Živocisne bielkoviny = rakovina?

0vecka

2 GoFruit hlavna vec ze tebe je vsetko jasne... jj jezis bol vegan ... :) a kedy podla teba sfalsovali tu bibliu? v roku 2000 pnl? a kto by mal na tom zaujem? kedze je lahsie sa uzivit z obilia ako z mesa?

proste tebe ked dojdu argumenty tak zacinas urazat. Ja som tvoj fanatizmus podporil pretoze to vegetarianstvo alebo veganstvo jezisa sisi len tak vycucala a pritom ajsne pasaze kde sa pise ktore zvierata sa mozu jest prehlasis za neprave... A neprave je prave to co sa ti nehodi a prave to co sa ti hodi..toto je typicky fanatizmus.

GoFruit

A okrem toho zda sa mi to dost ubohe oznacit kazdy nazor co sa ti nepaci a co si tvoj mozog nevie predstavit lebo slepo veri tomu co ho učia v skole za fanaticky. Ja sa snaxim aj pouzivat hlavu a neverit slepo dogmam a systemom vyvinutych na to aby sme boli ovladani ako ovce. Vlastne to aj tvoj nick napoveda, nechas so sebou manipulovat lebo zozeries vsetko aj s navijakom co ta ucia. Nevies sa ani len otvorit niecomu inemu ani len trochu pripustit ze nemusi byt vsetko ciernobiele. Kde beries istotu ze to co sa píše v biblii je pravda? Kde? Len preto ze sa to tam pise? Ale mne nevadi ze ma volas fanatickou. Ked ma chces urazat a robi ti to dobre....ja som nad vecou. Ja som slobodna a to sa tyka aj toho ze sidovolim prezentovat aj ine nazory ako len tie zauzivane.

GoFruit

Ja som si nic nevytrhla. A chapem ze pre niekoho kto veri len vo vedu zniem ako fanaticka. V pohode. Ja ti to neberiem. Kazdy sme niekde. Tak sa maj dnes skvele vcau

0vecka

2 GoFruit mne je jedno comu veris ale ty to prezentujes ako typicka fanaticka ze ake je to zdrave a ze aj boh je vegetarian atd... proste totalny bullshit a demagogia co tu pises...

aj kebyze je biblia zmanipulovana ako hovoris tak ty sisi vytrhla veci ktore sa ti hodia a tie ktore sa ti nehodia su tie zmanipulovane ze?

GoFruit

Preboha samozrejme ze jezis zil. Ale to ostatne okolo neho tiez povaxujem za manipulaciu hlaavne niektore kapitolky jeho zivota. Ale ovecka to je moja vec comu verim. Ty si ver tomu co tebe hovori srdce.

0vecka

inak co sa tyka jezisa ani nevieme ci niekto taky zil (teda niekto kto sa volal jezis hej lebo to vtedy bolo normalne meno) takze este tvrdit ze bol vegetarian je silna kava...

0vecka

2 GoFruit sorry ale tu uz fakt trepes... co stary zakon? tam obetovavali jak na beziacom pase... a tusim sa tam jasne pise ak ma pamet neklame ze zvierata sluzia na obzivu

napr taky leviticus kapitola 11..

sorrac ale ty si fakt vytahujes len veci ktore sa ti hodia na podporu vegetarianstva alebo veganstva... Ja som napr uznal ze meso nemusi byt vzdy to naj a treba z mierou aj ked ho sam z mierou nejem ale ty si tak trosku fanaticka