sekretárka v mobile

Príspevok v téme: sekretárka v mobile
Vilko

Dobrý deň
Prosím poraďte mi čo mám robiť. Náhodou som uvidela v manželovom mobile fotografie jeho osobnej asistentky.Neprezerala som si jeho telefón, on ukazoval fotky nášho auta známim a pri listovaní som to uvidela. Cestou domou som sa ho na to spýtal a on mi odpovedal, že o čo mi vlastne ide. Že sú to fotky len do pozadia, aby vedel kto mu volá.
Neverím tomu, lebo tých fotiek tam bolo viac. Je to mladá dievčina, ktorá by mu mohla byť dcérou.
No viem ako to chodí u chlapov pred päťdesiatkou a ešte vpliných a bohatých.
Ako keby nevdel uniesť svoju slávu a postavenie.
Veľmi som plakala a bola som úplne na dne, no on mi tvrdí, že o nič nejde. Sme spolu 30 rokov a nemali sme nikdy žiadne problémy. Máme dospelé deti ktoré študujú a ešte nás potrebujú. Ja som psyhiky dosť labilná a preto to veľmi ťažko zvládam. Nikedy si myslím, že ma trápi naschvál, aby potom mohol povedať že som blázon s ktorým sa nedá žiť.
Neviem čo mám robiť, či mu môžem vôbec ešte veriť.
Je zaujímavé, že moje fotografie v mobile nemá.
Ďakujem za Vašu pomoc.

winki

Načo robiť scény? To nikdy nikomu nepomohlo, skôr naopak. Namiesto výčitiek si si mala vyraziť na dámsku jazdu s kamoškami. Prísť na iné myšlienky a v noci si ho potom mohla pekne v spánku znásilniť. Určite by ráno nemal v hlave tú asistentku, ale teba.

winki

Vilko....pre iného môžeš byť príťažlíva a sexy, ale bohužiaľ pre muža si sa stala bežnou. Pre neho si už okukaná, vie čo áno, čo nie. Pozná ťa a váš vzťah sa dostal do stereotypu. Deti sú už veľké a on potrebuje aj niečo iné ako len peknú žienku domácu.

Chce zvádzať a byť zvádzaný, chce hladať tajomno a skúmať nové veci. Chce niečo nové.
Ak sa pre neho ty staneš opäť tá neznáma tajná kráska ako na začiatku, tak máš vyhrané. Skús byť viac ako poslušná manželka, skús u neho vyvolať žiarlivosť a túžbu skúšať s tebou nové veci. Nech s tebou zažije adrenalín.

odpovedam

Ako pise Noro a ako sa to tu rozoberalo aj vcera. Akonahle chlapovi zacnes plnit vsetko a akonahle on nebude musiet bojovat o tvoju priazen (lebo ma pri tebe vsetko), vtedy prestava lubit. Prestane si ta vazit, lebo ta bude brat ako istotu a velmi lahko bude hladat vzrusenie inde. Cize nerobit ani zdaleka pre neho vsetko. On byva v dome rovnako ako ty, rovnako si aj ty potrebujes najst cas len pre svoje aktivity. Co tak to zmenit?

doubledog

ty vies velmi dobre, o co ide.
tvoj muz ma/mal/bude mat mladu milenku.

ak je vplyvny a bohaty, tak si to mala cakat.
vplyvny a bohaty muz = ma mladu milenku.
to je zakon prirody, tak to vzdy bolo a bude.

Noro 29

Možno je problémom práve to, že manželovi splníš prvé posledné...nemusí sa o nič snažiť a to mužom neprospieva :-) muž rád bojuje o niečo a toto už zrejme medzi vami vyprchalo. No pokiaľ má rozum, poblúznenie raz dva prejde, najmä ak mu ukážeš, že ani Ty nie si ešte za zenitom, venuj sa viac sebe a vlastným záujmom a neukazuj svoju dennodennú závislosť...tam sa potom stráca záujem :-)

Vilko

Sekretárka v mobile
Veľmi pekne Vám všetkým ďakujem za úprimné rady. Nečakala som toľko ohlasov, ale asi nás je viac takých ktorých ich milovaný manžel podvádza,
i keď som zatiaľ nemala silu pátrať po tom či spolu majú aj niečo viac.
To by ma úplne zničilo.
S manželom sme spolu od pätnástich rokov a za tú dobu sa medzi nami vybudoval úžasný vzťah. Je mi všetkým kamarátom, dôverníkom a myslím že doposiaľ som ňou bola aj ja.
Rozumeli sme si úplne vo všetkom. Ja nie som len taká domáca puťka, nechcem sa chváliť ale tá jeho asistentka mi nesiaha ani po členky, chlapi sa za mnou veľmi často otáčajú alebo mi lichotia, ale ja nemám záujem, tak prečo mi to robí. Spravím mu všetko čo mu na očiach vidím aby bol spokojný a mohol si po práci oddýchnuť.Domáce práce od neho nevyžadujem žiadne,/ani by ich nerobil/ venuje sa len svojej práce ktorá ho baví.
Ja sa starám o celú domácnosť vo veľkom dome o deti, obrovskú záhradu tak prečo ma nemiluje. Som strašne nešťasná a najradšej by som sa ani nevidela. Ja som sa ho tiež opýtala čo by povedal na to,keby som mala v mobile cudzích mužov. Neodpovedal mi.
Ešte raz Vám všetkým veľmi pekne ďakujem za morálnu podporu, veľmi ste mi pomohli. Ďakujem
Vilko

Maoam

fotky OSOBNEJ mladuckej peknej asistentky sa mu do toho mobilu samotne teda nedostali a na 'pozadie', aby vedel, kto mu vola by stacila jedna...

prispevky od tych, ktori jej pisu, ze je hystericka a neviem co - co ste naivni, alebo co?

je mi luto, ze sa ti to deje, ale ber to triezvo, minimalne sa mu velmi paci, mozno medzi nimi aj nieco je alebo bude, bohuzial taka je realita

u teba ma istotu, ma s tebou dve velke deti, uz nemas 20 - bohuzial, je vo veku, kedy potrebuje obcerstvenie plus pomastit ego a ak mlada zaberie, jemu to polichoti, prospeje po vsetkych strankach, on na teba nehladi, hladi samozrejme na seba ako miliony inych muzov v podobnych situaciach

problem je, ze si labilna, no na druhej strane - mozno sa to deje prave preto, aby si so sebou nieco robila... s tvojim vlastnym zivotom, nielen byt manzelkou 'niekoho',ale vybudovat si vlastny zivot, konicky, zaujmy atd.

akurat sa zamyslam nad jeho neopatrnostou, ze si tie fotky ani nezahesloval alebo nestiahol do PC ci nenapalil na externy harddisk + komplikovane zaheslovanie, tak ako to robia ini muzi......no dal sa nachytat, extra sikovny teda nie je