Jeho ex na mňa zazerá

Príspevok v téme: Jeho ex na mňa zazerá
kvetinka11

Kedykoľvek idem po ulici tak zazerá a obzerá si ma od hlavy po päty. Neviem, kde má problém, asi so sebavedomím, inak si to nedokážem vysvetliť.Je mi to nepríjemné a otravuje ma to tak sa priateľ rozhodol, že jej napíše. Asi takým štýlom, nech sa uvedomí. Neviem, či to je dobrý nápad.Čo si myslíte o tom? Nejaké skúsenosti?

trojka333

kvetinka11
Ja ju už neriešm, ani nepočítam ako dlho na mňa gáni. JE MI TO JEDNO.
Je to uzavretá kapitola, je to za mnou, hodila som to za hlavu.

Mám kopec iných vecí na starosti, nie to či na mna ešte zazerá alebo nie, aj ked mi je to nepríjemné, ale svojím postojom dávam najavo, že mám navrch a je mi ukradnutá. Ak sa podarí tak jej venujem úsmev.
Jej reakcia? Odvráti zrak, robí sa že ma nevidí.
ČO viac som chcela???? :o))
Nič - takýto výsledok mi úúúplne stačí.
Hlavu hore, bud hrdá a nerieš ju, lebo ozaj budeš potrebovať lieky. Dobre Ti chcem.

MultiLevel

:D :D :D :D :D :D prosim, len nemajte deti s priatelom, nemnozte sa :D :D :D
Absolutne, ale absolutne si nepochopila preco by si sa mala zaoberat najprv sebou az potom druhymi :D No nic, aspon si nas tu pobavila, strapnila sa, sice anonymne, ale predsa :) Pekny den :)

kvetinka11

Očividne v pohode som, pretože radu po ktorú som si prišla som dostala a spokojne odchádzam. Ale vy tu riešite neviem ani čo a robíte z komára somára?:) Nová móda, normálnych pošlime k psychológom a tých čo im otravujú život sa zastávajme:) Ok.:)

Aj tebe prajem pekný dník, papa:)

MultiLevel

Na to, aby ti hned boli veci jasnejsie sa nemusis stavat psychologom. A ani na to nemas :D Odvolavas sa stale na logiku, ale logickejsie by bolo, keby si sa zamyslela sama nad sebou a zacala riesit, ci to co robis ty, je v poriadku...Preto sa to tu z casti zvrtlo na riesenie tvojej osoby. Pouvazuj, ci si ty sama v pohode, lebo mas vsetky znaky toho, ze v pohode nie si :) Kym si to neuvedomis, bohuzial sa budes tocit v kruhu. A fakt skus vyhladat psychologa, lebo ho nutne potrebujes.

kvetinka11

Ulala a zasa by to nešlo bez poznámok na moju osobu? Treba si na niekom ventilovať komplexy?:) Tuším tu na fóre takto fungujete, že treba poradiť, ale najskôr sa pokúsime dotyčného uraziť, že? Pekný deň všetkým a ďakujem tým ktorí poradili bez zbytočných komentárov:)

Laara

a mozno by si mala zajst za tym psychologom ty, ked riesis taketo kraviny..to keby som riesila kazdeho kto sa na mna kazdy den zle pozrie, tak som fakt zrela do cvokhausu..

na to ma preboha oci, aby sa pozerala..si to skratka nevsimaj..a ako vies ze vzdy (uz dva roky!) na teba gani az kym nezajdes za rok, resp. kam sa pohnete po vas vytaca hlavu ako slnecnica??? trosku menej sa nou zaoberaj a mozno sa ti hned ulavi na dusicke ;)

a ak ti mam poradit..rozhodne jej nevypisujte, lebo sa pekne strapnite..radsej sa jej usmej do tvare a pozdrav ju, tym ju naseries ovela viac..

pekny dnik :)

kvetinka11

akuzativ keby na náš kašľala, tak nezazerá kým nezájdem(e) za roh, logika?:)

hmm trojka máš pravdu, ja som taký dr.House v ženskom prevedení:)

takže tebe toto niekto robí už vyše 2 rokov? to je sila.. a ako reaguje na tvoj úsmev? aj ti niekedy niečo povedala, alebo zagánila? nechápem dôvody takýchto žien.. možno by stálo za to stať sa psychológom a človeku je hneď viac vecí jasnejších?

akuzativ

a načo to preboha riešite? pohľadom ti nemôže nijako ublížiť. skôr si myslím, že s tým máš problém ty. možno že ona na vás obidvoch z vysoka kašle. neprežívajte to tak a budete bez problémov.

trojka333

kvietinka11
Hm...sarkazmus nie je moc milá vlastnosť. Preto ani Tvoje príspevky nevyznievajú milo. Ale to je o inom. Tu sa predsa bavíme o NEJ.

Ignorujem ju vkuse už dva roky. Ak mám možnosť byť v jej bezprostrednej blízkosti, tak sa usmejem. Vieš prečo? Lebo úsmev lieči. Preto dúfam, že vylieči aj ju.
Je mi jedno ako dlho jej to liečenie potrvá, ale ja mám dobrý pocit aspoň z toho, že som sa na niekoho nemračila, ale darovala úsmev. :o)

kvetinka11

Trojka:) Ja som sarkastický človek, na rozčuľovanie tu máte iných(ako tak pozerám ostatné témy, radi sa tu vyžívate v hádkach:) Ale k veci..

Takže ďakujem za radu a pýtam sa ako dlho si to ignorovala ty a či dotyčná s tým prestala?