Steper - chudnutie

Príspevok v téme: Steper - chudnutie
holcicka4

chcela by som si kupit steper ... ale nevem ci je to ucinne na na nohy .. pretoze jedna znama ktora sa venuje sportu mi povedala ze to nema zmysel na vytvarovanie svalstva a tak no a dalsa zas ze z toho len hrubnu lytka a podobne .... a to prave nechcem lebo si ich chcem prave zuzit ... ohli by ste mi pls poradit ?

juja

ahojte.ja mam doma tiez steper no nie klasicky ale vyssi s drziakom na rukz a vrele odporucam.spevnuje zadok stehna lydka.vzborne na spevnenie postavz.budete mat krasne nôžky.

ygma

rozhodujem sa o kupe stepperu prosim o radu,co je premna lepsie stupanie nahor a dol alebo aj do stran?potrebujem spevnit a(schudnut)v bokoch a vytvarovat zadne svalstvo.

moni

holcicka4, ja cvičím doma na orbitreku /podobné steperu/ a som spokojná. Takže vrele odporúčam a výsledok budú pekne tvarované štíhle stehná a pevný zadok.

sophia

Ahojte,mam doma stepper uz asi rok,ale nemam ten klasicky nizky ale dost vysoky,je lepsi.Mozeme povedat,ze cvicim kazdy druhy den po 15 minut na nizsom stupni.Mam s tym dobre skusenosti,aj som schudla a mam pevnejsiu postavu.

11NIKA

Dobrý den,
Steper je kondicny stroj na cvicenie.
To znamena , ze sa vam odbura tuk zo stehnien,zadku,a zadných svalov.Kondicka by mala byt 30 minut 4 krat do týzdna.Sama uvidite na sebe vysledky.Samozrejme , ze sa musi dodrziavat aj strava pri cviceni.Lýtka su dane genetickostou.Vy ich mozete len spevnit.Ja som cvicila 5 rokov a momentalne som tehotna.Znovu zacnem po porode.