Jeho ex na mňa zazerá

Príspevok v téme: Jeho ex na mňa zazerá
kvetinka11

Kedykoľvek idem po ulici tak zazerá a obzerá si ma od hlavy po päty. Neviem, kde má problém, asi so sebavedomím, inak si to nedokážem vysvetliť.Je mi to nepríjemné a otravuje ma to tak sa priateľ rozhodol, že jej napíše. Asi takým štýlom, nech sa uvedomí. Neviem, či to je dobrý nápad.Čo si myslíte o tom? Nejaké skúsenosti?

kvetinka11

Inak.. nechcem sa sťahovať z mesta preč tak rozmýšľam, že čo ak ju to bude baviť celý život?:D Už to trvá vyše roka a pol tak ktovie, možno by sa mala liečiť?:)

kvetinka11

Veď to, že ma napadlo, či to je dobrý nápad ale môj partner na tom trvá. Vidím, že jemu to vadí dokonca viac ako mne..Tak neviem ako ho presvedčím.. Inak to je normálne, že ex partnerky čumia?:)

winki

Práveže ako vyspelý človek, by si ty mala vedieť sa povzniesť nad takéto malichernosti a nenehať sa vyprovokovať. Dajte jej pokoj a určite nech jej nepíše.

kvetinka11

Prosím? :) Tebe by bolo príjemné keby bývalá tvojho partnera na teba doslovne zazerala na ulici? :)) Z akého dôvodu to mám trpieť? Hm?

tessytess

ja som si myslela, že máte všetci okolo 15 rokov, ty s tým sebavedomím asi nie si o nič lepšie, inak by si takú blbosť neriešila

kvetinka11

Som sa ho pýtala, čo jej chce napísať a povedal, že normálne že by ocenil keby prestala zazerať, lebo je mi to nepríjemné a že ak má nejaký problém nech si ho rieši iným spôsobom a povedal že keby odpísala tak jej nenapíše. Proste že jej chce len dat najavo, že to je trápne lebo už aj jemu je to nepríjemné. A tiež povedal, že ona si dosť o sebe myslí a asi mi závidí, že vyzerám lepšie atď a nejako sa nevie cez to preniesť tak jej chce tú jej namyslenosť nejako zraziť :-) zlatý. no ona má už vyše 30 tak si myslím, že by jej niekto mal ukázať správny smer v živote, lebo sa správa ako nechcem sa škaredo vyjadriť :)

winki

Určite ju nekontaktujte ani ty a ani on. To jej len prileje vodu na mlyn.
Kašli na to a na ulici sa na ňu usmej (nie pohrdavo, alebo povýšenecky). Pekne jej pozri do očí a usmej sa milo a priateľsky. A viac si ju nevšímaj.

snehuliatko

nič nech jej nepíše!! jednoducho buď ju ignoruj vždy ked sa stretnete alebo po nej zazeraj aj ty..ale nech ju tvoj priatel nekontaktuje, to by jej len mohlo zdvihnúť ego!! a pri najhoršom by mu potom už ani pokoj nedala..