
olivia91

Mám priateľa už vyše 4 mesiace, spávame spolu, je to úžasné ale mám problém s orálom. Aj v predchádzajúcich vzťahoch som to tak mala, nedokážem sa uvolniť a urobiť mu to ústami. S exom som to skúšala pár krát aj sme vždy dosiahli vrchol, ale necítim sa pritom prirodzene a tak sa tomu vyhýbam. Priateľ ma do ničoho nenúti ale vidím na ňom, že mu to chýba. Už som mu aj navrhla, nech ma trošku "opije" a dodá mi to odvahu, ale on to takým spôsobom nechce riešiť. Sem tam mám aj chuť mu to spraviť ústami, ale proste neviem vypnúť a nemyslieť na to čo budem robiť a ako budem pri tom vyzerať. A bojím sa tiež že uz ani neviem ako sa to robí. Viete mi prosím poradiť? ako sa uvolniť? dakujem pekne

Sejla

Žužova wtf veď mne nevadí rozdielny názor, pokial mňa, alebo niekoho nevinného neuráža a nevadia mi ani kresťania, kým ma nebuzerujú s nejakými radikálnymi postojmi. Však to vy ste tu začali urážať, možno by ste si mali poriešiť svoje ego problémy inak;)Peace
pompiKolacik, ďakujem, ale už sa to tu poriadne zvrhlo:D

xxy

sorry, robil oral po celom dni bez sprchy je humus, ale ved ludia si po wcku ruky neumyvaju, takze ma to neprekvapuje. no co uz

..

halooo, aka sprcha skrz potu? pred oralom je hlavne nutne umyt sa kvoli tomu, ze som bola za den v tej robote xkrat cikat..oral super spestrenie, v ramci predohry..ale jedine umyti..preboha!

Žužova

zaleží od toho čo robíš a cez leto no amen tma to sa spotí hocikto a netvrd mi že ty a tvoj partner nie lebo si začnem mysliet že ste pár dokonalý :DDD ...haha nie mna neni citit ani na sto honov ani na 2 , ale určite si po robote sprchu doprajem,nie kvoli sexu ale kvoli dobremu pocitu a sviežosti... hej sex neni o tom že si ho napplanujeme to je samozrejme.Hlavne pokial už dvaja spolu bývaju. vtedy je to hocikedy,ked pride chut... ale bez hygieny to prosto nejde .. je to nechutné :) toť vše nejdem dalej plytvat energiu ..
Pekný večer nadržanci

pompiKolacik

Rano sa osprchujem a ... jasne ... ale nie kazdy smrdi po prichode z prace ako "prasiatko", mne praveze moj partner vravel, ze mu vzdy voniam a on mne taktiez.
Asi feromony, ze ? A samozrejme, ak po 6hodinovej sichte zasmradne., ze ta je citit na sto honov, tak ta chapem Žúžova, ze sprcha je potrebna.
Ako som uz dole pisala, erotika je dobrodruzstvo a to prave dobrodruzstvo sa neda vopred planovat. Obcas nie je proste sprcha poruke :))) Dufam, ze v manzelstve (ked bude) nesplyniem milemu s bytovym zariadenim. Neznasam nudu.

Žužova

No a každý má asi inu mierku ...niekomu stači že sa osprchuje ráno a potom prepotený s práce dojde domov a dá si si ženou oral večer..podla mna je to nechutné ale ok. je to moj nazor mne by to tiež vyhovovalo keby sa umyje a viac by som si užila tieto veci sním :) ...
neni to nič zložité ,umyt sa ..alebo teda robit to v sprche dajme tomu. kolač len preto lebo sa mi nechcelo pisat tak dlhý nick ..neber to v zlom. neirituješ ma :)

Iveta Michael

tak ja robím len to čo chcem a čo potrebujem,orál medzi to nepatrí a našťastie mám partnera ktorý je síce pekne vášnivý:)ale konzervatívny..

čo robia druhí je len ich vecou,no základom je že to musí byť dobrovoľné..

pompiKolacik

Sejla ... krasne prispevky, pisane na patricnej urovni ani zmienka urazok, len vyjadrenie vlastneho nazoru, ziadne Fuj - Stetka a podobne urazky .
Žúžová .. tak to zase nie ... Jasne urcita hygiena musi byt, no posielat chlapa zakazdym do sprchy drhnut sa ? Chore
Nejak ta iritujem, uz len ten kolač ma rozosmial :DDDD
Vsak kliiidek pani Žúžova ;)

Žužova

prezyvka..maš pravdu suhlasim cirkev je debilina len obyčajná sekta ale nie každý kto verí v boha verí aj v cirkev. a nikto to myslím ani nespomínal..niečo o cirkvi,začali ste vy..

kolač bože a čo je na tom divnéé ? teda , ty by si vyfajčila svojho chlapa aj keby práve výjde z hajzla po velkej potrebe ?? fuj je mi zle.. neviem čo je zlé na hygiene ..myslím si že je to iba plus..