19 rokov a panna

Príspevok v téme: 19 rokov a panna
sara11

Ahojte, mam 19 rokov a som este stale panna. Nieze by som nemala na sex chut ale zatial som nebola nikdy zalubena, proste som nenasla chlapca, ktory by za to stal. :(
Za par dni pojdem ku gynekologovi, a nechcem aby ma vysetroval cez konecnik ale klasicky. Takto mi nebude moct ani urobit ster z krcka. Ako mi potom zisti ci nemam nahodou rakovinu? Nie je tym padom panenstvo tak trochu na obtiaz? je hanba byt v takom veku este panna?
Dakujem za vsetky odpovede

Paulis

No tak klasicky jak klasicky :) Ono sa uvadza, ze ak uz bol penis vo vagine dievca pannou nie je. Ale samozrejme hned sa pri prvom styku nemusi blana prethrnut. Mas pravdu poviem mu, ze som mala raz pohlavny styk a neviem ci mam blanu a vyriesene. Nebudem to tam rozoberať do deailov. A kedze surne potrebujem gynekologa už by som nemala ani nad tym vymyslať. I ked mi je to trapne, ze mu toto oznamim v mojom veku,ale co uz.

me and me

Paulis, ked mas nejake problemy, tak by si mala byt uprimna, lebo moze to suvisiet s tym "stykom", nejaka prenosna infekcia alebo co. jednoducho povedz ze uz si mala, ale len raz a to nedavno, tak nejak by som to. takze mu nebude divne, ze blana tam pripadne este je.

sara11

blanu nemozes mat ked si mala klasicky pohlavny styk alebo mu normalne povedz, ze pohlavny styk uz bol ale nie si ista ci sa blana pretrhla... ziadna veda, on sa na to pozrie a povie ti ako na tom si :D teda ci mas blanu alebo nie :)

me and me

mysiicka, este si stale mlada, myslim ze aj pekna budes (ja v podstate nepoznam skaredu slovenku mladu, fakt, len menej pekne, ale s tym sa da vela robit, lebo zaklad tam je) a ta pritazlivost je aj tak v niecom este inom, asi fakt v tom vyzarovani a to budes mat lepsie len vtedy, ked sa aj sama budes citit dobre a vysporiadana. a inak, kludne chod k psychologovi, ten ta nauci roznym veciam a pohladom, ked tam je nejaky problem vnutorny.

Paulis

Baby, poradte mi. Co mam tomu gynekologovi povedat ano mala som v podstate pohlavny styk, aj ked mam blanu. Ja neviem už :(

me and me

tak ale raz sa to zmeni, proste doteraz to nevychadzalo ale aj to bude. ja mam napr. dve velmi dobre kamaratky "stare dievky" (nad 40 maju) a o jednej viem ze nie je panna sice, ale nenasla taku skutocnu lasku doteraz a zato je to velmi aktivna a schopna a stastna zena a stale to nevzdala. tak co. niekomu sa nedari v zdravotnej oblasti, niekomu pracovnej, niekomu vo vztahovej, nikto nema 100% stastie vo vsetkom, len o tom nehovoria, by si sa divila, ze ti, co maju super vztah maju zas mozno plno inych problemov. netreba sa proste lutovat, poplakat si do vankusa je ok, ale nenechat to vyraznejsie zasahovat do zivota alebo do pocitu stastia.
ps: a co by si povedala na to, ze ja som aj bola zalubena do niekoho kto bol do mna tiez, ale zlyhalo to na uplne inej veci (sproste okolnosti) a potom este do dalsieho a tam zas jedna blba vonkajsia okolnost bola? :D to je smutne ale aj smiesne ako to tu teraz citam :D ale uz aj na tom pracujem, tak snad este bude ku mne zivot milostivy a ked mi zas niekoho takeho posle do cesty tak budem ok s tym

mysiicka

ivik24 super že boli takí čo ťa aspon chceli, aspon vieš že nie si beznádejná v tomto smere, že stále máš šancu si niekoho nájsť pretože zrejme si príťažlivá žena pre opačné pohlavie. Ešte len natrafiť na takého ktorý sa bude páčiť aj tebe a bude to...držím prsty!

mysiicka

me and me ano všetko je len v mojej hlave, to ja viem a možno sa podcenujem, ale ak človek nikdy ani jedinýkrát nezažil aké to je byť pre niekoho dôležitá a jedinečná, nikdy k nikomu nič necitít, proste tento nedostatok lásky robí svoje, možno iba na mna to tak vplýva, možno iní ludia to lešpie znášaju, ja neviem. Ale kedže takto to je so mnou už strašne dlhú dobu a žiadna zmena tak možno aj preto to podcenovanie. Prestala som si verit, ale to je už na inú temu, nie túto ktorá sa tu povodne rozoberala...To som už počula viackrát že ked to chcem s citmi, musím čakať. Ano chcem to s citmi. Ale pýtam sa dokedy mám čakat?! pomaly budem mať 30.ku na krku, naozaj už nemám 18 aby som mala času vyčkávat...Roky bežia strašne rýchlo, to mám čakat kým budem šedivá, začnú mi vypadavat zuby, vlasy a budem zvráskavená starena? ono sa to povie že treba vydržat ale ani sa nenazdám a roky prejdú ako voda a celá mladost v prdeli.Mne už zrejme ujel vlak ako sa vraví. čo už...a ano venujem sa zálubám, snažím sa, ale posledné roky, mi akosi tá radost z tych zálub vyprchala, kedže sa im venujem vždy sama, nemám kamaratky, resp.tie čo som mala už sú povydávané poväčšine a samu ma to nebaví. možno mi treba nejakého psychiatra navštívit, čo ja viem

ivik24

ahoj no dobre, boli takí čo ma chceli, ale z mojej strany to nebolo ono. a stále to tak je, aj keď sa mi niekto páči, ja jemu nie..