Doniesol ku nam zlo...

Príspevok v téme: Doniesol ku nam zlo...
setinin

moja dcera mala priatela , kedze ma este len 16 rokov chodil ku nam ked sme neboli doma , totiž v jej veku by som žiadne navštevy netolerovala...uz sa chvalabohu rozisli , ale mam pocit , ze on doniesol do nasho domu zlu energiu alebo neviem ako to povedat ...skratka ako zacal ku nam chodit vsetci mame akesi zdravotne problemy , nedari sa nam a najhorsie je na tom dcera , ked boli spolu stale bola chora a dokonca bola aj v nemocnici a teraz jej zistili neprijemnu diagnozu , mam pocit , akysi šiesty zmysel mi nahovara , ze doniesol ten chlapec ku nam nieco zle ...aj ked asi nevedome a neumyselne , totiž aj jeho zivot je jedna smola ...myslite si alebo mate skusenosti s niecim podobnym

moja sestra raz mala kolegynu , ktorej chlapec po rpozchode s dievcatom trpel rok strasnymi stavny , stale mu volali pohotovost a po lekaroch az raz im niekto poradil jednu zenu , ktora ho zbavila urieknutia a mali pokoj...

hlavatahlava

a STRACH je palivom na tieto haluze, proste netankujte do toho ziadne palivo, serte na to, doslova a bude to zase super a OK.
to "zlo" sa zacne nudit (nebude mat energiu zo strachu) a pojde do prdele makovej... (musi odist, inak by spachalo samovrazdu nedostatkom energie, tj. hladovkou)

hlavatahlava

ked zo mna niekto taha energiu, tak mu tam namixujem aj jedovaty kokteil negativnej energie a zgebne sam vo svojej vlastnej stave.. toť riesenie, vsetko je to len v hlave :D

agartio

setinin, daj si pozor na bezduchych ludi, co ti tvrdia, ze take veci niesu mozne. Pozri sa, v akom stave tu nechali planetu tito "zastanci 21 storocia", takze najlepsie je ich nepocuvat a hlavne na nejake hlbsie rady do zivota.

Tvoj pocit moze byt opravneny, na dialku sa to neda posudit. Chcem ti len povedat, ze take veci, o ktorych pises, su naozaj mozne. Vacsina ludi ma zdravotne problemy kvoli inym osobam vo svojej blizkosti a ani o tom nevedia. Vela krat sa stane, ze napriklad niekomu zomre rodic, toho cloveka to uplne zdecimuje, potom sa postavi na vlastne nohy, najde sameho seba a zmizne mu mnozstvo zdravotnych problemov. Az potom si uvedomi, ze ten rodic z neho tahal energiu a on bol na neho priputany.
Ked sa to dostane do rodiny, vacsinou to rozvrati celu rodinu postupne, ak sa proti tomu nebojuje.
Rodicia musia byt dnes velmi mudry, aby energeticky ochranili svoju rodinu, a hlavne deti. Preto sa kedysi ludia uchylovali k nabozenstvu, posvatili deti, pokrstili ich. A spievali modlitby plne lasky. Mali na to ocistne ritualy. Ti bezduchi dopadnu velmi zle. Nikdy im ani rodiny nefunguju, a nikdy nevedia vydrzat v stabilnom laskyplnom vztahu, ktory je pre deti potrebny, az do smrti. Vsimni si to.

Vela stastia.

MultiLevel

ale co chces vlastne medzi nebom a zemou riesit? Ty v prvom rade ries situaciu, ktora je v rodine...Ak mate zle zazemie, nepomoze ti nikto. Je vsetko u vas v poriadku? To, ze sa dcera nakazila je nahoda. Ten chalan to urcite neurobil narocky. Dnes ma tolko ludi streptokoka, ani o tom nevedia. A nikdy nevieme kedy sa nam to prejavi a kolko ludi sme tym nakazili.
Kedze stale nepises nic blizsie, nemyslim si, ze sa u vas deje nieco medzi nebom a zemou....

modem0

setinin- normalne sa stavim ze volis fica.. :D sa mi zda ze 21. storocie k vam zrejme este nedorazilo.. inak normalne sa stavim ze volis fica.. :D

p.d.

Keby mala tvoja dcéra priateľa rovno samotného Satana, tak čo by sa vám stalo? Myslíte si, že on by vás nenávidel, či ako?
Ak mu dala kopačky, tak sa mohol nejako pomstiť alebo jeho rodina, ale je to len špekulácia.