Vonia vam vas partner?

Príspevok v téme: Vonia vam vas partner?
jahodicka

chcem sa spytat.....moj chalan mi hovori ako veelmi mu voniam, vsetko, moje telo vlasy proste ja nemyslim tym parfem....ale on mne az tak moc nevoni ze by som bola z toho az tak velmi hotova. Hovori sa ze partneri si maju navzajom vonat..ja jemu brutal vonim to uz viem, ale neviem ci aj on mne az tak vona. Niekoho zevraj vona partnera vzrusuje no mna nejak nie. Stalo sa vam uz toto? podla mna by to malo byt tak ze bud si obaja velmi vonaju alebo si nevonaju vobec...ale preco je to takto u nas to nechapem.

karamba

No je jasné, keď si s nimi žila niekde spolu v osade, že máš taký názor, ale nie všetci sú taký. Ty si ešte nikdy nevidela slušného cigána, bývať niekde normálne v byte, dome ako nás "bielych, normálnych:D" ? To mi je potom ľúto. Ja som s nimi nežila nikde v osade, ale susedia sú to veľmi slušný, keby si ich stretla ani by si nepovedala, že sú cigáni, možno len, že majú tmavšiu pleť. Aj ako kamaráti sú dobrý.
Rozprávame sa o normálnych cigánoch, nie tých z luníka 9...
A nevidím vôbec dôvod, prečo by ťa niekto mal presviedčať, že je cigán. A už vôbec nevidím dôvod, prečo by sa tu niekto len tak vydával za cigána, ak by nim nebol. Toto je fakt nejaké divné zmýšľanie. Za to, že si mala zlé skúsenosti s 10 cigánmi, nemusia takí byť všetci na svete...

jedulka

sweater.,karamba > a jaké máte zkušenosti s nima vy? Kolik let jste žili v jejich středu?Že by nějaké zkušenosti z Luníka, to pak sorry to berem zpět ....
Jak říkám at mě přesvědčí tak jak mě přesvědčuje písemně že je cikánka, a já srazím paty,omluvím se a život jde dál.

sweater.

tak tu zas niekto zjedol celu mudrost sveta, co? ano urcite kazdy iny nazor od tvojeho je len amatersky blabol... mas urcite pravdu vsetci su uplne rovnaky, ale na chlp. tak isto aj biely, aziati atd . s nadelenou rasou dostanes aj nadeleny charakter jak podla kopiraku :)

karamba

jedulka trošku preháňaš. Prečo by o sebe vravela že je cigánka, ak by ňou nebola? Zrejme máš naozaj veľmi zlé skúsenosti s cigánmi, keď podľa teba taký jedinec nemôže byť normálny, sedieť za počítačom... Nad tým by sa trebalo zamyslieť, také škatuľkovanie.
Ale áno, skús ju presvedčiť, že predsa nie je cigánka :D

jedulka

sweater.> to ty kecáš blbosti.Cikán se neliší jen barvou ale především mentalitou.Pro ně by vysedávání u PC bylo naprostá ztráta času,Mají široké rodinné vazby,samota je u nich neznámý pojem.atd.atp. Nechce se mi mluvit o nich s někým kdo o nic prdlajs ví.
Salon> prostě není cikánka ....

jedulka

salon >ale popravdě mě rozrušuješ.To tady na foru uměl jen jediný člověk a to je Mimulus ... Jsi Mimulus ...

sweater.

jedulka co to meles za blbosti s prepacenim. zato ze vela z nich su neprisposobivy nasilnici neznamena ze su taky vsetci... odsudzovat niekoho na zaklade farby a povodu je dost ubohe

jedulka

salon. .. nejedujem se, možná to tak vypadá ale není tomu tak.Ty prostě nejsi,ale jestli ano přesvědč mě.
Cikánskou mentalitu nedobrovolně znám celkem dobře.A opravdu nemám s ní nejlepší zkušenosti.Ale jestli opravdu jseš jsi jen vzácná výjimka.Pro mě naprosto nepochopitelná.

salon

Jedulka nejeduj sa prisaham,ze som ciganka...nepoznas ma,preto ti to hovorim takto.
Asi mas ine skusenosti,ale musis mat aj ine obzory nielen tie mozno negativne?