Antikoncepcia Diane 35

Didka0123

ahojte...ja beriem Diane uz asi 8 mesiacov. Zacala som ju brat kvoli problemom s pletou. Co sa tyka akne, tak ju mozem jednoznacne odporucit. Uz po 2 mesiacoch sa mi plet zacala cistit a momentalne mam plet uplne hladku. Aj cyklus mam uplne pravidelny, aj ked mam trochu vacsie bolesti. No napriek tomu sa ju chystam vymenit za inu. Aj kvoli tomu, ze som pribrala okolo 8 kg a neustale sa citim plna a nafuknuta. Takisto mam zvysenu chut do jedla, pred zaciatkom menstruacie mavam dost vyrazne depresie a takisto mavam migreny. Sice sa ju bojim vysadit, lebo mam naozaj krasnu plet a pravidelny cyklus, ale asi sa na to odhodlam. Podla mna je Diane len na kratkodobe uzivanie, kvoli pleti...

Didi35

ahojte, brala som Diane asi rok kvoli nepravidelnej mens., pribratiu a pleti, bola som velmi spokojna - plet cista ako nikdy a az teraz to vidim..vysadila som s ocakavanim co sa udeje a udialo sa. Akne je spat :( aj nepravidelnost. Nemozem sa stazovat na Diane, skor na ine, kt. som skusala predtym Minerva - zvracanie, Jeanine - depresivne nalady

ela123456789

ja som uzivala Diane 35 len 3 mesiace. Pribrala som 4 kg, rano som sa obcas budila so strpnutymi rukami. Cele obdobie som sa citila ako balon a tie nalady...no hroza. Ked som ale dostala silnu migrenu (4dni nonstop)vysadila som ich a viac o nich nechcem ani pocut. Teraz sa citim ovela lepsie.

cutmywrists

tak ja beriem Diane35 zatial len krátko ale som velmi spokojná....troška mi narástli prsia a pleť sa mi prečistuje....uvidím ako sa to vyvinie či prídu vedlajšie učinky...

kačenka

Ahojte, tak ja som brala Diane skoro 5 rokov, s jednou pauzou. Diane mi nádherne upravilo cyklus a k tomu sa znížili bolesti o 90%, pleť bez akné, žiadne migrény...Počas tejto doby som pribrala 2 kg, čo nie je strašné a samozrejme zväčšili sa mi prsia :) Pred dvoma dňami som sa ju rozhodla úplne vysadiť a teraz mám akoby menzes...neviete, je to v poriadku? Ideme sa pokúšať o "drobca"...

anička

ja som brala diane35 asi dva roky, za ten cas sa mi dost zvacsili prsia (z B na C). Spociatku ako keby nic, plet krasna, menstruacia kratka a bez bolesti. Asi po tristvrte roku som zacala priberat,dokopy asi 6 kil, nastupila migrena, bolesti v prsnikoch (doktorka povedala ze to z toho zadrziavania vody) a navyse bolesti v podbrusku pocas menstruacie.Teraz uz beriem novu, Yaz, ale iba kratko a som zvedava, dufam ze tie kila navyse zhodim. Pri tejto prilezitosti sa chcem spytat, ci by ste niektora nekupili jedno balenie Diane, totiz ako mi doktorka predpisala nove,tak mi jedno este ostalo, datum spotreby je 05/2013. Tak keby nahodou niekto,tak srncok@gmail.com :)

bajka13

no tak jasné na každého antikoncepcie pôsobí inak..niekto má viac vedľajších účinkov niekto menej..aj ja som diane-35 užívala rok pribrala som možno tak 4 kg viac myslím že nie..ale tak niekto z nej môže mať migrény niekto nie..ja ako som vysadila začili mi dsoť podať vlasy a gynekolog mi povedal že je to z vysadenia..keď budem mať partnera tak si znovu dám tabletky, ale určite nie diane-35 poradím sa a dám si takú kotrá najmenej zaťažuje organizmus :)

Wewerica

Všetky tieto veci sú individuálne, ja som napríklad žiadne migrény nemala takže never tomu že by všetky antikoncepcie boli svinstvo, len u niektorých žien sa prejavia vedľajšie účinky. Ale tak čo v dnešnej dobe nemá vedľajšie účinky?