Antikoncepcia Diane 35

Emily 99

Dobrý deň, gynekológ mi predpísal Diane-35.

1. tabletku som zobrala v 1.deň menštruácie, ako je písané v príbalovom letáčiku, ako mi hovoril aj doktor. Ale už tretí deň mám len slabé hnedé špinenie. Bude to takto celý mesiac a potom keď doberiem prvý blister budem mať normálnu menštruáciu?je to moja prvá antikoncepcia prosím poradte.

lili13

mne sa po vysadeni chlpky este zhorsili a akne sa vratilo :( ale to akne mam uz nastastie medzicasom vyriesene, dufam, ze sa nevrati.

lioness_01

ivka, hej, vráti sa to úplne všetko do starých koľají, pretože HAK problémy s pleťou nerieši, iba ich potlačí...

a možno sa ti to vráti v ešte horšej forme... aj to sa zvykne stávať po tak agresívnej HAK ako je Diane...

držím palce

Ivka224

Ja mam s Diane 35 vynikajuce skusenosti...brala som ju koli zvysenemu ochlpeniu a musim povedat ze mi to pomohlo a nielen v tom. mam ovela krajsiu plet a nemam vyrazky na chrbte ktore som predtym mala. plus pred uzivanim HAK som mala nepravidelnu a velmi velmi bolestivu menstruaciu.teraz ju mam presnu jak hodinky a bez bolesti. nemala som ziadne problemy, nepribrala som skor som schudla, chut na sex zostala atd. jedine prvy mesiac som trosku spinila a bola som trosku nervoznejsia ale to je logicke telo si musi zvyknut. bohuzial musim HAK prestat uzivat koli problemom s krvou :( bojim sa ze sa vsetko vrati spat do starych kolaji...

shima2

2 roky s prestávkami som užívala diane 35. Naozaj pomohla na vlasy, pleť a prsia, ale jediné, čo mi po jej vysadení zostalo natrvalo sú kvasinky. Takže "vrelá vdaka" tejto antikoncepcii, už som si myslela, že do konca života nebudem prispievať medzi kamarátkami do diskusie Ja a moje zdravotné problémy.

hmmmmmmmmmmm

bohuzial moja skusenost sa zhoduje s lioness_01.okrem toho,diane je zastarala antikoncepcia, snad uz vyuzivana len na tuto/akne/ indikaciu.ja som potom musela/som sa snazila vyhynut tomu/na roaccutane a teraz si udrziabvam plet skinoreno kremom a spravnymi produktami.moje akne bolo velmi bolestive,hlboke cysty.