Antikoncepcia Diane 35

lenkaa123456

je to v poriadku, niekedy sa mens. ani nedostavi, alebo sa dostavi neskor, telo si musi zvyknut na hak, po case sa to upravi

ursaar

beriem hak diane35 prvy mesiac, teraz mam 7dnovu prestavku. vcera som mala dostat menstruaciu ale neprisla mi, a zvycajne mam nacas... moze to byt koli hak? kedy asi mi pride? poradte mi, dakujem

lenkaa123456

pocas celeho uzivania hak si stale chranena, aj v pauze kedy tabletky neberies nemusis sa bat o tehotenstvo vobec, ked beries tbl presne podla pribaloveho letaku

Monis xxx

Ahojte baby, brala som Diane 35 dva a pol roka, kvôli pleti, pleť som mala ako bábika úplne krásnu, prsia mi narástli nie nejak extremne ale narastli, horšie bolo že sa vo mne držala voda takže som stale vyzerala tlsta aj ked som mala 47 kg :( po vysadení sa mi akné nevrátilo,

lulu19

No takže milé slečny, teraz vám niečo zase poviem ja. Na každého HAK pôsobí individuálne, takže čo sa týka mňa. Začala som Diane používať kôly chĺpkom a vysokej hladine istých hormónov, na základe odporúčania endokrynologičky. Výsledok?...žiadne vracanie, žiadna nechuť do sexu(práve naopak), troška akurát tak precitlivenie a zmena nálad, ale to iba prvý týždeň, chĺpky miznú...som štíhla a ku tomu som ešte schudla krásne 2-3 kg a prsia sa mi zväčšili z veľkosti B na D...takže toto iba na povzbudenie tých, ktoré si chcú nasadiť túto HAK. A Diane vôbec nieje zastaralá antikoncepcia, je ako každá iná nízkohormonálna HAK.Nehovorím, že neškodí, ale proste...na každého pôsobí inak :-)..to je vše

Emily 99

Dobrý deň, beriem Diane-35, dobrala som druhý blister, a neprišla mi menštruácia,všetky tabletky na čas, nevracala, môžem byť tehotná?

odpovedam

Moze a nemusi. Vacsinou zeny mavaju pravidelny cyklus pri brani antikoncepcie, avsak v letaciku takisto mas, ze vedlajsim ucinjom su nepravidelnosti v cykle. Teda spinenie, krvacanie mimo menstruacie alebo uplne vynechanie menstruacie. Ak krvacanie vynecha dva mesiace po sebe, tato antikoncepcia nie je pre teba vhodna. Spinenie v case, kedy mas mat menstruaciu je ok, ber to ako slabu menstruaciu. Tabletky ju o dost zoslabuju :-).