sekretárka v mobile

Príspevok v téme: sekretárka v mobile
Vilko

Dobrý deň
Prosím poraďte mi čo mám robiť. Náhodou som uvidela v manželovom mobile fotografie jeho osobnej asistentky.Neprezerala som si jeho telefón, on ukazoval fotky nášho auta známim a pri listovaní som to uvidela. Cestou domou som sa ho na to spýtal a on mi odpovedal, že o čo mi vlastne ide. Že sú to fotky len do pozadia, aby vedel kto mu volá.
Neverím tomu, lebo tých fotiek tam bolo viac. Je to mladá dievčina, ktorá by mu mohla byť dcérou.
No viem ako to chodí u chlapov pred päťdesiatkou a ešte vpliných a bohatých.
Ako keby nevdel uniesť svoju slávu a postavenie.
Veľmi som plakala a bola som úplne na dne, no on mi tvrdí, že o nič nejde. Sme spolu 30 rokov a nemali sme nikdy žiadne problémy. Máme dospelé deti ktoré študujú a ešte nás potrebujú. Ja som psyhiky dosť labilná a preto to veľmi ťažko zvládam. Nikedy si myslím, že ma trápi naschvál, aby potom mohol povedať že som blázon s ktorým sa nedá žiť.
Neviem čo mám robiť, či mu môžem vôbec ešte veriť.
Je zaujímavé, že moje fotografie v mobile nemá.
Ďakujem za Vašu pomoc.

poPotvorka

paaaanecku manzel678 ,neda mi nenapisat ,ze musis mat perfektny vztah a obrovsku oporu v manzelke .... moc pekne o nej pises a to je dovod poslat ti/vam moju poklonu :)
prajem nadalej vela spokojnosti a lasky

manzel678

Vilko, ja svojej manzelke denne poviem aspon raz, ze ju milujem a nieco jej pochvalim. Kazdy den je dam minimalne par pus a mame skvely sexualny zivot a robime si vikendy niekde mimo domu a tak.
Som dost sikovny a mnoho veci doma zvladam, no a ked ma manzelka za to chvali, tak ju praveze zastavim, nech to nerobi, lebo som tiez cital tie oblbovaky, ze chlapov treba chvalit - pripomenulo mi to psikov na vycviku a preto som voci tomu dostal odpor.
Prepac, este mi neda - podla tvojho pravopisu - mate nejake spolocne intelektualne temy o ktorych sa rozpravate alebo ta manzel berie cisto iba ako domacu putku? Ako sa k tebe celkovo sprava? Prejavuje ti neznosti alebo je strohy?

slnovrat

Neboj nevymeni ťa. Takú ženu ako si ty už nenájde. Aj keby ťa podviedol, tak len z nudy, pri tebe ma komfort a pokiaľ budes tichucka dobrá mysicka ako doposiaľ, nemá dôvod ten komfort a kľud opustiť. Jedine že by ho nejaká žena k tomu dotlacila.

Vilko

Vaše reakcie sú rôzne. Myslím, že ženy to chápu podobne ako ja.
Mylujúci manžel by nemal mať cudziu ženu v mobile. Je to pre mňa dosť ponižujúce.
Viem že by sa mu tiež nepáčilo keby som aj ja mala nejakého mladíka v mobile.Priznal to. Nuž chudáčisko ako sa mi priznal má to tam už dlho /vraj asi dva roky tak čo z toho robím tragédiu/
Opakujem ja som sa mu v mobile neprehrabávala je to pod moju úroveň. Tie fotky /nie síce tej slečny/ ukazoval známim a ja som išla akurát okolo, keď som zbadal tú dievčinu keď náhodou na ňu klikol.
Nemyslel si že som to zbadala,ake čo čert nechcel, stalo sa.
Bodaj by som to nikdy nevidela.A žila radšej v hlúpej naivite.
Ja som manželovi vždy vravela, že ak ma bude chcieť podviesť nech sa ja o tom nikdy nedozviem.Ja viem je to scestné, ale čo oči nevidia srdce nebolí. Možno spolu nič nemali ale moja dôvera je veľmi naštrbená a neviem či mu niekedy budem veriť tak ako doteraz.
Ešte taká pikoška, keď som mu pripomenula, že mi úž dávno nepovedal nič pekné napr." Milujem ťa", odpovedal mi že to predsa viem. Aj vaši manželia sú takí pozorní?
Ťiež nepotrebujete občas počuť, že ste pre nich jediná a akú takú pochvalu keď niečo urobíte?
Prečítala som veľa kníh o správnom fungovaní manželstva, a viem že muži majú radi keď ich ich polovičky neustále chvália a velebia do neba, ja to robím, ale vidíte asi to nefunguje.
Som veľmi citlivá a patrím skôr k tým nežnejším ženám, ktoré muží potrebujú ochraňovať a manžel mi dá takú ranu, že sa z nej asi nespamätám.
Prosím neodcudzujte ma, ja robím naozaj všetko aby náš domov bol krásny a manžel sa mal kam po práci vracať a oddychovať. Som kôli tomu naozaj zlá a potrebuje namiesto mňa náhradu?.
Ďakujem za Vašu podporu, veľmi ste mi pomohli.

slnovrat

Možno sa mu iba páči a vy tu z neho robíte nevdacneho zvrhlika. Ale ty by si sa určite mala začať venovať sama sebe.