Jeho ex na mňa zazerá

Príspevok v téme: Jeho ex na mňa zazerá
kvetinka11

Kedykoľvek idem po ulici tak zazerá a obzerá si ma od hlavy po päty. Neviem, kde má problém, asi so sebavedomím, inak si to nedokážem vysvetliť.Je mi to nepríjemné a otravuje ma to tak sa priateľ rozhodol, že jej napíše. Asi takým štýlom, nech sa uvedomí. Neviem, či to je dobrý nápad.Čo si myslíte o tom? Nejaké skúsenosti?

kvetinka11

Môj priateľ si to tu práve prečítal a toto je môj posledný príspevok. Citujem: To kam si napísala? Veď títo ľudia očividne potrebujú pomoc sami. Poradili ti tu normálne tak dvaja-traja a ostatní absolútne nič k veci, namiesto toho ťa tu urážajú.

Myslím, že jeho názor hovorí za všetko. A že on mi nemá problém povedať, keď niekoho urazím, ale tuná je jasne vidieť, že ste sa sprosto navážali. Prajem ľuďom, ktorý sem prispievajú, aby si na vás dali pozor. Nedajbože tu človek dá najavo zmysel pre humor, nadhľad a sebavedomé vystupovanie (ktoré označíte ako povýšenosť) a hola, poďme linčovať.

Už sem nikdy nenapíšem a ľutujem, že som to urobila. Ani sa nedivím, že sa tu takmer v každej téme len vadíte. Ako sliepky, kotkodák :)

Majte sa krásne:)

takajedna

mozno nevie stale pochopit co na tebe jej ex a tvoj priatel vidi :D :D ale nie, srandujem :) sak nech zazera ved na to ma oci nechapem na co to vobec riesis a vsimas si to...

Xxxx Em

Mne sa stal zas presny opak :) .. Terajšie dievča mojho byvaleho po mne strasne zazerá az je to neprirodzené, hocikedy ma nato upozornuju kamaratky , ked sa niekde nahodne stretneme. Je to divné ale hadam to časom prejde. Ja by somsa v tom nehrabala, nech si zazerá , jej problem :)

lilyanka

mne sa na tebe páči, že my všetci sme retardovaní a zrelí na psychológa/psychiatra, len ty si lietadlo ... no comment ..a asi trpíš samonasieracím syndrómom....

MultiLevel

ach, nevidite ze nech napisete cokolvek, tak ona to nepochopi? Ma len svoju pravdu a neschopnost vidiet dve strany. Rozculuje sa nad urazkami a vzapati douraza ludi ona. Ma typicke znaky nevyspelej a nezrelej osobnosti, ktora si myli svoju zakomplexvanost a sarkazmus so sebavedomim.....
Ved my sme tu ti idioti a ona ta normalna :-D :-D :-D

Laara

nemam viac co dodat..tvoj posledny prispevok nestoji za reakciu..a sudni ludia, ktori to tu citaju, si svoj usudok uz davno spravili..a sice, predsa sa budem branit

moje posledne slova adresovane k tvojej osobe..tak dobre citaj..ja som ti rozumne poradila..hned v mojom prvom prispevku..hovorila som, nepiste jej, strapnite sa, presne ako ty sa strapnujes tu a boli by ste len na smiech, presne tak ako si na smiech ty tu..

a o mna sa bat nemusis..so svojim zivotom som nadmieru spokojna a mozno aj preto, ze sa chorobne nezaoberam tym ako na mna pozeraju ludia v okoli..a hlavne nesledujem po meste ako na mna kukaju exky az kym nezajdu za roh :D

have a lovely day..akoby si povedala ty, moja mila a draha :)))

kvetinka11

Moja drahá:) Napíšem ti aký mám z teba pocit ja a možno sa uvedomíš. prečítaj si prvú vetu v tvojom hneď prvom príspevku! hneď sa obúvaš do toho čo som adresovala niekomu inému a síce, že ja mám vyhľadať pomoc psychológa a moje problémy sú kraviny. To je podľa teba normálne? ani zďaleka moja pekná. to nie je normálna reakcia. pri všetkej úcte ako si môžeš dovoliť posielať tam niekoho koho ani nepoznáš a komu si ty sama nebola schopná dobre poradiť? úprimne, ľudí ako si ty je mi ľúto. skôr to vyzerá tak, že si jedna zo žien, ktoré majú komplexy a otravujú život novým priateľkám svojich ex partnerov presne ako to dotyčná robí mne. Keďže v tvojom príspevku sa len zastávaš ženy, ktorá si lieči svoje psychické problémy zazeraním na mňa tak je logické, že si zrejme aj ty jednou z nich. Nie si náhodou ona? Neprekvapilo by ma to:) A teraz ti napíšem vážne, pozri sa kritickým okom na to ako si sa zachovala a uvedom sa dievča, lebo s tvojim prístupom veľmi zle v živote dopadneš.

Laara

nechapem ako cim som ta ja urazila? nenadavala som ti, len som tu vyjadrila svoj nazor..ze clovek, ktory riesi taketo trivialnosti a la kto na mna zaganil, ma vazny problem sam so sebou, za tym si i nadalej stojim..a podebatovat o tom s odbornikom..na tom nic zle nevidim..cize o akom neadekvatnom utoku, ci urazani z mojej strany pises?

ja som ta nenazvala ani uboziackou ako pises..a dokonca som nepovedala, ze nieco je na tvoje myslenie prilis komplikovane tak ako si to napisala ty mne..urazas tu jedine ty a nielen mna..vid. tvoj prispevok:
"Laara zájdi za psychologičkou u vás v meste, máš pomýlené názory na svet.. :)Podľa teba každý kto sa chce ohradiť a chrániť pred psycho ľuďmi je úbožiak? Ach jaj dievča máš vážny problém.. A pre tvoju informáciu, sem sa píše aby človek videl názor 3 osoby, ale to ty nechápeš, príliš komplikované pre tvoje myslenie:)"

pozri, dost ludi ti tu pise v podobnom duchu ako ja..tak neviem, kto z nas je tu pomyleny? vela o tebe vypovedaju tvoje prispevky..posobis povysenecky, arogantne a zbrklo prskas na kazdeho, kto ti neodpovedal podla tvojich predstav..

tvoj prejav aj s tvojimi atakmi na diskutujucich v style nastrocnych, prepac, na mna posobi velmi nevyspelo tak ako tvoje tzv. "problemy"..a veru ani ja sa necudujem, ze na teba niekto zaganuje..ja osobne sa ludom tvojho typu oblukom vyhybam