Ako mam schudnúť

Lary

Dievčtako .V tvojom veku môže byť priberanie spôsobené hormonálnymi zmenami v tele.Aj ked už asi máš menstruáciu tak v tvojom veku je to bežné že sa trošku obalìš tukom.Samozrejme netreba to nechat nejak vysoko.Dnes je doba ked mlady ludia v skole na telesnej vôbec necvičia.Prídu domov sedia doma na zadku.Treba sa hýbať to ti tu všetci povedia .Daj si malè záväzky napr .Budem behať ved na internete je o tom pìsanè dosț.Kùp si șvihadlo (nestojì az tak vela)Postup.nebehaj kazdy den lebo po týždni ta to prestane bavit.Niekedy sa oddychuje aj tri dni ci týžden.Za mesiac sa dá zhodit vpohode 2 až 5 kg.Ak to správne nadstavíš kludne 10 kg schudnes za pol roka.Potom sa treba snazit udržiavat.Nehladovať,Zober si do partie nejaku kamošku.N brušáky sa vykašli z toho sa nechudne.Aj tak by si ich cvicila nesprávne a bolel by ťa chrbát.Lepsie je najesť sa male porcie(nemyslìm pol rožka) aj ked nezdravo trošku ako nejesť vôbec.

Ipsik

To s tým chudnutím je to podľa mňa tak, že váhu si treba kontrolovať celý život, nielen mesiac, dva. Ja už držím tzv. odtučňovaco-otučňovaciu diétu, nikdy neviem, ako to vypáli. A tá moja nová priateľka, s ktorou si tajne skypujeme po nociach, tak tá by jedla len tie banány. To už hraničí s nejakou mániou alebo neviem. Ešte jej vravím, že má nadváhu, aby sa spamätala, ale nie, ona si ide svoje.
Babka mi isto zase povie, že som sa málo modlil, keď ju s ňou zoznámim.

gabona1

Treba cvičiť doma a nejesť kalorické jedlá, je to jednoduchá matematika, ale sama mám s tým problém už pekných 20 rokov. Raz schudnem, potom zase priberiem. Ja život milujem a k tomu patrí aj dobré jedlo.

xjaroslavx

ak máš trampolínu tak ti určite odporúčam cvičiť na nej, ak by si zhánala nejakú dobrú tak pozri od exit toys tie sú asi najkvalitnejšie

ahojte

ahojte prosím pomôžte mi mám 13 rokov, 163 cm a 69 kg veľmi sa trápim a veľa aj kvôli tomu plačem prosím pomôžte mi!!

pomocnica

adamko11 - kľudne by si mohol pribrať ešte 3 kg! a 15 kg? si zošalel? Máš super váhu, tak nerob blbosti, keď máš zle vyformované telo, tak začni cvičiť aby si sa dopracoval k svalom. :)

dioridy

Skús spojiť pohyb ako korčule, bicykel so stravou v menších dávkach poprípade na väčšie množstvo diétu - najmenej škodlivé je asi ketónová diéta ale pod odborným dozorom vieš aby ťa niekto pozoroval a keby išlo niečo inak ako má tak to spravia :) Skús :)

neviem co robit pomoc

Ahoj mam 13 rokov a okolo 80-85kg....poradte mi.....som zufala...... Leto je za rohom a ja musim schudnúť rychlo do plaviek.....pomoc