Vonia vam vas partner?

Príspevok v téme: Vonia vam vas partner?
jahodicka

chcem sa spytat.....moj chalan mi hovori ako veelmi mu voniam, vsetko, moje telo vlasy proste ja nemyslim tym parfem....ale on mne az tak moc nevoni ze by som bola z toho az tak velmi hotova. Hovori sa ze partneri si maju navzajom vonat..ja jemu brutal vonim to uz viem, ale neviem ci aj on mne az tak vona. Niekoho zevraj vona partnera vzrusuje no mna nejak nie. Stalo sa vam uz toto? podla mna by to malo byt tak ze bud si obaja velmi vonaju alebo si nevonaju vobec...ale preco je to takto u nas to nechapem.

sweater.

sa tu do mna navazate jak keby som si to vymyslel :D. toto je discovery a spektrum ludia... ano videl som minimalne 2 dokumenty o tom

MultiLevel

aj tak mam pocit, ze niektori tu nerozumiete o akej voni sa tu pise....to nie je len pach podpazusia, ale tak isto pach dychu, pach slin....pisem o tom nizsie,moj byvaly mi nevonial, ked ma pobozkal vasnivejsie a mne na perach ostali jeho sliny, bolo to velmi neprijemne. Sucasny partner mi vonia moc. Jeho sliny, dych, pot, pokozka.

jedulka

...mě můj muž velmi voní,asi jako tvému příteli ty...
...jestli nám voní cikán?Jasně,že né? Oni mají celkově jiný pach než my.Zeptejte se jakékoli rehabilitační sestry třeba na dětském oddělení, vysvětlí Vám to ... fujj,a mě dala ovonět i své ruce po masáži cikánka ....:)))

achjajboze

MultiLevel ja som to pochopila, ved som pisala ze je to nieco uplne ine, ale napadlo ma to, ked sa tu pisalo o rodine, ved samozrejme ze viem aky je medzi tym rozdiel, nie som...az taky dement :-)))

achjajboze

sweater vlastne, aj clovek sam sebe "smrdi" menej, ako ludia naokolo, lebo je to jeho telo a predsa je nemozne aby sa paril sam zo sebou... tak ale potom stratne dalsieho cloveka, ktoremu jeho pach nevadi, akoze dalsieho potencialneho partera :))) a tak...logicke :-)

MultiLevel

heffner, pleties hrusticky s jablckami....ale nech ti to vysvetli niekto iny, mne sa nechce......
achjajboze, nepochopil/a si. Mne tiez odjakziva maminka vonia.....V tom pokuse sa zistovalo, ktora vona nas SEXUALNE pritahuje a najmenej je to vona brata, ci otca....priroda to tak zariadila aby ste sa doma nemnozili medzi sebou ako kraliky :-)

heffner

a teraz vam, vy blazni, dam NEPRIESTRELNY dokaz, ze tato vonava chemia je totalny BULLSHIT..

vonia niekomu cigan/rom?

ak nie, ste aj VY cigani ci romovia ?

ze by 1:0 pre mna ?