Stres

Príspevok v téme: Stres
Carellova

Ahojte,

Posledny polrok zazivam strasne stresy. Viem sa vystresovat pre malickosti a najprv som myslela ze je to depresia a depresivne stavy ... Beriem sice antidepresiva (rispen) ale na stres nezaberaju.

Vsetko by v mojom zivote slo lahko a bolo by vsetko super, keby som nemala stresy. Ked sa vystresujem, vyzera to asi takto: boli ma brucho, cela sa strasne trasiem, neviem nic zjest ani pit, mam teplotu a podobne. Ked stres opadne, som zarzu zase stastny clovek... Najem sa po celom dni a potom ma uz len boli hlava ako nasledok stresu.
Su to strasne neprijemne stavy a uz chcem zit bez nich. Mam zapal na zaludku zo stresu co mi zistili na gastroskopii.

Sama tomu zatial neviem zabranit.
Existuje nejaka tabletka ktoru si v strese dam ako napriklad ibalgin ked ma boli hlava a ono to zabere? Nechcem ale nijake tabletky co ma utlmia na spanok. Chcem ich na to aby som mohla cez den normalne fungovat. Lebo ked som v strese neviem pracovat ani spat ani nic len sediet ...
Neviem sa na nic sustredit.

Dakujem

Xxxx Em

Neviem ci je na to tabletka ale skor sa tym stresom treba vyhnut... Robit veci tak ,aby si pri konecnom dosledku nemala z nicoho stres, z nejakych skusok alebo niečo, mat vsetko pripravene , aby si sa vyhla takym situaciam, ze si v strese..Uvolnit sa.