Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Smrdim, uz nevladzem zit

Príspevok v téme: Smrdim, uz nevladzem zit
Uznevladzem

Zdravim,neviem vobec ako zacat,nadpis popisuje moj problem.Mam problem s tym,ze stale smrdim aj cez tu vsetku hygienu,ktoru dodrzujem,2x denne sprcha/vana,cistenie zubov,cistenie nosa nosovym sprejom,pravidelne pranie veci,stale mam problem s tym,ze smrdim,ani neviem popisat aky typ zapachu to je,lebo mam uz moc rozdrazdeny nos aj tym,ze stale musim ovladat dychanie pred ludmi,najhorsie je to v praci kde mam neustali kontakt z ludmi..Bolo by este hodne co pisat,posledne co este v skratke napisem je,ze psychicky som na tom uz tak zle s tohto problemu,ze nevediem ziadny spolocensky zivot ba ani kontakt s rodinou ked som doma len sa zavrem do izby,uz takto dalej nevladzem,tuzim po normalnom plnohodnotnom zivote.Mal niekto podobnu skusenost?

bazalkala

Vieš, ako som to tu čítala, tak podľa mňa to, že smrdíš máš iba vo svojej hlave. Keby si naozaj smrdel, tak ver tomu, že by ti to niekto už dávno povedal. A to, že sa ľudia tvária pri tebe nejako ináč si podľa mňa len namýšľaš, lebo si zameraný na to, že smrdíš a druhí ľudia to musia cítiť. Prestaň sa na to zameriavať, premôž sa, choď medzi ľudí alebo do prírody, proste si nájdi niečo, čo ťa bude baviť, aby si stále nemyslel len na to, že smrdíš a máš z toho depresie.

Uznevladzem

@_meno ziadne sporty,ziadne prechadzky,pretoze ma ten moj problem v tom obmedzuje.Moj jedalny listok pozostava z rychlich jedal mrazena pizza,parky,mc donald,nakladany salat s pecivom,malokedy normalne varene jedlo.Ked som v praci od rana do noci nemam silu si este navarit a u nas doma sa casto nevari,pretoze su vsetci vacsinou v praci.Ak by mi mal kto varit tak by som velmi rad jedol normalne jedlo.

Uznevladzem

@Carmenitta mam v sebe velmi neprijemnu spomienku a aj traumu.@Deria mas pravdu,ale ja mam taky strasny blok v sebe s toho mojho problemu,ze niesom schopny nicoho okrem toho ist do prace.Uz ani nehovorim o tom,ze mi chyba zenska blizkost/spolocnost,proste od toho mojho velkeho problemu sa odvijaju dalsie a dalsie a v podstate ja vobec nezijem :( @Brblacik este mi to nikto nepovedal,ze smrdim,ale vidim ludi ako sa tvaria ked som pri nich.

Brblacik

Vazne si si isty ze to nie je len tvoj blud? Ti uz niekto povedal ze pachnes? Mas len jednu moznost ako to zistit. Opytat sa niekoho. Ked nie znameho tak k doktorovi.Normalne chod k doktorovi.

_meno

Ahoj Uznevladzem

Napíš prosím ťa tvoj jedálny lístok, ak môžeš na pár dní / týždeň.
Hmota, ktoru dávame do ludskeho tela sa stava ludskym telom.
Ak mozes napis aj sporty ktorym sa venujes a prechadzky, v akých casovych intervaloch a intenzite.

Clovek je produkt svojho zivotneho stylu. :)

Deria

Podla toho, co pises si myslim, ze je to psychickeho razu. Povedz jediny rozumny dovod, preco mas s tym problem ist k doktorovi alebo sa na ten zapach opytat rodiny, ci dobreho kamarata. Inac suhlasim s Carmenittou. Naber odvahu a zver sa do ruk odbornika, si predsa mlady clovek, ktory ma zivot pred sebou. To, ze budes sediet doma ti nepomoze, naopak, moze sa to len zhorsit.

Carmenitta

Je to veľmi citlivý problém. Viem si predstaviť, ako sa cítiš.
Z toho, čo si napísal, som to pochopila tak, že ten neidentifikovateľný zápach pochádza z tvojho vnútra - keď si napísal, že zadržiavaš dych atď. V tomto prípade zrejme žiadne voňavky ani iné prípravky na vonkajšie použitie nepomôžu.
Treba to riešiť vnútorne.

Ja osobne som zástancom teórie, že všetky fyzické problémy nášho tela sú priamo späté s psychikou. A tak sa pýtam: nemáš v sebe nejakú spomienku, traumu, zážitok, jednoducho čokoľvek, čo ťa "rozkladá zvnútra"? Niečo, čo ťa ničí, spôsobuje ti nepríjemné pocity? Ak áno, treba to riešiť.

A ak som sa netrafila a o ničom takom nevieš, nuž, neostáva ti nič iné, iba vyhľadať odbornú pomoc. Pokiaľ ti to znepríjemňuje život do takej miery, že je to neznesiteľné.

Drž sa :-)