Prejedanie

zdenoz

a. Zakial máš čo jesť, tak je dobre, horšie bude keď nebudeš mať čo jesť. Vôbec sa za prejedanie nehanby je to prirodzené. A ak nájdeš niekoho kto sa bude prejedať s tebou tak to bude aj príjemné.

a.

dnes som si toto forum otvorila 1krat a som riadne prekvapena kolko bab ma ten isty problem co ja.je to unavne a dost ma to deprimuje.je tazke s tym bojovat,aj ked to nie je ani bulimia ,ani anorexia toto prejedanie je tiez dobry extrem a tazko sa z neho dostava.najhorsie je kazdy den si vraviet,ze od zajtra uz naozaj zacnem zit zdravo a chudnut a tak dnes mozem este zozrat cokolvek.je to kolotoc.nemusim nic vysvetlavat...myslim,ze ti co to citaju vedia

lululka

jaja tiez som v poslednom case na tom podobne a ked si poviem ze jest budem az vtedy tak potom do seba dam este viac... a stale na tpo jedlo myslim...:((

rscica

miska nie si hlupa....tak ja viem tak že anorexia je ked odmietaš jest alebo zjes len napr. jedno jablko za den ale nezvracias...a bulimia ked sa najes a vo vela prípadoch velké množstvá jedla a následne ich vyzvraciaš :(

miska

No neviem mozno si budete mysliet ze so hlupa ale aky je rozdiel medzy anoreksiou a bulimiou??prosim je tu niekto kto mi to vysvetli??

bi.u.š.k.a

Ahojte.Vy u pisete ako priberate..tak sa pridam bola som na 3tyzdne prec z domu a pribrala som 5kil..a vidno na mne a navyse sa necitim vo svojej kozi..myslim ,ze vacsina z nas ma problem sa rozlucit so sladkym potesenim(ja vydrzim cely den nic "normalne" nejest..mne staci vzduch a cokolada..redtym som pila pepsi..teraz uz len mineralku ale no som na tom podstatne horsie..zacala som pit red bull..viem,ze by som nemala ale ked sa nudim alebo ed vidim niekoho ineho jest co i len v telke musim aj ja..vravim si uz dost dlho ze pop 18tej nebudem jest..ale ja jem o takej 22hej obcas o 23tej..mozno je to tym ze teraz beriem tabletky na stitnu zlazu..bola som predtym stihla..vychudnua no teraz zdaleka sa na seba nepodobam..nejake rady? ked mne sa cvicit nechce a viem ze by som mala a bez toho to nejde.. :( ako ste sa prinutili? sacili foty? mne to pomaha len do placu a aby som si pomohla prestat na o mysliet utesujem saa cokoladkou..co je smutnejsie..ak mate nejake rady ..u mna su vitane :)