Muzi aky typ zeny vas nepritahuje?

Príspevok v téme: Muzi aky typ zeny vas nepritahuje?
Zvedavka

myslim len co sa tyka vyzoru cize telesneho vzhladu ( vyska, telesne rozmery, farba dlzka kvalita vlasov, crty tvare, styl obliekania a modnych doplnkov)
ake chybicky krasy na tele zeny vam vadia ze by ste si s nou nezacali vztah?
pls nepiste o dusevnych vlastnostiach a spravani bavme sa len o vyzore a nepiste ze na vhlade nezalezi lebo toto vam neverim na vhlade vam zalezi so skratou by ste urcite chodit nechceli.

lilyiankaa

prezyvka nie, take nie ...normálne svoje dlhé pekne nalakované :))
hentie hnusoby umelé aj ja strašne neznášam

lilyiankaa

a ešte keď odpoviem za oboch mojich bratov, tak ten, čo nemá rád tie dlhé ukazováky na nohách, tomu sa páčia ženy, ktoré je za čo chytiť a takú aj má, nepášia sa mu chudé ..a druhý brat je presný opak, ten potrebuje chudulinkú žienku, ktorú tiež našiel, ešte sa mu pášia dlhé upravené nechty na rukách....

lilyiankaa

no ja ti odpoviem za svojho priateľa, jemu sa nepáčia ženy krátkovlasé a tučné ..... a napr môj brat na ženách neznáša, ak má ukazovák na nohe dlhší ako palec .... s takou by nebol :D

papierik7

tak mna rozhodne nepritahuje zena, ktora je stihla, zdrava, ma peknu tvar, cistu jemnu plet a optimalne telesne proporcie... a uz vobec ma nepritahuje ked je k tomu vsetkemu este nahodou aj sympaticka, empaticka a inteligentna osoba.. no hnus!