Prejedanie

and

ahojte,mis co si zase pokazila?dnes,preco sa to nevyliecis?Ak je ta polievka jedlo ,ktore si nevycitas,tak ju papaj,zacnes aj tym.Z vody nepriberies,nemaj najmensiu obavu.Ak nepijes sladke vody,kolove napoje a take veci.A pi viac .l l je v tychto horucavach malo.Budes mat strasne vysusenu plet,skor sa Ti urobia vrasky.Nejake baby tu pisali,ze ked pri diete porusia pitny rezim,su na cestach a obmedzuju vodu,prip,si daju 2l miesto 3-4 ako su zvyknute,tak uz ani nechudnu,to nie je vas problem,ale pit treba vela tu vidite, aka je dolezita,vobec sa neboj.Myslis ze Ti pomahaju tie rady od psychologicky?jonzettka ,keby mal niekto takyto problem ,co by si mu poradila aby rychlo urobil?ake riesenie ,by si navrhla?Alebo Ty Mis?a aky jazykovy kurz budes navstevovat?Aky jazyk sa ucite?Drzte sa.

jonzetta

hanbim sa, ale zasa som vracala.... ale zasa len minimum... ja nechapem- vsak ked uz to robim, tak nech zo mna vyde aspon vsetko :(

mis.

evul, ahoj, ďakujem. Áno, ja som to myslela tak, že sa voda začne zadržiavať, nie, že sa uloží do tukov, (to som myslela s jedlom), asi som to zle napísala.. Takže je to tak, ako som myslela.. A ja pijem za deň tak 1l. Viac nie.

evul

mis. - velmi ti drzim palce, urcite to zvladnes, aj ked to nie je lahke... A co sa tyka vody - ma 0 kJ, takze ukladat do tukov nie je co. Telo by sice mohlo zadrziavat vodu (nie tuk!), ale tu je vtedy, ked pijes malo - boji sa, ze viac nedostane. Ked zacnes pit normalne, zadrziavanie prestane. Takze ked budes pit dost (2-3 l denne), nehrozi ti ani toto :)

jonzetta

palinnna, dakujem velmi pekne :) a aj vam ostatnym...tak sa skusim udrzat naplno zamestnana a skusim najst zmysel zivota v niecom inom ako je chudnutie... boshe, to bude dlha cesta... ale nic ine mi nezostava, takto nemozem a nechcem dalej zit.
a mis, z vody nepriberies... nemozes-nema kJ ani tuky, nema sa ti ako ulozit do zasob. kludne pi...
drzte sa babeny, vsetky!!

mis.

and, ajoj, práve som prišla. Práve dnes som bola u psychologičky, dohodli sme sa, že môžem jesť teraz tú tekutú stravu, lebo s normálnym jedlom mám veľký problém... a to nehovorím, že som sa jej dnes pýtala, či nepriberem z vody, lebo mám strach:-( Čo si o tom myslíš? Viem, že má voda 0kJ, ale keď som teraz moc nepila, teraz začnem, nezačne si to telo ukladať vodu, t.j. začnem priberať? Nie je to tak ako s jedlom, že keď dlho nejeme, potom začneme, že si telo ukladá všetko do tukov? Mne už z toho jedla riadne šibe, ale jediné po čom túžim je vyzdravieť, kašlať na jedlo. Veď ja celé dni nič iné nerobím, len rozmýšľam o tučnote, chudosti, kalóriách, nemôžem ísť už ani sama nakupovať, chytá ma tam panika.... zajtra sa idem prihlásiť na jazykový kurz, ktorý začne od septembra, prihlásim sa na nejaké cvičenie, veď toto je už na nevydržanie. Potrebujem byť v činnosti, lebo sa zbláznim. Najhoršie je ostať celé dni doma a utápať sa v bezmocnosti, zúfalstve...a ja to chcem zmeniť!
And, a s tou polievkou súhlasím.. lenže to je snáď jediná vec, ktorú si nevyčítam:-(