sekretárka v mobile

Príspevok v téme: sekretárka v mobile
Vilko

Dobrý deň
Prosím poraďte mi čo mám robiť. Náhodou som uvidela v manželovom mobile fotografie jeho osobnej asistentky.Neprezerala som si jeho telefón, on ukazoval fotky nášho auta známim a pri listovaní som to uvidela. Cestou domou som sa ho na to spýtal a on mi odpovedal, že o čo mi vlastne ide. Že sú to fotky len do pozadia, aby vedel kto mu volá.
Neverím tomu, lebo tých fotiek tam bolo viac. Je to mladá dievčina, ktorá by mu mohla byť dcérou.
No viem ako to chodí u chlapov pred päťdesiatkou a ešte vpliných a bohatých.
Ako keby nevdel uniesť svoju slávu a postavenie.
Veľmi som plakala a bola som úplne na dne, no on mi tvrdí, že o nič nejde. Sme spolu 30 rokov a nemali sme nikdy žiadne problémy. Máme dospelé deti ktoré študujú a ešte nás potrebujú. Ja som psyhiky dosť labilná a preto to veľmi ťažko zvládam. Nikedy si myslím, že ma trápi naschvál, aby potom mohol povedať že som blázon s ktorým sa nedá žiť.
Neviem čo mám robiť, či mu môžem vôbec ešte veriť.
Je zaujímavé, že moje fotografie v mobile nemá.
Ďakujem za Vašu pomoc.

poPotvorka

manzel ok :) ... mna tvoje uvazovanie zaujalo ,pretoze dnes je to viacmenej tak ,ze ludia a hlavne muzi su si neisty svojim vyberom (partnera) a neustale sa potrebuju ubezpecit ,ci by sa nahodou niekde niekedy neojavilo nieco lepsie ,osudovejsie ,krajsie ,vyssie ,nizsie ,chudsie ,prsnatejsie ,bohatsie ci perspektivnejsie .... nechapem preco ? Preco stale hladate ...... ?????

manzel678

poPotvorka a este nech ides uplne do kolien - sme spolu od 18-tich a sme prvi a jedini sexualni partneri. :) Takze ziadny predator, skor nevychovanec :)
Pravopis som nechcel kritizovat, hrubok tam je viac, no ta co pisem ma dostala a kedze to niekedy vypoveda o IQ, tak som si myslel, ci tam nie je problem, ale neuvedomil som si naozaj, ze ked je clovek v total zlom rozpolozeni, tak moze urobit aj toto - takze zase mam pre mna poucenie :)

poPotvorka

manzel678
chapem ta :) takze z "predatora" sa stal vdaka jednej krasnej zenskej muz polepseny ,ake perfektne :D
tak vam fandim ,dnes je to zriedkave :)
a endura sa pyta ,ako dlho ste spolu ?..... a to by zaujimalo i mna ,lebo vies ,co ked je tento vas momentalny stav ,len taky prvotny "osial" ved na zaciatku kazdeho manzelstva je to waaw a neskor fuuu-ha ... chapes ?
tak napis ,ako dlho ste svoji ?
a taktiez to ,ako si to myslel s tym pravopisom ??
(to potom poprosim nesleduj moj ,ked kritizujes Vilkov) :DDD

manzel678

endura - vyse 23 rokov, jedno dospele dieta (uvazujeme nad dalsim :)

Mimulus - poclovecenie - ja som sa na zaciatku nasho vztahu choval niekedy dost neempaticky. Ja som nechapal, ako zeny presne rozmyslaju a ked som urobil nejaky kiks a videl som, ze to mojej teraz uz manzelke vadi, ze je z toho smutna, tak som sa zacal o to zaujimat, ze co sa deje, co som urobil a ona mi to nastastie po tom obligatnom zenskom, ze nic, zacala hovorit, ako ktoru situaciu citila, co prezivala a ja som sa to vsetko snazil odstranit, aby bola so mnou stastna, lebo mi na nej vzdy velmi zalezalo a milujem ju. Ja by som vedel bez vahania za nu dat svoj zivot, no ona sa na to velmi hneva, ked jej toto poviem, ze si nevazim seba, no ja to tak naozaj citim. Ja viem, ze nie som normalny, ale co uz :)

manzel678

Vilko prepac, nechcel som sa ta dotknut, len to Mylujúci ma dostalo, a neuvedomil som si, ze ty mozes byt uplne na dne - este raz prepac.
Ale ako citam je to fajn, ze si to vymazal, takze nie je este vsetko stratene :)

Vilko

Mám dotaz na manžela/678.
Neviem prečo narážaš na môj pravopis.
Ak sú tam nejaké najasnoti alebo preklepy tak len preto, lebo som to písala v dosť ťažkom rozpoložení.
Potrebovala som sa len s niekým porozprávať a poradiť. Bolo mi veľmi ťažko. Manžel je pre mňa všetkým. Okrem neho nemám nikoho komu by som sa mohla vyrozprávať /i keď si uvedomujem, že ma niekedy vníma jedným ucho dnu druhým von/.
On je tichšej povahy ja som skôr spontánnejšia a skôr aj vybuchnem.Som znamenie baran.
Ale nadovšetko ho milujem
i keď on tvrdí, že tá fotografia v mobile je úplná hlúposť, mňa to veľmi ranilo.
A k dotazu či sa rozprávame aj po intelektuálnej stránke, tak áno.
Mámne veľa spoločných tém na rozhovor. Nie som domáca puťka.
Manžel podniká a ja v čom môžem mu aktívne pomáham. Celú agendu vybavujem za neho a čo potrebujeme dokážem si sama vybehať a povybavovať, ešte niekedy skôr ako on.
Vždy tvrdil, že keby ma nemal, neboli by sme tam kde sme.
No tak mi naozaj nie je jasné prečo nosil svoju asistentku v mobile.
Už si totiž všetky jej fotky vymazal.
No asi ešte nejaký čas bude trvať kým sa z toho spamätám a budem mu veriť.

manzel678

poPotvorka, ono je to hlavne jej zasluha, lebo ma poclovecila :)
A ak chlap skutocne miluje, tak sa necha poclovecit, lebo vie, ze sa potom bude mat dobre :)