Záleží na veku? Čo k´ˇd je tam veľkývekový rozdiel?

pinka 12

no a ved ja mam 28 a frajer ma 40 super si rozumieme lubime sa sex je super tak ako kde je problem iba ak nahodou mas 16 a tvoj idol ma 28 no to mozno rodica by troska protestovali

kačena

bez dakujem, myslim, že raz mu to poviem, ale teraz myslim, že je lepšie ak sa mu len pomaličky nejak ,,vtriem,, do života, aby aby apson trošku pochopil že chcem byt jeho sucasť

kačena

Aha, Mia, ja ho mam rada a chcem aby to nejako vedel, lebo neviem či to tuši, vieš? skus mi este pls poradit, nenapisala by si niečo aspon aby tušil, že ho mam rada, lebo ja neviem, že ak budem po nom tužiť stale, či ma bude chciet, chcem vediet na čom som a či nie som až moc naivna

mia

Oh,ja som si len teraz precitala o co sa vlastne jedna.Je mi sympaticke,tvoje zamilovanie.Neviem,ci by si mu to mala povedat,radsej mlc,mohla by si to pokazit.Bud prirodzena pri nom,ako do teraz,nechaj nech to sam vyciti.Je dost mozne,ze ta to zamilovanie aj prejde.Si mladucka,tych zamilovani este zazijes.Je prirodzenejsie,ked muz dobija zenu,ako naopak.Aj ked somnou niekto nesuhlasi,mozno na to dojdes aj sama.Zachovas si trocha hrdost a budes pre chlapcov vzacnejsia.Vela stastia !

colina

To snáď nie je problém.Medzi mnou a manželom je rozdiel 8rokov a neprekáža nám to.Ak by bol starši aj o 12 tieš mi to neva. Máeme sa radi a občas mu na rozveselenie poviem: veď ma miluješ lebo som mlada a blaznivá a ty si už len starý a potrebuješ omladiť.On mi zas povie že je starší a rozumnejší a preto som si vzala jeho. No tak vidíš dá sa so všetkého spraviť sranda a trošku sa aj zasmiať.

ryba60

Ddidka ja sa nemam z čoho preberať. Neviem prečo mi to vytykas.Mozno by sa mal z opojenia laska prebrat niekto druhy.Kacenka chcela vediet nazor.Tebe to mozno vyslo ale su aj taky, ktory sa neskoro prebrali.Mozno by si jej mohla na zaver povedat ako na to aby si to zvazila sama a nie chod do toho ja mam 17 a je to OK. V podstate si tiez mlada.