Jeho ex na mňa zazerá

Príspevok v téme: Jeho ex na mňa zazerá
kvetinka11

Kedykoľvek idem po ulici tak zazerá a obzerá si ma od hlavy po päty. Neviem, kde má problém, asi so sebavedomím, inak si to nedokážem vysvetliť.Je mi to nepríjemné a otravuje ma to tak sa priateľ rozhodol, že jej napíše. Asi takým štýlom, nech sa uvedomí. Neviem, či to je dobrý nápad.Čo si myslíte o tom? Nejaké skúsenosti?

lilyiankaa

to si teraz napísala mne??? ak áno, všimni si, že ja som ti na tvoj problém reagovala a dala radu ..a len sa snažím situáciu objektívne zhodnotiť a nezdá sa mi preto, že by ti Laara napísala niečo hrozné, tak nechápem, prečo tu na každého útočíš

kvetinka11

Pozri, jedna vec je vyjadriť názor slušne a v pohode a druhý je hneď sa tu navážať do niekoho, koho nepoznáš a odsudzovať, pre každého môže byť problémom niečo iné. Myslím, že toto by malo úplne stačiť na objektívne posúdenie toho, či som mala právo sa adekvátne ohradiť alebo nie.

kvetinka11

a mozno by si mala zajst za tym psychologom ty, ked riesis taketo kraviny..

Toto napíše človek s dobrým úmyslom poradiť? Hmm? :) Nesnaž sa z nej urobiť obeť, takto sa slušný človek nespráva, či tam odkiaľ pochádzaš hádam hej?

lilyiankaa

a ako ťa Laara urazila? ja si myslím, že vyjadrila len svoj názor (na ktorý má asi každý na tomto fóre) a tebe sa možno len nepáčil...

kvetinka11

Žužova čítaj čítaj :)) Nečítaš poriadne:) Inak by si sa dozvedela ako to viem:)

a pardon, ale pokiaľ vidím tak L. ma urazila prvá alebo teda.. pokúsila sa:)

Žužova

Neboj,neboj ..už som v poriadku;) ..

Haha ale je vtipné ako to vnímaš, že ona po tebe pozerá.. ako to vieš ? Logicky, pozeráš aj ty po nej ked vieš že sa na vás čumí až kým nezájdete na roh :D No chcela by som vidiet tuto situáciu...tá baba si može mysliet to isté o tebe ,ved ty robíš to isté.. čumíte po sebe jak trubky,musíte byť strašne smiešne :D

lilyiankaa

inak ja súhlasím s tým, čo napísala Laara a od zakladateľky témy sa mi nepáči ako hneď na ňu zaútočila ...

kvetinka11

Winki:)) Jasne som napísala, že si robím srandu. Bože nemáte zmysel pre humor?:D S vami sa musia vaši chlapi dosť nudiť.. :) Možno že práve v tejto chvíli nejaká ex zazerá po tom vašom a on s radosťou vracia pohľad?:)

winki

Dievča má vážny problém, je psycho, čo keď ma zabije .... a ty si kto, že môžeš o cudzom človeku vyhlasovať toto??? Toto je tu na fóre pre ľudí nepochopiteľné a preto tu máš tie reakcie, ktoré máš.

A už sa pomaly aj prestávam čudovať, že po tebe zazerá.