Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

GoFruit

Ano enzymy su super a dajte co najviac najroznejsich. Este by som poradila hned na zaciatku riadne vycistit creva klystirmy - kupit to naradie na to a robit denne aj 2 ci 3 klystiry s 2 litrami vyfiltrovanej vody. V crevach zacina zdravir. A celkovo filtrovat vodu a nepit ten humus z kohutikov. Ani ta z pet flias nie je ideal. Ja si vodu destilujem a ten humus co ostane na dne destilatora ked vidim som stastna ze uz nejde do mna. Chlor je tiez tusim riadne zla chemikalie a vo vode z kohutika su este hosrie s.acky. ja vam drzim palce. Snad sa este ozves. A s dobrou spravou.
Imac este je jedna metoda - najdi si rekonektivne liecenie - za pokus to stoji. Nic nedas maximalne vyhodis niekolko desiatok eur. Eric Pearl zakladatel takto vyliecil ludi z aids aj z rakovin. Dokonca sa touto jeho metodou zaoberaju aj vedci.

atka 136

To ze mama fici aj na stavach aj na surovej strave rozne druhy zeleniny salaty bez soli ochutene lanovym olejom a sezamovymi,lanovymi semienkami.Este berie aj omega3-6-9.Ovocie zje len 1-2 jablka,1 pomaranc denne.

atka 136

Vdaka,vies ja som sa pokusila vybrat to najlepsie co som si nastudovala viem ze tie enzymi tam hraju dolezitu ulohu vraj vedia rozpustit tu bielkovinu nadorovej bunky.Budeme bojovat dokial sa bude dat mam vnutorny pocit ze ideme dobrou cestou tak drzte palce:)

GoFruit

Tak bravo vyborne. Byt vami - tak sa sustredte na stavy - surove a hlavne co najzelensie a najfarebnejsie bio - petrzlenova vnat, pak coi , zeler, spenat, koriander - ten zbavuje tazkych kovov, cervena zlta a oranzova paprika, kelove listy, brokolica - pozor je vdaka sire velmi stiplava, kapusta, cervena kapusta je vraj jedlo prosti rakovine...ale pokial viem v gersonovej terapii to naju presne urcene ake stavy sa ktory den piju.
Su aj knihy od nich tak si jednu kupte a mozno to tam vysvetluju.
Ale v kazdom pripade vsetko zivocisne zo stravy vylucit.
No ale ja nie som odbornik , ja keby som ochorela na rakovinu idem cestou stiav a postov, ale nechcem aby si to brala ze ti to radim len si sa pytala a tak som ti dala do povedomia tu gersonovu terapiu.

GoFruit

Tak to si hned mala napisat toeto otazky.
mliecne vyrobky su zakazane. A ano dobre citas jediny povoleny je tvaroh s lanovymi semenami. Takto lieci ta nemka.
Podla mna si musis proste zvolit jeden druh terapue. Bud tuto co ponuka ta nemka - alebo gersonovu. Ale najlepsie je ist si zaplatit do institutu a nie na vlastnu past lebo ak tobudete robit zle aj tak skoncite na chemoterapii to tam rov o mozes ist teraz. Prepac ale je to tak. Ty zjavne nemas zakladne info o zdravej vyzove takze byt tebou teda sorry tvojou mamou dam sa do ruk odbornikom radsej chemickym ako ziadnym.
Nie som odbornik na gersonovu terapiu a tak neviem ci maju povolene aj ovocne stavy ale tusim hej. Na youtube mas kopec dokumentov aj film o gersonovej terapii. Ovocie - jeho cukor sa predsa vobec neda porovnavat s bielym cukrom - to je dalsia vec. Proste ovocie ti chorobu neprinesie. Sorry viac ti nepomozem, osobnu skusenost nastastie nemam. Ja verim tomu ze jedine priroda nas vie znovu vyliecit - uplny navrat k prirode. Cize surove ovocie a zelenina. A zbavenie sa strachu. A takisto vylucit z okolia vsetky skodlive mikrovlnne ziarenia- wifi, mikrovlnky, telefony.

atka 136

Mylis sa velmi odstavujeme uz 12 dni.Napisem ti co davam:Na lacno enzymkomplex+trypsin chymotrypsin,4dcl zeleny jacmen,jedlo zelenivo ovocna stava,tbl graviola macaci pazur b17,selen,geriavit vit c,chlorela,Pocas dna pitie bylinkoveho caju jedenie jadier z horkych mandli.

atka 136

O tej pani som citala ale nikde v clanku neudava presnu diagnozu teda neviem ci trpela karcinomom pecene ako to tvrdi ona,o gersonovi som citala aj o inych dietach.Niektore clanky si protirecia pisu napriklad ziadne mliecne vyrobky a vzapati pisu o jedeni tvarohu s lanovym olejom alebo ako je to s ovocim ked pokial viem aj to obsahuje cukor a ten podporuje rast rakoviny.A o to ide na internete su rozne clanky postupy ale ako mam vediet ktory funguje a pomoze?Preto som pisala ci nemate osobnu skusenost s takymto druhom liecby pretoze ja sa uz v tych vsetkych informaciach stracam.

GoFruit

www.youtube.com

tu mas cloveka co sa z rakoviny vyliecil tiez pitim surovych zelenych stiav a takto najdes na youtube stovky dalsich

tebe sa asi skor nechce ( teda tvojej mame) na to dat lebo sa ti to zda zlozite vsak? Chcela by si zazracnu pilulu ale ta neexistuje. To je tak tazke zmenit stravu a vyhodit z nej skodliviny a kupit odstavovac a odstavovat? Uz ste davno mali zacat kazda hodina sa rata.