Antikoncepcia Diane 35

skrtkaM

Ahoj, chcem sa opytat ci je mozne otehotniet ak po sedem dnovej pauze som zabudla zobrat tabletku v danny den(streda) a zobrala som ju o den neskor(stvrtok) a vo stvrtok v noci som mala pohlavny styk. Dakujem

skrtkaM

Ahoj, chcem sa opytat ci je mozne otehotniet ak po sedem dnovej pauze som zabudla zobrat tabletku v danny den(streda) a zobrala som ju o den neskor(stvrtok) a vo stvrtok v noci som mala pohlavny styk. Dakujem

anonym_180

Ahojte babenky, užívala som Diane 35 9 mesiacov a pred 2 týždňami som ju vysadila. Prišla menštruáciam tak ako mala, ale odvtedy mám stále krvavý výtok. Je to už 12 dní. Je to pri vysadení normálne alebo mám navštíviť doktora? Vopred ďakujem za rady.

jankaaaaaaaaa

diane a jej napodobeniny ako su chloe, minerva, vreya.. zadriavaju vodu, takze take 3-4kila zena priberie. a z toho sa robi aj celulitida.
na plet pomaha, to je pravda. ale po vysadeni sa plet zhorsi na taku istu , alebo este horsiu uroven ako bola pred uzivanim. tato hak sa nesmie uzivat viac ako rok

klaudia115

uzivala som Diane 35 asi rok a pol a nepribrala som ani kilo, len prsia mi trosku narastli.ale ked som menila lekara, povedal ze anco uzivam zbytocne drahu diane ked Chloe je skoro presne ta ista antikoncepcia lenze lacnejsia o par euro.a som uplne spokojna:-)

veronika 10.

ahojte dnes som si dala predpisat diane35 lebo mam problem z pletou kto ma s tym skusenosti nepribera sa z nich? dakujem

hmmmmmmmm

lane jankaaaaa ma pravdu, je to jednofazova antikoncepcia, vsetky tabletky su rovnake s rovnakou davkou.hlavne ze si nevynechala.