Steper - chudnutie

Príspevok v téme: Steper - chudnutie
holcicka4

chcela by som si kupit steper ... ale nevem ci je to ucinne na na nohy .. pretoze jedna znama ktora sa venuje sportu mi povedala ze to nema zmysel na vytvarovanie svalstva a tak no a dalsa zas ze z toho len hrubnu lytka a podobne .... a to prave nechcem lebo si ich chcem prave zuzit ... ohli by ste mi pls poradit ?

A-Z

Steper na hrube nozky radsej nie, pretoze vam este viac ziskaju opticky na objeme - nabranim a spevnenim svalov.
100x radsej bicykel - rovinka, minimalne zataz na nohy, alebo aj stacionar vo fitku, aerobik a cviky na nohy bez zataze, t.j. len s vahou vlastneho tela, v lete korcule, plavanie, rychle prechadzky. Dostatok tekutin a uprava stravy.

Dominiqa56

ahoj mam dosť hrubé nohy,kolena nepekneho tvaru sú tiež dosť hrubé a chcela by som schudnuť pomože mi na to steper ?? dokážem na tom dobré schudnúť?

zujky

ahojte dievcata!!
Pokazil sa mi orbitrek! SOm z toho nestastna :-(. Fakt som makala na nom:-(.

MOhli by ste mi poradit, ci je pre mna vhodny stepper?

Mam 158 cm a 53 cm .. a som tzv. ,,hruska". A potrebovala by som schudnut prave s dolnych partii tj.
boky,stehna.. zadok.. .

Nasi mi uz nechcu kupit taky velky stroj .. tak to skusam aspon takto:-).
Predsa ten stepper je malicky..

DAKUJEM VAM VELMI PEKNE ZA POMOC:-)

katka2010

ahojte, ja som si kupila steper, kolko denne na nom mam asi cvicit aby som schudla? staci tak 3x po 20min. denne? dakujem za odpoved